Lindström atver jaunu darba tērpu rūpnīcu Tukumā


Lindstrom Prodem factory
16. februārī, oficiāli ir atklāta uzņēmuma Lindström darba tērpu rūpnīcu Tukumā. Tā nodrošinās aptuveni 120 darbavietu un sniegs pakalpojumus klientiem visā Ziemeļeiropā. Turklāt Lindström arī paredz papildu investīcijas sava pakalpojumu centra Piņķos paplašināšanā. Jaunās fabrikas atklāšanas ceremonijā piedalījās Lindström grupas prezidents un izpilddirektors Juha Laurio, rūpnīcas direktore Inga Jaakola, būvniecības kompānijas RERE GRUPA valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš, Tukuma domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans un Somijas vēstnieks Latvijā Olli Kantanens.


Lindstrom Prodem factory

Rūpnīcu uzbūvēja RERE GRUPA un tās platība ir 3000 kvadrātmetru. Darbs tika paveikts ļoti ātri, to pabeidzot vien sešus mēnešus pēc topošās rūpnīcas pamatu ielikšanas, un visā procesā nodrošinot visaugstāko kvalitāti. Jaunā ražotne Lindström ļaus vēl operatīvāk piegādāt darba tērpus saviem klientiem Ziemeļeiropā. Fabrikā ir vismodernākā tehnika, kas nodrošina visaugstākās kvalitātes ražojumus, kā arī izcilus darba apstākļus tās darbiniekiem.


Lindstrom Prodem factory

"Ir burvīgi redzēt rūpnīcu ķeramies pie darba," stāsta J. Laurio. "Spēja darba tērpus ražot daudz tuvāk mūsu klientiem ir būtisks attīstības elements, un šī investīcija pilnveido mūsu darbu ne tikai Latvijā, bet visā Ziemeļeiropā. Liels paldies mūsu lieliskajiem kolēģiem, jo mēs nebūtu varējuši atrast talantīgākus cilvēkus jebkur citur pasaulē. Latvijas tirgus pozitīvā iezīme ir tā atvērtība ārvalstu investīcijām, tāpēc ar prieku varu pavēstīt, ka mēs arī esam nolēmuši investēt mūsu pakalpojumu centra paplašināšanā Piņķos. Tas ļaus ievērojami palielināt ražošanu darba tērpu, paklāju un industriālo tīrītāju segmentos. Plānojam, ka centra paplašināšanu pabeigsim jau 2018. gadā. Šīs investīcijas norāda uz mūsu ilgtermiņa saistībām šajā tirgū."


Lindstrom Prodem factory

Kā stāsta Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans "Tukuma novada pašvaldība ir gandarīta, ka Lindström jaunā un modernā darba tērpu fabrika tiek atvērta tieši Tukumā. Pateicoties jaunās ražotnes izveidošanai, pašvaldība varējusi spert krietnu soli tuvāk novada stratēģiskās attīstības mērķiem, kas saistīti ar konkurētspējīgas uzņēmējdarbības sekmēšanu, īpaši rūpniecībā un loģistikā – attīstās rūpniecība, rodas jaunas darba vietas, tiek vairota iedzīvotāju labklājība. Pateicoties šīs ražotnes celtniecībai, pašvaldība varējusi apgūt arī Eiropas struktūrfondu līdzekļus, tiek īstenots projekts "Degradētās teritorijas sakārtošana zonā Melnezera iela – Laustiķis", lai sakārtotu infrastruktūru un nodrošinātu pilsētas izaugsmi. Pašvaldības vārdā novēlu turpināt augt, attīstīties un kopā veidot jaunas sadarbības iespējas".


Lindstrom Prodem factory

Lindström Latvijā darbojas kopš 1994. gada ar pakalpojumu centru Piņķos. Uzņēmums ražo darba tērpus, paklājus un industriālus tīrītājus, tirgū tam ir vairāk nekā 7000 klientu.

Lindström grupa

Lindström grupa aprūpē cilvēkus viņu darba vietā. Mūsu nomas pakalpojumi ir viegli un bez problēmām piemērojami visos gadījumos, kad nepieciešams pilnveidot drošību, higiēnu un patērētāju pieredzi. Esam atbildīgs uzņēmējdarbības pilsonis ar vairāk nekā 3000 darbiniekiem Eiropā un Āzijā. 2015. gadā grupas apgrozījums sasniedz 302 miljonus eiro. Mūsu vīzija ir kļūt par stipru uzņēmumu, kas pelna pusmiljardu, nodrošina lielisko pieredzi klientiem, un vienmēr ir saistoša tā darbiniekiem.

www.lindstromgroup.com/lv www.lindstromgroup.com

 

Iveta Stepanova
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana