Izveidota Konkurences Atbalsta padome

Konkurences Atbalsta padome (KAP) nodibināta ar mērķi veicināt godīgas konkurences principu ievērošanu uzņēmējdarbībā, vienot sociāli atbildīgas kompānijas nozīmīgu šīs jomas tēmu risināšanā un nodrošināt informētību par sabiedrībai un tirgus dalībniekiem aktuāliem konkurences jautājumiem.

“ Par aktuālām tēmām tirgus un konkurences kontekstā sabiedrībā valda pamatota neizpratne. Nepaskaidrota cenu politika vairākos tautsaimniecības sektoros, neprofesionāli valsts iepirkumi, objektīvas informācijas trūkums par, piemēram, LIDL veikalu tīkla ienākšanu katram tik nozīmīgajā pārtikas mazumtirdzniecības tirgū, kā arī brīžiem neizprotama atbildīgo institūciju darbība vai bezdarbība – tie ir tikai daži no jautājumiem, kas prasa atbildes.”  - uzsver Konkurences Atbalsta padomes valdes priekšsēdētājs, vadības konsultants Māris Sproga.
Savukārt Konkurences Atbalsta padomes valdes locekle, konkurences tiesību eksperte Ieva Azanda norāda, ka KAP nodrošinās atbalstu organizācijas biedriem to tiesību un likumisko interešu ievērošanā un pārstāvībā, kā arī vērsīsies pret ēnu ekonomiku, kas jau ilgstoši ir viens no faktoriem, kas kavē godīgu konkurenci uzņēmējdarbībā. 
Ņemot vērā visaptverošo jautājumu loku, Konkurences Atbalsta padome cer uz aktīvu sadarbību gan ar Konkurences padomi, gan arī citām uzraudzības institūcijām - Patērētāju tiesību aizsardzības centru, Iepirkumu uzraudzības biroju un Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisiju. 

Māris Sproga
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana