Ar Rietumu Bankas atbalstu norisinās Baltijas biznesa aviācijas forums

Šodien Jūrmalā norisinās Baltijas biznesa aviācijas forums, kas katru gadu tiek organizēts ar Rietumu Bankas atbalstu.

Forumā piedalās vairāk nekā 60 attiecīgās nozares speciālistu un uzņēmēju no Eiropas, NVS valstīm un citiem pasaules reģioniem.

Šogad būs jau sestā reize, kad Baltijas biznesa aviācijas forums norisinās Jūrmalā.

Šogad forumā piedalās delegāti no Latvijas, Krievijas, Austrijas, Beļģijas, Lielbritānijas, Lietuvas, AAE, Polijas, Ukrainas, Somijas, Čehijas. Tostarp arī lidsabiedrību, ražotāju, brokeru, konsultāciju uzņēmumu, darījumu aviācijas kompleksu (FBO), lidostu, tehniskās apkalpošanas un remonta organizāciju, pakalpojumu sniedzēju uzņēmumu pārstāvji.

Rietumu Banka forumā iepazīstinās ar saviem pakalpojumiem privātās aviācijas kreditēšanas jomā, ko banka sāka aktīvi attīstīt pirms dažiem gadiem, ņemot vērā šā darbības virziena perspektīvas. Bankas starptautiskie klienti varēs saņemt kredītus privāto darījumu lidmašīnu iegādei gan biznesa, gan personiskiem mērķiem, kā arī finansējumu, par ķīlu izmantojot jau valdījumā esošu darījumu lidmašīnu.

Foruma dalībniekiem ir ieplānota tradicionālā lietišķā programma, kurā ir paredzēts apmeklēt starptautisko lidostu „Rīga” un „FBO Riga” biznesa aviācijas terminālu. Notiks arī ekskursija uz Rīgas Aviācijas muzeju un vakara pieņemšana, kurā viesi varēs neformālā gaisotnē dalīties iespaidos un veidot jaunus darījumu kontaktus. 

Rietumu Banka
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana