Uzsāk labdarības akciju "Palīdzi Pogai izaugt"


public. foto
Šodien, 2. aprīlī, bērnu rehabilitācijas centrs "Poga" un mazumtirdzniecības tīkls "Maxima Latvija" atklāja labdarības akciju visā Latvijā "Palīdzi Pogai izaugt", kuras mērķis ir veicināt rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un veicināt sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un viņu integrāciju sabiedrībā.

Labdarības akcijas „Palīdzi Pogai izaugt” laikā no 2. līdz 29. aprīlim „Maxima” veikalu pircēji visā Latvijā tiks īpaši uzrunāti atbalstīt bērnu rehabilitācijas centru „Poga”. Akcijas laikā iedzīvotājiem būs iespēja iegādāties kādu no 382 akcijas produktiem, no kuriem daļa produkta summas tiks ziedota rehabilitācijas centram „Poga”. Sadarbojoties un atbalsot rokdarbu meistarus no Latvijas, „Maxima” XX un XXX formāta veikalos labdarības akcijas laikā būs pieejamas arī īpašas piespraudītes, kuras radījuši rokdarbu meistari no Ventspils, no kuru pārdošanas iegūtie līdzekļi arī tiks novirzīti rehabilitācijas centra „Poga” atbalstam. Labdarības akcijā iesaistījušies 26 „Maxima Latvija” piegādātāji.

Labdarības akcijas „Palīdzi Pogai izaugt” laikā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti rehabilitācijas centra „Poga” attīstībai un izaugsmei, rehabilitācijas centram nodrošinot jaunas, lielākas mājas, kas palīdzēs nodrošināt kvalitatīvāku rehabilitāciju bērniem ar funkcionāliem traucējumiem centrā „Poga” un spēs uzņemt vairāk pacientu. Tāpat labdarības akcijas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par bērnu ar funkcionāliem traucējumiem vajadzībām, viņu integrāciju sabiedrībā.

„Kopš rehabilitācijas centra „Poga” atklāšanas pagājuši trīs gadi un šo gadu laikā rehabilitācijas centrs katru gadu uzņēmis vairāk kā 500 pacientus, kopumā sniedzot piecus tūkstošus konsultāciju un vairāk kā 21 tūkstoti nodarbību mazajiem pacientiem. Audzis ne vien apmeklētāju skaits, bet arī piedāvāto procedūru un pakalpojumu apjoms – šobrīd rehabilitācijas centrā tiek piedāvātas 14 dažāda veida nodarbības. Tādēļ aicinu katru Latvijas iedzīvotāju iesaistīties akcijā, kopīgi parūpējoties par to, lai rehabilitācijas centrs „Poga” iegūst jaunas, skaistas mājas, kurās bērni ar funkcionāliem traucējumiem turpinātu savu atveseļošanās ceļu pretī labākai nākotnei, ” stāsta labdarības fonda „Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

„Mēs iestājamies par stiprām un laimīgām ģimenēm, tādēļ priecājamies, ka nu jau divus gadus esam rehabilitācijas centra „Poga” atbalstītājs un ikdienā varam palīdzēt bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, padarot ikdienu gan bērniem, gan viņu ģimenēm labāku un kaut nedaudz vieglāku. Paldies jāsaka arī mūsu sadarbības partneriem un klientiem par atsaucību iesaistoties labdarības akcijā „Palīdzi Pogai izaugt”, kopīgiem spēkiem sekmējot Latvijas bērnu rehabilitācijas nozares attīstību,” atklāj „Maxima Latvija” korporatīvo attiecību departamenta vadītājs Jānis Beseris.

Ziedot bērnu ar kustību traucējumiem atbalstam iespējams labdarības fonda „Ziedot.lv” mājaslapā, zvanot pa labdarības tālruni 90067007, visos „Maxima Latvija” veikalos – ziedojumu kastītes pie kasēm. Ziedojumus administrē labdarības fonds „Ziedot.lv” un tie tiek izlietoti rehabilitācijas procedūru nodrošināšanai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, inovāciju ieviešanā, kā arī speciālistu izglītošanā rehabilitācijas centrā „Poga”.

 

Labdarības fonds „Ziedot.lv”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli