Radi savu video, piesakies VID konkursā un esi nodOKļu vlogeris!

Valsts ieņēmum dienests (VID) aicina ikvienu jaunieti vecumā no 16 – 19 gadiem pieteikties video īsfilmu konkursā "Es – nodOKļu vlogeris!". Lai pieteiktos konkursā, ir jāizveido 3 cilvēku komanda, līdz 19.oktobrim jāatsūta mums pieteikuma anketa, jānofilmē video par nodokļu tēmu un līdz šī gada 19.novembrim tas jāiesūta Valsts ieņēmumu dienestam. Labāko video autori saņems dažādas balvas, un šie video tiks arī izmantoti kā izglītojošie reklāmas materiāli sociālajos tīklos un dažādos jauniešu pasākumos.

Pieteikuma anketa.

Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu izpratni par nodokļu maksāšanas svarīgumu un godīgu nodokļu saistību izpildi. Konkursa uzdevums - attīstīt skolēnu radošās un interpretācijas spējas, rosināt audzēkņu iztēli, fantāziju, radošo darbību, attēlojot savas zināšanas un izpratni par nodokļiem videoformātā.

Iesniegto video atbilstību konkursa mērķim un tēmai, saturu un tehnisko kvalitāti vērtēs VID eksperti un neatkarīga žūrija jeb vērtēšanas komisija, kuras sastāvā darbosies vizuālās komunikācijas un sociālo mediju eksperts, pārstāvji no biedrības “Junior Achievement – Young Enterprise Latvija”, kā arī zinātkāres centra "Zinoo".

Balvas piešķirs pirmo trīs vietu ieguvējiem, nosakot divus pirmās, divus otrās un divus trešās vietas ieguvējus. Balvas - portatīvos datorus, planšetdatorus un viedpulksteņus - pasniegs apbalvošanas pasākumā, kas notiks VID administratīvajā ēkā Talejas ielā 1, Rīgā šī gada 6.decembrī.

Konkursa nolikums un cita noderīga informācija par konkursa nosacījumiem pieejama VID tīmekļa vietnē www.vid.gov.lv sadaļā “Videokonkurss”.

VID
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli