Ziņas | Dienas notikumi


Jānis Dūklavs vienojas par sadarbību lauksaimniecībā ar Ukrainu

Ceturtdien, 14. decembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tikās ar Ļvovas apgabala (Ukraina) gubernatoru Oļegu Siņutku un viņa vadīto delegāciju, lai pārrunātu Latvijas un Ļvovas apgabala ekonomisko sadarbību. Tāpat tikšanās laikā tika parakstīts Zemkopības ministrijas (ZM) un Ļvovas apgabala nodomu protokols par turpmāko sadarbību lauksaimniecības jautājumos.

Valsts prezidents svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedz brigādes ģenerāļa pakāpi Imantam Ziediņam

Ceturtdien, 2017. gada 14. decembrī, svinīgā ceremonijā Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis pasniedza brigādes ģenerāļa pakāpi Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Apvienotā štāba priekšnieka vietniekam atbalsta jautājumos Imantam Ziediņam.

Apbalvoti biznesa ideju konkursa "Ideju kauss 2017" uzvarētāji

14. decembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotā inovatīvo biznesa ideju konkursa "Ideju kauss 2017" svinīgajā apbalvošanas ceremonijā tika paziņoti šī gada konkursa uzvarētāji.

Tiks noteikta sociālā uzņēmuma statusa piešķiršanas kārtība

Lai nodrošinātu Sociālā uzņēmuma likuma piemērošanu no 2018. gada 1.aprīļā izstrādāts Ministru kabineta noteikumu projekts "Noteikumi par sociālās atstumtības riskam pakļauto iedzīvotāju grupām un sociālā uzņēmuma statusa piešķiršanas, reģistrēšanas un uzraudzības kārtību" ceturtdien, 14. decembrī tika izsludināts valsts sekretāru sanāksmē. Tas vēl jāsaskaņo ar ministrijām un jāapstiprina valdībā.

M. Kučinskis ar pārējo ES valstu līderiem diskutēs par Eiropai svarīgiem jautājumiem

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 14. decembrī un piektdien, 15. decembrī, uzturēsies Briselē, kur piedalīsies Eiropadomes darbā.

Diskutēs par Latvijas virzību uz aprites ekonomiku

Lai sabiedrībā veicinātu vienotas izpratnes veidošanos par virzību uz aprites ekonomiku un tajā iesaistītu dažādas nozares un sabiedrības grupas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija rīko konferenci "Latvija virzībā uz aprites ekonomiku: iespējas un izaicinājumi". Tā notiks 2017. gada 14. decembrī Rīgā, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā. Konferences sākums plkst. 9:30.

Ļvovas apgabala delegācija vēlas apgūt Latvijas pieredzi lauksaimniecības un mežsaimniecības attīstībā

Trešdien un ceturtdien, 13. un 14. decembrī, vizītē Latvijā ieradīsies Ļvovas apgabala (Ukraina) gubernatora Oļega Siņutkas vadītā delegācija, lai gūtu pieredzi lauksaimniecības un mežsaimniecības politikas īstenošanā, kā arī lauksaimniecības un pārtikas preču ražošanā un aprites uzraudzībā atbilstoši ES standartiem.

Apstiprina regulējumu starptautiskās palīdzības saņemšanai un sniegšanai

Otrdien, 12. decembrī, Ministru kabinets (MK) pieņēma trīs MK noteikumus, kas saistīti ar starptautiskās palīdzības pieprasīšanas kārtību, humānās palīdzības saņemšanas un sniegšanas kārtību, kā arī valsts civilās aizsardzības kontaktpunkta izveidi.

Latvijas pilsonībā uzņemta 91 persona

Otrdien, 12.decembrī Ministru kabinets izdeva rīkojumu uzņemt Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā 91 personu, tajā skaitā, 4 nepilngadīgas personas, kuras naturalizējušās kopā ar vecākiem.

Starptautiskie pretkorupcijas eksperti Latvijā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) no 11. līdz 15.decembrim organizē Eiropas padomes Pretkorupcijas starpvalstu grupas (turpmāk tekstā – GRECO) ekspertu uzņemšanu Latvijā.

Aktuālās ziņas