Latvijas Republikas prezidents Raimonds Vējonis sveic lielākā Latvijas kosmētikas un parfimērijas ražotāja "Dzintars" ..


Iļja Gerčikovs foto;LA.lv
Latvijas Republikas prezidents Raimonds Vējonis sveic lielākā Latvijas kosmētikas un parfimērijas ražotāja "Dzintars" valdes priekšsēdētāju Iļju Gerčikovu jubilejā.

Savā apsveikumā Vējoņa kungs pateicās jubilāram par viņa ilgstošo, nozīmīgo darbu AS "Dzintars", augstu novērtējot I. Gerčikova personīgo ieguldījumu parfimērijas un kosmētikas nozares attīstībā Latvijā.

Savā jubilejā Iļja Gerčikovs tāpat saņēma apsveikumus no dažādu valstu sadarbības partneriem, politiķiem un draugiem.

Iļja Gerčikovs, profesors, ekonomikas doktors, Triju Zvaigžņu Ordeņa kavalieris, uzņēmuma “Dzintars” vadītājs no 1974. gada, aktīvi piedalās visos ražošanas procesos, kā arī jauno kosmētikas un parfimērijas produktu izstrādē. Iļjam Gerčikovam izdoti vairāk nekā 60 iespieddarbi un piešķirti vairāk nekā 250 patenti.

Iļja Gerčikovs ir ticis apbalvots ar Vispasaules Intelektuālā Īpašuma Organizācijas (WIPO) zelta medaļu izgudrotājiem (WIPO Award for Inventors) un novērtējot radošo darbību viņa vadītais uzņēmums “Dzintars” saņēmis godalgu – novatoriskais uzņēmums. (WIPO Trophy for Innovative Enterprises).

Dzintars” – lielākais parfimērijas un biokosmētikas ražotājs Baltijas un Skandināvijas valstīs. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 darbinieku.Vairāk kā 1000 parfimērijas, kosmētikas un dekoratīvās kosmētikas izstrādājumi gaida pircējus 50 specializētajos veikalos Latvijā. Ārpus Latvijas AS “Dzintars” paplašina franšīzes firmas veikalu tīklu. Zīmola produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 30 valstīm.

Elīna Lukjanoviča
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli