Latvijā izstrādāta spēle Polipong saņēmusi Apple atzinību un iekļauta AppStore TOP3

11.augustā savu debiju Apple AppStore piedzīvo vietējā spēļu izstrādātāja Beetroot Lab mobilā spēle POLIPONG, turklāt tā saņēmusi arī Apple atzinību, jo iekļauta pie AppStore TOP 3 šobrīd ieteiktajām spēlēm pasaulē.

POLIPONG spēles mehānika ir vienkārša un intuitīva, taču izaicinājums nebūt nav viegls! Pacietība, neatlaidība un precizitāte ir atslēgas kombinācija, lai virzītos uz priekšu šajā  as prātīgo piedzīvojumu pasaulē.

POLIPONG ir veidota, kā piedzīvojums, kas aizrauj ar košām grafikām un asprātīgām animācijām. Tā paredzēta ikkatram, kurš izmanto mobilās izklaides prāta atpūtināšanai no ikdienas steigas.

POLIPONG tiek publicēta sadarbībā ar partneruzņēmumu ASV un pretendē uz izvietošanu prominentajā Apple kuratoru ieteikto spēļu sadaļā. POLIPONG ir veidota īpašu uzmanību vēršot tieši uz Apple platformas īpašo funkciju izcelšanu. Kā piemēram, līdz ar spēles lejupielādēšanu, lietotājs tiks arī pie episkas ‘Uzlīmju’ pakas, kuras varēs izmantot sūtot SMS iMessage applikācijā.  Tajā pašā laikā, spēles skaņu celiņu ir iespējams lejupielādēt kā zvana toni no iTunes. 

POLIPONG ir bezmaksas aplikācija un šobrīd pieejama ekskluzīvi iPhone un iPad lietotājiem.

Atbalsti savējos un lejupielādē šeit!

www.poliponggame.com

www.beetrootlab.com

https://www.facebook.com/polipong.mad.fun/

 

madara Laicane
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana