Ziņas | Dienas notikumi


Valsts prezidents aicina uz aktīvāku rīcību rūpēs par bērniem bez vecāku gādības

"Bērnu interesēm un vajadzībām beidzot ir jābūt uzmanības centrā. Valsts un pašvaldības nedrīkst uzturēt institūciju sistēmu, kas nenodrošina bērnu pilnvērtīgu un harmonisku attīstību", uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, pirmdien tiekoties ar labklājības ministru Jāni Reiru.

LOK 95 GADU JUBILEJĀ DĀVINA GRĀMATAS LATVIJAS NACIONĀLAJAI BIBLIOTĒKAI

Atzīmējot savu 95 gadu jubileju, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) šodien, 24.aprīlī Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) "Tautas grāmatu plauktam" dāvināja savas veidotās sporta vēstures grāmatas par Olimpisko kustību un Latvijas Olimpisko komandu startiem Olimpiskajās spēlēs.

Rīgas domē pirmdien notiks konference par sabiedrības veselības politikas ieviešanu praksē

Pirmdien, 24.aprīlī, Rīgas domes plenārsēžu zālē no plkst.10 līdz 15 notiks starptautiska augsta līmeņa konference "Veselība visās politikās – sabiedrības veselības politikas īstenošana praksē".

M. Kučinskis: "Rail Baltica" projekts palielinās baltiešu kā pilntiesīgu ES pilsoņu mobilitātes iespējas

Uzrunājot klātesošos, M. Kučinskis norādīja, ka Eiropas platuma sliežu savienojuma atjaunošanai Baltijas valstīs ir simboliska nozīme – tā atgriezīs mūs vienotajā Eiropas dzelzceļa telpā. ""Rail Baltica" projekts palielinās baltiešu kā pilntiesīgu Eiropas Savienības pilsoņu mobilitātes iespējas un nodrošinās Baltijas valstu pilnvērtīgu integrāciju Eiropas transporta un loģistikas ekosistēmā," sacīja Ministru prezidents.

VARAM un tās padotības iestāžu darbinieki Lielās Talkas laikā stādīs ozolus Gaujas nacionālajā parkā

Sestdien, 2017.gada 22. aprīlī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un tās padotības iestāžu darbinieki Lielās Talkas laikā stādīs ozolus Gaujas nacionālajā parkā – Siguldā pie Gūtmaņalas. Jauno ozolu audze būs simboliska dāvana Latvijas 100 gadu jubilejai.

Ministru prezidents reģionālajā vizītē apmeklē Madonu

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 21. aprīlī, reģionālajā vizītē apmeklēja Madonu.

Labklājības ministrs nozares aktualitātes pārrunā ar Lietuvas kolēģi

Ceturtdien, 20. aprīlī, labklājības ministrs Jānis Reirs, atsaucoties uzaicinājumam, tikās ar Lietuvas Sociālās drošības un darba ministru Linasu Kukuraiti (Linas Kukuraitis). Tikšanās reizē tika pārrunātas sociālās politikas aktualitātes Latvijā un Lietuvā.

Rietumu Bankas Labdarības Fondam aprit 10 gadi

Rietumu Bankas Labdarības Fondam drīzumā apritēs desmit gadi kopš tā dibināšanas. Fonds tika izveidots 2007. gada aprīlī un ātri kļuva par vienu no lielākajām privātajām labdarības organizācijām Latvijā. Tā prioritārās darbības jomas: medicīna, izglītība, sabiedrības maznodrošinātās daļas atbalstīšana, bērni un kultūra.

Daugavpilī atklāti ZZ Čempionāta svētki

Šodien, 20.aprīlī, Daugavpilī tika atklāti ZZ Čempionāta svētki, kas aicina piedalīties radošās un sportiskās aktivitātēs ne tikai sacensību dalībniekus, bet visus pilsētas iedzīvotājus. ZZ Čempionāts, kas ir Latvijā lielākās skolēnu sporta un prāta spēles, draudzīgās sacensības radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos, šogad norisinās jau 11. gadu, un tā pusfināla posms pēc vairāku gadu pārtraukuma atgriezās Daugavpilī, kur izvērtīsies par pilsētas svētkiem bērniem, jauniešiem un pārējiem aktīva dzīvesveida piekritējiem.

ES pārvietošanas programmas ietvaros no Grieķijas pārvietotas divdesmit personas

Trešdien, 19. aprīlī, Eiropas Savienības pārvietošanas programmas ietvaros uz Latviju no Grieķijas pārvietotas divdesmit personas, kurām nepieciešama starptautiskā aizsardzība, tai skaitā desmit nepilngadīgi bērni.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  metāla jumti