Ziņas | Dienas notikumi


"Mežaparka Rezidencēs" jaunas biroju ēkas pamatos tiek iemūrēta laika kapsula

2018. gada 20. septembrī, svinīgā pasākuma norisē, "Mežaparka Rezidencēs" topošās A klases biroju ēkas pamatos tika iemūrēta tradicionālā laika kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Jaunbūvētās biroju ēkas Ķelnes ielā 1 (iepretim Kokneses prospektam) nodošana ekspluatācijā paredzēta 2019. gada rudenī. Plānotās investīcijas ir 6,5 miljoni eiro. Ēka ir daļa no vērienīgākā dzīvojamā īpašuma attīstības projekta Baltijā "Mežaparka Rezidences", kas paredz augstas kvalitātes dzīves, atpūtas un darba konceptu.

Eiropadomē Zalcburgā spriež par migrācijas jautājumiem

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 19. septembrī, Zalcburgā kopā ar pārējo 27 Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību vadītājiem uzsāka darbu neformālajā Eiropadomē.

Reģionos notiks informatīvās sanāksmes par sociālās jomas aktualitātēm

Labklājības ministrija (LM) no 2018. gada 20. septembra līdz 25. oktobrim rīko ikgadējās reģionālās metodiski-informatīvās sanāksmes piecos Latvijas reģionos pašvaldību sociālo dienestu un bāriņtiesu pārstāvjiem.

Zanda Kalniņa-Lukaševica tiekas ar Rumānijas parlamenta Deputātu palātas delegāciju

2018. gada 19. septembrī Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica tikās ar Rumānijas parlamenta apakšpalātas Aizsardzības, sabiedriskās kārtības un nacionālās drošības komisijas pārstāvjiem priekšsēdētāja Dorela Georga Kepraras (Dore Gheorghe Caprar) vadībā.

Ārlietu ministrijā notiek ikgadējās diplomātu mācības Latvijas uzņēmumu eksportspējas veicināšanai

No 2018. gada 19. līdz 20. septembrim Rīgā norisinās ikgadējās mācības diplomātiem ekonomiskajos jautājumos. Tās tiek organizētas, lai veicinātu diplomātu un uzņēmēju sadarbību, gan apgūstot ārvalstu tirgus, gan apmainītos ar līdzšinējo veiksmīgo pieredzi. Dalībniekus uzrunāja Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs.

Dots starts Starptautiskā elektromobiļu maratona Latvijas posmam

Trešdien, 19. septembrī, Rātslaukumā Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Starptautiskā elektromobiļu rallija organizators Juri Tamms deva startu 2018. gada elektroauto maratona Latvijas posmam.

Ārlietu ministrija Igaunijas kolēģiem dāvina vēsturiskas 20. gadsimta fotoliecības

Sveicot kaimiņvalsti Igauniju valsts simtgadē, 2018. gada 14. septembrī Ārlietu ministrija (ĀM) pasniedza dāvinājumu Igaunijas Ārlietu ministrijai – pagājušā gadsimta 20. gadu fotouzņēmumus, kuros fiksēta pirmā ASV sūtņa Baltijas valstīs Frederika Kolmana (Frederick W. B. Coleman) (1874–1947) akreditācija un uzturēšanās Igaunijā. Dāvinājumu Igaunijas ĀM Administratīvā departamenta ģenerāldirektorei Marje Lūpai (Marje Luup) Tallinā pasniedza Latvijas ĀM Konsulārā un diplomātiskā nodrošinājuma direkcijas vadītājs Bahtijors Hasans.

Valsts prezidents vizītes laikā Ķīnā tiksies ar Ķīnas prezidentu un premjerministru un piedalīsies Pasaules ekonomikas..

Valsts prezidents vizītes laikā Ķīnā tiksies ar Ķīnas prezidentu un premjerministru un piedalīsies Pasaules ekonomikas foruma reģionālajā sanāksmē.

No 2018. gada 15. septembra līdz 20. septembrim Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzturēsies darba vizītē Ķīnas Tautas Republikā, kuras laikā tiksies ar Ķīnas prezidentu Sji Dziņpiņu un premjerministru Li Kecjanu. Tā būs iespēja visaugstākajā politiskajā līmenī pārrunāt jaunas iespējas Latvijas un Ķīnas politiskajā un ekonomiskajā sadarbībā, tai skaitā, izmantojot Latvijas kā loģistikas centra augošās iespējas.

M. Kučinskis ar Vācijas kancleri pārrunā abām valstīm nozīmīgus jautājumus

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 14. septembrī, tikās ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli (Angela Merkel).

M. Kučinskis: Latviju neapmierina plānotais finansējuma sadalījums nākamajā ES budžeta projektā

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 14. septembrī, Viļņā tikās ar Vācijas, kā arī Baltijas valstu un valdību vadītājiem.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  kasko  kasko apdrošināšana