Ziņas | Dienas notikumi


Koalīcija noraida Ģirģena priekšlikumus atklāta konkursa veikšanai Valsts policijas priekšnieka amatam

Pirmdien, 2020. gada 20. janvārī koalīcijas sadarbības sanāksmē tika izskatīts Iekšlietu ministra Sanda Ģirģena ierosinājums grozīt Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumu, lai varētu rīkot atklātu, caurspīdīgu konkursu uz Valsts policijas priekšnieka amatu, paplašinot pretendentu loku. Koalīcijas partneri sadarbības sanāksme noraidīja grozījumu iekļaušanu Ministru kabineta darba kārtībā.

Rīgas dome un NVO parakstīs sadarbības memorandu par iedzīvotāju iesaisti Rail Baltica projekta īstenošanā

Apzinoties Rail Baltica projekta nozīmi Rīgas attīstībā un tā ievērojamo ietekmi uz iedzīvotāju ikdienu un mobilitātes iespējām, Rīgas pašvaldība un nevalstiskās organizācijas noslēgs sadarbības memorandu, kura mērķis ir sekmēt iedzīvotāju informētību un iesaisti lokālplānojuma izstrādes procesā. Memoranda parakstīšana notiks otrdien, 21. janvārī plkst. 12.00 Rātsnama 220. telpā.

Valsts prezidents un EK viceprezidente apspriežas par darāmo Eiropas demokrātijas un demogrāfijas laukā

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī uzņēma viesos Eiropas Komisijas viceprezidenti Dubrovku Šuicu, kuras atbildībā ir demokrātijas un demogrāfijas jautājumi. Sarunā daudz uzmanības tika veltīts tādiem tematiem kā Eiropas pilsoņu lielāka līdzdalība un iesaistīšanās savas nākotnes veidošanā, kā arī demogrāfijas izaicinājumi Eiropā.

Valsts prezidents tiekas ar Tiesību zinātņu pētniecības institūta pārstāvjiem

15. janvārī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar biedrības "Tiesību zinātņu pētniecības institūts" (TZPI) pārstāvjiem, lai pārrunātu aktualitātes biedrības darbā tiesiskas valsts veicināšanā.

Rīgas un Pierīgas pašvaldības aicina valdību līdzdarboties vienotas sabiedriskā transporta pārvadājumu sistēmas ...

Rīgas un Pierīgas pašvaldības aicina valdību līdzdarboties vienotas sabiedriskā transporta pārvadājumu sistēmas izveidē Rīgas aglomerācijā

Trešdien, 15. janvārī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs kopā ar Ādažu, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Ikšķiles, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Stopiņu, Ropažu un Inčukalna pašvaldību vadību pārstāvjiem parakstīja vēstuli Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam un Satiksmes ministram Tālim Linkaitim ar aicinājumu organizēt kopēju tikšanos ar Rīgas un Pierīgas pašvaldībām un sākt darbu pie Rīgas metropoles mobilitātes vīzijas un vienotas sabiedriskā transporta sistēmas izveides. Pašvaldības aicina visas iesaistītās puses vienoties par kopīgi veicamajiem darbiem un indikatīvu laika ietvaru vienotas sabiedrisko pārvadājumu sistēmas izveidei Rīgas metropoles areālā.

Uzņēmumu reģistrs vēršas policijā par Olainfarm valdes locekles Beļevičas rīcību

Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir vērsies Valsts policijā ar lūgumu pārbaudīt bijušās SIA "OLMAFARM" valdes locekles Milanas Beļevičas, kas šobrīd ir AS "Olainfarm" valdes locekle, rīcību, pretlikumīgi un pretēji līdzmantinieku vairākuma interesēm izņemot valdes iesniegtus dokumentus Uzņēmuma reģistrā.

Vienojas par sadarbību ar iedzīvotājiem, lai uzlabotu 4. trolejbusa maršrutu

Rīgas pašvaldība vienojusies par sadarbību ar iedzīvotājiem, lai uzlabotu 4.trolejbusa maršrutu, kas šā gada sākumā aizstāja 40.autobusu.

Valsts prezidents: topošais Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu un to pārvaldības likums ir būtisks ...

Valsts prezidents: topošais Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu un to pārvaldības likums ir būtisks demokrātijas kvalitātei

Valsts prezidents Egils Levits paudis savu viedokli Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijai par likumprojektu "Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu un to pārvaldības likums", kas tiek apspriests virzīšanai uz otro lasījumu Saeimā.

Valsts prezidents interesējas par Latvijas tiesnešu zināšanu un prasmju pilnveides procesu

13. janvārī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar nodibinājuma "Latvijas Tiesnešu mācību centrs" (LTMC) pārstāvjiem, lai pārrunātu Latvijas tiesnešu zināšanu un prasmju pilnveides procesu.

Valsts prezidenta Egila Levita uzruna Latvijas Mūzikas akadēmijas simtgades koncertā

Labvakar, ministra kungs!

Labvakar, rektora kungs!

Labvakar, mūziķi, visi klātesošie, dāmas un kungi!

Labvakar, latvieši, jo vārdi latvieši un mūzika nekad nav šķirami!

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli