Ministru prezidents sveiks Eiropas lielākā jauno profesionāļu meistarības konkursa laureātus


foto;Valsts kanceleja
Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 19. aprīlī, sveiks Eiropas jauno profesionāļu meistarības konkursa EuroSkills 2016 Latvijas komandas dalībniekus, kuri 2016. gada konkursā guvuši izcilus panākumus - divas sudraba, trīs bronzas medaļas un četras medaļas par izcilību.

Ministru prezidents Latvijas izcilākajiem jaunajiem profesionāļiem pasniegs Ministru kabineta Diplomus. Tos saņems arī nozares speciālisti, kuri gatavoja Latvijas komandas dalībniekus startam konkursā. Konkursa laureātiem un speciālistiem izmaksātas arī valdības piešķirtās naudas balvas kopā 15 100 eiro apmērā.

Svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks trešdien, 19. aprīlī pulksten 12.00. Tajā piedalīsies Ministru prezidents Māris Kučinskis, Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāre Līga Lejiņa un Valsts izglītības attīstības aģentūras direktore Dita Traidās.

Latvija konkursā piedalījās piekto reizi ar 12 jauniešu komandu, kuri valsti pārstāvēja 10 dažādās profesijās. Konkurss no 30. novembra līdz 4. decembrim notika Zviedrijas pilsētā Gēteborgā; tas pulcēja 28 valstu un 35 profesiju pārstāvjus no visas Eiropas.

EuroSkills ir Eiropas lielākais un prestižākais jauno profesionāļu meistarības konkurss, kas notiek kopš 2008. gada. Konkursa mērķis ir veicināt Eiropas valstu sasniegumus jauniešu profesionālajā izglītībā, celt profesiju, profesionālās izglītības un valsts prestižu, demonstrēt un godināt Eiropas talantīgāko jauniešu meistarību. Iespēja tajā piedalīties ir tikai reizi dzīvē.

 

Andrejs Vaivars
Ministru prezidenta preses sekretārs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana