Daugavpilī pasniedz Ministru prezidenta Goda rakstus


foto;Valsts kanceleja
Ministru prezidents Māris Kučinskis otrdien, 16. maijā, Daugavpilī pasniedza Goda rakstus septiņiem Daugavpils novada un pilsētas domes izvirzītiem pašvaldības iedzīvotājiem par ieguldījumu pašvaldības attīstībā.

Goda rakstus saņēma AS “Latgales bekons” valdes priekšsēdētāja Anna Tenisa, zemnieku saimniecības “Debesskalni” īpašnieks Ainārs Jonāns, Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” direktore Inguna Kokina, AS “Latgales piens” valdes priekšsēdētājs Pauls Onskulis, biedrības “Ielu vingrotāji” un “Street spirit” valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Ivanovs, NVO “Padome “Varavīksne”” valdes priekšsēdētāja Alla Ovčarova, kā arī Daugavpils Universitātes asociētais profesors Juris Soms.

Uzrunājot Goda rakstu saņēmējus, Ministru prezidenta pateicās viņiem par ieguldīto darbu gan uzņēmējdarbības vides uzlabošanā, gan izglītības darba attīstībā, gan strādājot ar bērniem un jauniešiem, gan citās jomās.

“Jūs esat Latgales reģiona vilcējspēks, cilvēki, ar kuriem Latvija lepojas, un kuriem varam pateikties par ieguldīto darbu valsts labā,” sacīja M. Kučinskis.

Sveikt Goda rakstu saņēmējus bija ieradies arī Daugavpils domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis un Daugavpils Universitātes rektors Arvīds Barševskis.

FOTO - https://www.flickr.com/photos/valstskanceleja/albums/72157681086461722

Andrejs Vaivars

Ministru prezidenta preses sekretārs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana