Noskaidroti Roku mazgāšanas dienas konkursa uzvarētāji!

14.decembrī Drogas korporatīvi sociālās atbildības projekta "Vispasaules roku mazgāšanas diena" tēli Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs devās ciemos pie Saldus novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes "Sienāzītis" bērniem, lai pasniegtu konkursā laimēto balvu – produktu krājumu gadam, kurā ietilpst 1200 ruļļu tualetes papīra, 400 ruļļu papīra dvieļu, mitrās salvetes un vairāki litri šķidro ziepju!

 Konkurss norisinājās mājas lapā www.mazgarokas.lv no 10.oktobra līdz 9.novembrim. Dalība tajā bezmaksas bija pieejama gan valsts un pašvaldību, gan privātajiem bērnu dārziem. Uzdevums bija kopā ar bērniem izkrāsot krāsojamās lapas, tādējādi atkārtojot pareizas roku mazgāšanas soļus un higiēnas nozīmīgumu, nofotografēt grupiņu, turot rokās izkrāsotos zīmējumus, un iesniegt foto mājas lapā www.mazgarokas.lv.

Konkursā tika saņemti 645 pieteikumi un 1098 fotogrāfijas, no kuriem tika izlozēts viens galvenās balvas un 5 pārsteiguma balvas ieguvēji par īpašu centību un izdomu. Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs ar priekšnesumu ciemosies Balvu pirmskolas izglītības iestādē „Pīladzītis”, Rundāles novada PII „Mārpuķīte” (Zaļā grupa), Daugavpils pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestādē „Spārīte”, Liepājas PII „Margrietiņa” un Kokneses novada PII „Bitītes”.

Galvenās balvas ieguvēji – Saldus PII „Sienāzītis” – ar lielu entuziasmu uzņēma Drogas komandu. Lai iepriecinātu visus dārziņa bērnus, priekšnesums tika rādīts divas reizes, un katrs bērnu pulciņš aktīvi piedalījās dejās un pareizas roku mazgāšanas soļu atkārtošanā. Bērni bija ļoti priecīgi satikt abus tēlus, kurus jau bija manījuši LTV1 raidījumā „Kas te? Es te!” vai video klipos. Vairākas minūtes bērni nāca aprunāties ar Ziepju Burbulīti un pavēstīt, kā rokas mazgā ģimenē un kādās situācijās to dara.

Pateicamies visiem dalībniekiem un vēlam turpināt radošos veidos bērniem mācīt, cik svarīgi ir mazgāt rokas, turklāt darīt to pareizi!

Par projektu „Vispasaules roku mazgāšanas diena”

Lai aktualizētu roku higiēnas nepieciešamību un jau pirmsskolas vecumā iemācītu pareizas un regulāras roku mazgāšanas nozīmīgumu, 2014. gada oktobrī AS Drogas pirmie radīja korporatīvās sociālās atbildības projektu, kas aktualizē Vispasaules roku mazgāšanas dienu, kas pasaulē tiek atzīmēta 15. oktobrī. Roku mazgāšanas nozīmīgums Latvijas sabiedrībā ir izskanējis arī iepriekš, taču AS Drogas apvienoja visu iepriekš minēto, pievienoja jaunas sastāvdaļas un radīja vienotu ilgtermiņa projektu.

Projekta ietvaros radīti speciāli tēli – Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs, kuri atraktīvā, teatrālā un mazos smīdinošā veidā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas roku mazgāšanas dziesmu māca, kāpēc, kad un kā ir jāmazgā rokas.

Lai roku mazgāšanas svarīgums bērniem paliktu atmiņā pēc iespējas labāk un ilgāk, izstrādāti arī citi izglītojoši materiāli – plakāts ar 8 roku mazgāšanas soļiem, informatīvas uzlīmes uz ziepēm, dažādi krāsojamie zīmējumi, kuros bērni var uzzīmēt apgūto, un uzlīmes.

2015.gadā radīts noderīgs mācību video, kā pareizi jāmazgā rokas, un šī mājas lapa, kurā pieejami visi projekta materiāli, tai skaitā, roku mazgāšanas dziesma un tās vārdi. Visi materiāli ir pieejami latviešu un krievu valodā.

Projekts un tā materiāli tapuši ciešā sadarbībā ar Veselības inspekciju, Slimību profilakses un kontroles centru un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāvjiem.

Vairāk par projektu mājas lapā www.mazgarokas.lv

Par AS Drogas

AS Drogas ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls skaistumkopšanas, veselības, higiēnas un sadzīves preču segmentā Baltijā ar 141 veikalu Latvijā un Lietuvā. Latvijā Drogas ir pārstāvētas visplašāk – klientiem pieejami 88 veikali, Lietuvā atvērti 53 veikali Drogas. AS Drogas Latvijā un Lietuvā kopumā nodarbina vairāk nekā 1 300 darbiniekus. No 2004. gada AS Drogas ir mazumtirdzniecības grupas A.S. Watson Group uzņēmums.

Par A.S. Watson Group

Dibināta 1841. gadā, A.S. Watson Group ir lielākais starptautiskais mazumtirgotājs veselības un skaistumkopšanas preču segmentā ar vairāk nekā 12 400 veikaliem 25 valstīs Āzijā un Eiropā. Katru gadu 3 miljardi pircēju un lojalitātes programmu dalībnieku iepērkas grupas 13 mazumtirdzniecības zīmolos gan klātienē veikalos, gan interneta veikalos. 2015. finanšu gadā A.S. Watson Group uzrādīja ienākumus 151.9 miljardu HK$ apmērā. Grupa nodarbina vairāk nekā 120 000 darbinieku visā pasaulē.

A.S. Watson Group ir starptautiski zināmā un multinacionālā konglomerāta CK Hutchison Holdings Limited sastāvā, kura darbības sfēras ir ostas un ar to saistītie pakalpojumi, mazumtirdzniecība, infrastruktūra, enerģija un telekomunikācijas vairāk nekā 50 valstīs.

Apmeklējiet www.aswatson.com, lai iegūtu padziļinātu informāciju par A.S. Watson Group un tās zīmoliem. Tāpat saziņa iespējama digitālajos kanālos (interneta veikalos, sociālajos tīklos, mobilajās lietotnēs u.c.); sīkāka informācija http://www.aswatson.com/our-customers/digitalasw/

 

Elīna Junolainena

Sabiedrisko attiecību speciāliste

AS Drogas
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana