Rīgā viesojas Biškekas domes priekšsēdētājs ar delegāciju


Foto: Ģirts Ozoliņš/F64
Šonedēļ, no 23. līdz 26. aprīlim, Rīgā viesojas Kirgizstānas galvaspilsētas Biškekas domes priekšsēdētājs Žanibeks Abirovs (Žanibek Abirov) kopā ar pilsētas domes deputātiem un darbiniekiem, lai iepazītos ar Rīgas pašvaldības darbu.

Otrdien, 23. aprīlī, Biškekas galvaspilsētas delegācija tikās ar Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītāju Oļegu Burovu, Rīgas domes deputātiem un pašvaldības darbiniekiem.


Foto: Ģirts Ozoliņš/F64

Līvu laukumā Rīgas domes vadība un Biškekas pilsētas delegācija atklāja vides foto izstādi „Gleznainā Biškeka Rīgas vidū”, kurā izstādīti fotogrāfu Mihaila Dudina un Ulukbeka Šambetova fotoattēli.


Foto: Ģirts Ozoliņš/F64

„Starp abām galvaspilsētām - Rīgu un Biškeku - ir noslēgts sadarbības memorands. Šodienas tikšanās ir būtisks solis turpmākās sadarbības veicināšanā un pilnveidošanā. Esam vienisprātis, ka turpmāk nepieciešama intensīvāka sadarbība tādās nozarēs kā tūrisms, izglītība, kultūra un uzņēmējdarbība,” tiekoties ar viesiem, sacīja Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs.


Foto: Ģirts Ozoliņš/F64

„Mums ir patiess gandarījums šonedēļ viesoties Rīgā un dalīties ne tikai pieredzē, bet pašā Rīgas sirdī gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem parādīt mūsu gleznaino pilsētu un valsti, kas mainās no gada uz gadu, kļūstot arvien mūsdienīgāka un spilgtāka. Mēs ceram, ka šīs fotogrāfijas ļaus Jums ieraudzīt un sajust mūsu galvaspilsētas un republikas pievilcību visā tās krāšņumā,” izstādes atklāšanā norādīja Kirgizstānas galvaspilsētas Biškekas domes priekšsēdētājs Žanibeks Abirovs (Žanibek Abirov).


Foto: Ģirts Ozoliņš/F64

Biškekas delegācijai visas nedēļas garumā notiks dažādas tikšanās gan ar Rīgas pašvaldības departamentu darbiniekiem, gan ar pašvaldības uzņēmumu speciālistiem. Viesi iepazīsies ar Mežaparka jaunās estrādes būvniecības gaitu, kā arī apmeklēs labiekārtotos sporta un aktīvās atpūtas laukumus pie izglītības iestādēm. Viņi klātienē iepazīsies ar Rīgas Pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbību un apmeklēs Rīgas Centrāltirgu. Viesi dosies arī uz SIA „Getliņi EKO” atkritumu poligonu, kur iepazīsies ar modernu un drošu atkritumu pārstrādi.

Kirgizstānas galvaspilsēta Biškeka ir valsts politikas, ekonomikas, zinātnes un kultūras centrs, kur atrodas republikas augstākās varas iestādes un ārvalstu vēstniecības. Galvaspilsētas platība ir 160 km², iedzīvotāju skaits – apmēram viens miljons. Biškeka ir viena no Vidusāzijas mūsdienīgākajām pilsētām, kas piedzīvo dinamisku attīstību, un tajā saticīgi dzīvo vairāk nekā 80 tautību pārstāvji.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums