Iekšlietu ministrs aicina visas puses sadarboties, lai sekmīgi cīnītos ar kontrabandas plūsmu


public. foto
Pirmdien, 10. jūnijā, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens, valsts sekretāra vietnieks Jānis Bekmanis un Valsts robežsardzes pārstāvji tikās ar Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi un VID Nodokļu kontroles pārvaldes direktori Sandru Kārkliņu-Ādmini, lai pārrunātu abu pušu sadarbības iespējas jautājumos, kas skar darbu uz valsts robežas.

“Mēs redzam, ka Latvijā kontrabanda ir akūta problēma un tas liek domāt, ka problēma ir vai nu pārbaudēs vai arī ir konkrētas amatpersonas, kuras ir iesaistītas šādās darbībās. Mums visiem ir jāstrādā kopā, lai šādas situācijas izskaustu,” tikšanās laikā sacīja S. Ģirģens. Tāpat viņš norādīja, ka lielākā problēma esot ar kravas automašīnām, jo tur var noslēpt ļoti ievērojamus nelegālo preču apjomus.

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore, tiekoties ar iekšlietu ministru arī, norādīja uz vēlmi pēc ciešākas sadarbības starp Valsts robežsardzi un muitu. “Tas, cik labi un ātri mēs strādājam uz robežas, atbalsojas arī mūsu ostās un kravu apgrozījumā tajās. Panākot sadarbību šādos jautājumos, varu uzsvērt, ka muitnieku skaits netiks samazināts, jo jau iepriekšējais personāla samazinājums bija pārlieku liels,” pauda VID ģenerāldirektore.

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens atzinīgi vērtē tikšanos un sarunu gaitā panākto, kā arī to, ka beidzot ir sākts koleģiāls darbs pie dažādiem problēmjautājumiem, kas iepriekš atstāti darba kārtības otrajā plānā. Tāpat iekšlietu ministrs saņēma uzaicināmu no VID ģenerāldirektores apmeklēt muitas kontroles centru, lai iepazītos ar muitnieku darba vidi.

 

Iekšlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums