Baldonē atklāj valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru

Trešdien, 2017.gada 9.augustā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts Baldonē atklāja valsts un pašvaldību klientu apkalpošanas centru (VKVKAC).

Atklāšanas pasākumā Baldonē J.Eglīts uzsvēra: “Esmu gandarīts, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas mērķtiecīgā sadarbība ar pašvaldībām nes gaidītos rezultātus – turpmāk iedzīvotāji un uzņēmēji Baldonē varēs pieteikt valsts un pašvaldību publiskos pakalpojumus, kā arī saņemt konsultācijas.

Jau no 3.jūlija uzņēmēji un iedzīvotāji var pieteikt pieprasītākos Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Valsts ieņēmumu dienesta pakalpojumus, saņemt konsultācijas par Lauku atbalsta dienesta, Nodarbinātības valsts aģentūras, Uzņēmumu reģistra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts darba inspekcijas, Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Valsts zemes dienesta e-pakalpojumiem, pieteikt mājas (istabas) dzīvnieku reģistrāciju Lauksaimniecības datu centra datubāzē “Mājas dzīvnieku uzskaites vienotā informācijas sistēma”. Papildus VPVKAC apmeklētājiem tiks sniegts atbalsts valsts pārvaldes portālā Latvija.lv ievietoto e-pakalpojumu lietošanā, darbā ar datoru, internetu, e-parakstu un e-adresi.

VARAM valsts budžeta piešķirtā dotācija šim mērķim Baldones novada VPVKAC ir 13 216,50 eiro.

Detalizētāka informācija par VPVKAC, to darba laiku un sniegtajiem pakalpojumiem ir pieejama pašvaldībās vai valsts vienotajā portālā www.latvija.lv/pakalpojumucentri.


 


 

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana