Ministru kabinetā notikusi Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēde


public. foto
Šodien, 28.novembrī, Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā notika Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēde. Sēdes darba kārtībā tika skatīti jautājumi par vēja enerģijas attīstību Nacionālā enerģētikas un klimata plāna 2021.-2030.gadam ietvaros, par ko ziņoja Ekonomikas ministrija. Tika skatīts ziņojums no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) puses par investīciju projektu aktualitātēm atjaunojamo energoresursu jomā un izaicinājumiem, lai nodrošinātu Nacionālā enerģētikas un klimata plāna 2021.-2030.gadam potenciālo mērķu sasniegšanu.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš sēdes gaitā uzsvēra: “Ir nepieciešams konkrēts rīcības plāns kā turpmāk veicināsim investīciju piesaisti. Tas ir viens no mūsu fundamentāliem uzdevumiem, kurā būtiska loma ir Ekonomikas ministrijas un LIAA sadarbībai. Tikpat svarīga ir arī pašvaldību sadarbība. Sagaidu aktīvu rīcību no atbildīgo institūciju puses un esmu pārliecināts, ka neiztrūks arī rezultāts.”

Par aktuālajiem investīciju projektiem ziņoja LIAA Investīciju projektu departamenta direktors Ģirts Blumers, savukārt par vēja enerģijas attīstības plāniem ziņoja Ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro. Sanāksmē piedalījās Latvijas Pašvaldību savienība (LPS), Vēja enerģijas asociācija, Tukuma novada domes un Dobeles novada domes pārstāvji.

Informācijai:

2010. gada 10. augustā tika izveidota Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padome, lai nodrošinātu saskaņotu starpresoru sadarbību sekmīgai investīciju projektu īstenošanai Latvijas valsts interesēs, kā arī lai lemtu par nepieciešamajiem pasākumiem konkrētu investīciju projektu virzīšanā. Padomi vada ministru prezidents. Padomes sekretariāta funkcijas veic LIAA.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums