Vairāk nekā 50 "ēnas" kopā ar "Latvijas attīstībai" iepazīs deputāta darbu

"Ēnu dienas 2018" ietvaros šodien vairāk nekā 50 skolēnu no dažādam Latvijas vietām kopā ar partijas "Latvijas attīstībai" Rīgas domes frakcijas deputātiem iepazīsies ar Rīgas domes darbu, kā arī ar deputātu darba ikdienu.

Šodien, 14. februārī, visā Latvijā norisinās Ēnu diena, kuras laikā skolēni iepazīstas ar sev interesējošo profesijās pārstāvju darba ikdienu.

Vairāk nekā 50 skolēnu no Rīgas, Saldus, Ķekavas, Rīgas, Cēsīm, Baldones, Lielvārdes, Valmieras, Mežgaļiem, Mārupes, Limbažiem un Jelgavas izvēlējušies ēnot partijas “Latvijas attīstībai” Rīgas domes deputātus, lai iepazītos ar Rīgas domes darbu un labāk izprastu deputāta darba ikdienu.

Ēnu dienas ietvaros skolēni kopā ar Rīgas domes deputātiem Mārtiņu Bondaru, Juri Pūci, Māri Mičerevski, Aneti Jēkabsoni-Žogotu un Viesturu Zepu izstaigās Rīgas domi, viesosies Rīgas Zooloģiskajā dārzā un hokeja skolā “Rīga”, kā arī apmeklēs Rīgas Tehnisko universitāti.

Partijas “Latvijas attīstībai” Rīgas domes deputātu frakcijas vadītājs Juris Pūce skaidro, ka, tā kā politika kā karjeras virziens prasa daudzpusīgas iemaņas un zināšanas, Ēnu dienas ietvaros plānotas dažādas aktivitātes.

“Mēs esam patīkami pārsteigti par milzīgo atsaucību un esam priecīgi uzņemt skolēnus tik kuplā skaitā, lai iepazīstinātu gan ar darbu Rīgas domē, gan ar politiku kā profesionālu nodarbošanos. Programmu esam plānojuši plašu un daudzveidīgu, lai skolēni pēc iespējas vispusīgāk izprastu deputāta darbu. Ceram, ka pēc pasākuma skolēniem kļūs skaidrāks, ko nozīme būt deputātam, un, iespējams, kāds no jaunajiem censoņiem savu nākotni vēlēsies saistīt tieši ar politiku,” atzīmē Juris Pūce.

 

“Latvijas attīstībai”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli