"Mežaparka Rezidencēs" jaunas biroju ēkas pamatos tiek iemūrēta laika kapsula


public. foto
2018. gada 20. septembrī, svinīgā pasākuma norisē, "Mežaparka Rezidencēs" topošās A klases biroju ēkas pamatos tika iemūrēta tradicionālā laika kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Jaunbūvētās biroju ēkas Ķelnes ielā 1 (iepretim Kokneses prospektam) nodošana ekspluatācijā paredzēta 2019. gada rudenī. Plānotās investīcijas ir 6,5 miljoni eiro. Ēka ir daļa no vērienīgākā dzīvojamā īpašuma attīstības projekta Baltijā "Mežaparka Rezidences", kas paredz augstas kvalitātes dzīves, atpūtas un darba konceptu.

Biroju ēku veidos 3 stāvi ar kopējo iznomājamo platību 3266 m². Telpu plānojums paredz ēkā divu veidu nomas platības – 1. stāvā ir iespēja izveidot vairākas komerctelpas ar atsevišķām ieejām, savukārt 2. un 3. stāvā – modernas biroju telpas. Viesu autostāvvietas būs izvietotas ap ēku, bet biroju darbinieki savas automašīnas un velosipēdus varēs novietot pazemes vai blakus esošajā virszemes autostāvvietā.

Šobrīd ir noslēgti nodomu protokoli par 34% telpu nomu. Starp telpu nomniekiem ir restorāns, vīna un delikatešu veikals „Vīna Pietura”, nekustamo īpašumu attīstītājs „Domuss” un investīciju fonds „NCH Capital Inc.”. Liela interese ir no medicīnas pakalpojumu sniedzējiem – ar vairākiem sarunas ir procesā.

„Mērķis, attīstot šo ēku, ir ne tikai radīt modernu darba telpu, bet arī nodrošināt apkaimes iedzīvotājiem kvalitatīvus pakalpojumus, kas izbaudāmi turpat dzīvesvietas tuvumā, nelietojot autotransportu. To, cik plašs būs šis pakalpojumu spektrs lielā mērā noteiks tirgus attīstība – iespējams nākotnē vēl papildināsim komerctelpu piedāvājumu. Arī biroju nomnieki iegūst no šādu pakalpojumu piejamības, un, mēs ceram, ka daudzi no viņiem izvēlēsies šo kluso, tai pat laikā tuvu pilsētas centram, esošo vidi, kā savu dzēvesvietu.”, atzīmē „Domuss” SIA direktors Ralfs Jansons.

CBRE Baltijas reģiona direktore Santa Rozenkopfa: “Projektā ”Mežaparka Rezidences” topošās biroju ēkas atrašanās vieta sniegs nomniekiem iespēju izbaudīt Mežaparka harmoniju un vienlaikus atrasties 10 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra. Arvien biežāk klienti, izsakot vēlmi nomāt telpas, kā primāro min privātumu, šajā ziņā šī biroju ēka ir ideāli piemērota. Noteikti arī ir jāpiemin ēkas ilgtspējība, kas ir viens no galvenajiem komponentiem uzņēmumiem, izvēloties savas jaunās telpas. Pārdomātais ēkas plānojums ļauj klientiem izvēlēties sev piemērotākās telpas sākot no 200 m2 līdz pat 1 100 m2 vienā stāvā.”

Biroju ēka tiek būvēta, balstoties uz ilgtspējīgas būvniecības pamatprincipiem. Tā ir ieguvusi arī A klases energoefektivitātes sertifikātu. Būvprojekta autors ir Gatis Didrihsons no biroja "Didrihsons un arhitekti", savukārt interjera autore – Eva Staņeviča. Ēkas būvniecību veic „Citrus Solutions”. Ēkas projekta attīstītājs ir SIA DOMUSS, kas nekustamo īpašumu jomā Latvijā darbojas jau vairāk nekā 20 gadus.

Fotogrāfijas no pasākuma pieejamas šeit: https://failiem.lv/u/j8m52wmz

Fotogrāfs: Kaspars Filips Dobrovoļskis

 

Informācija par SIA “Domuss”:

“Domuss” ir ASV investīciju fondu grupas NCH uzņēmums, kas Latvijas nekustamo īpašumu tirgū darbojas kopš 1995. gada. “Domuss” attīstīto projektu vidū ir gan dzīvojamās un biroju ēkas (vairāk nekā 10 objekti Vecrīgā un Rīgas centrā), gan ekskluzīvs daudzdzīvokļu komplekss „Ģipša Fabrika”, BREEAM ilgtspējīgi sertificētā dzīvokļu ēka „Felicity Apartments”, privātmāju ciemati Pierīgā „Nordic Villages”, tirdzniecības objekti (tai skaitā iepirkšanās centrs “Rīga Plaza”), noliktavu un loģistikas centri. NCH attīsta nekustamo īpašumu projektus arī Krievijā, Ukrainā, Bulgārijā, Moldovā, Rumānijā un Albānijā.

SIA „Domuss”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli