Rīgas dome plāno slēgt sadarbības līgumu ar Latvijas Hokeja federāciju par 85. pasaules čempionāta hokejā organizēšanu


foto: reitingi.lv
Pirmdien, 17. jūnijā, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Burovs tikās ar Latvijas Hokeja federācijas viceprezidentu Viesturu Koziolu, lai pārrunātu 2021. gadā gaidāmā 85. pasaules čempionāta norisi Rīgā.

„Rīgas pašvaldība ir ieinteresēta, lai 2021. gadā no 7. maija līdz 23. maijam 85. pasaules čempionāts notiek Rīgā. Visām iesaistītām pusēm ir jāveic virkne organizatorisku darbu, lai šīs divas nedēļas kļūtu par grandioziem hokeja svētkiem visiem rīdziniekiem un pilsētas viesiem. Lai to īstenotu, pēc diviem mēnešiem plānojam parakstīt sadarbības līgumu ar Latvijas Hokeja federāciju, kas nosaka gan organizatoriskās iniciatīvas, gan finansiālās saistības,” pēc tikšanās informēja Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Burovs.

„Rīgai ir visas iespējas un arī lieliska pieredze, lai noorganizētu vērienīgus sporta svētkus vairāk nekā divu nedēļu garumā un pārtaptu par hokeja galvaspilsētu. Domāju, ka šiem svētkiem ir jānotiek ne tikai hokeja arēnās, bet arī visā pilsētā – parkos, ielās, skvēros. Ir jāvienojas ar Rīgas domi par kopīgu sadarbību šo svētku organizēšanā, lai kopīgi izdotos sasniegt pasākuma izvirzītos mērķus, ” sacīja Latvijas Hokeja federācijas viceprezidents Viesturs Koziols.

2021. gadā no 7. līdz 23. maijam Rīgā notiks 85. pasaules čempionāts hokejā. Ceturto reizi pasaules čempionāta vēsturē tas notiks divās valstīs - Baltkrievijā un Latvijā. Čempionātā piedalīsies 16 komandas.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums