Valsts prezidents Raimonds Vējonis tiekas ar aizsardzības ministru Arti Pabriku


foto;Valsts prezidenta kanceleja
Valsts prezidents Raimonds Vējonis otrdien, 2019. gada 2. aprīlī, tikās ar aizsardzības ministru Arti Pabriku, lai pārrunātu ministra redzējumu par aizsardzības nozarē veicamajiem darbiem un prioritātēm.

Tikšanās laikā Valsts prezidents norādīja, ka Latvijai jāturpina darbs pie valsts aizsardzības spēju, t.sk. pašaizsardzības spēju, stiprināšanas. “Būtiski arī turpmāk novirzīt resursus, lai  īstenotu pilsonisko un patriotisko audzināšanu gan Jaunsardzē, gan īstenojot Valsts aizsardzības mācību skolās,” norādīja Raimonds Vējonis. Vienlaikus Valsts prezidents atzīmēja nepieciešamību stiprināt mūsu valsts noturību pret hibrīdapdraudējumiem, kā arī nepieciešamību ciešāk sadarboties ar iekšlietu sistēmu, lai stiprinātu arī iekšējo drošību.

Aizsardzības ministrs tikšanās laikā Valsts prezidentu informēja, ka par savas darbības prioritātēm izvirzījis darbu pie visaptverošas valsts aizsardzības sistēmas izveidošanas un Valsts aizsardzības mācības ieviešanas skolās.

Jau ziņots, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis plānojis tikties ar visiem Krišjāņa Kariņa vadītās valdības ministriem, lai uzklausītu ministru redzējumu par viņu pārraugāmajās nozarēs veicamajiem darbiem un prioritātēm 2019. gadā un turpmāk. Līdz šim Valsts prezidents jau ir ticies ar finanšu, ekonomikas, zemkopības, iekšlietu, satiksmes, veselības, vides aizsardzības un reģionālās attīstības, tieslietu, labklājības, izglītības un zinātnes, ārlietu un kultūras ministriem.

 

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums