Ziņas | Dienas notikumi


Latvijā viesojās Polijas Elektronisko sakaru regulatora (UKE) pārstāvji

Šī gada 17. un 18.janvarī Latvijā viesojās Polijas Elektronisko sakaru regulatora (UKE) prezidents Marcin Cichy ar kolēģiem. Vizītes mērķis bija stiprināt valstu sadarbību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju, tajā skaitā 5G mobilo sakaru tīklu, ieviešanas jautājumos Baltijas jūras reģiona ietvaros.

Apbalvoti labākie 2018. gada iepirkumi un iepirkumu speciālisti

Ceturtdien, 17. janvārī, Rīgā notika Iepirkumu Gada konference un Iepirkumu Gada balva 2018. Pasākuma laikā svinīgā ceremonijā tika pasniegtas Iepirkumu Gada balvas trīs nominācijās. Nominācijā "Gada iepirkums" uzvarēja Rīgas Tehniskā universitāte ar organizēto atklāto konkursu par Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes mācību korpusa un publiskās auditorijas būvdarbiem Inženierzinātņu un viedo tehnoloģiju centra izveides ietvaros. Par Gada iepirkuma speciālistu pasūtītājiem tika izvēlēta SIA Vidzemes slimnīca Juridiskās un iepirkumu nodaļas juriste Jolanta Suipe, savukārt par Iepirkumu simpātiju kļuva Uzņēmumu reģistrs ar metu konkursu "Uzņēmumu reģistra informācijas sistēmas uzturēšana un publisko reģistru modernizācija".

"Kā atjaunot daudzīvokļu māju ar pašvaldības un ES atbalstu"? Skaties konfereci tiešraidē

17. janvārī no plkst. 12.00 līdz 16.00 Rīgas pilsētas domes Sēžu zālē (Rātslaukums 1) notiks konference "Kā renovēt daudzīvokļu māju ar pašvaldības atbalstu"?

Topošās Mežaparka Lielās estrādes pamatos iebetonē kapsulu ar vēstījumiem nākamajām paaudzēm

16.janvārī, topošās Mežaparka Lielās estrādes pamatos iebetonēja kapsulu ar vēstījumiem nākamajām paaudzēm

Sāk plašas diskusijas par administratīvi teritoriālo reformu

Lai sāktu plašu diskusiju, iesaistot uzņēmējus, pašvaldības, valsts institūcijas un ekspertus, Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģionālā padome (ZRP) organizēs vairākas konferences, kurās tiks pārrunāts pašreizējais administratīvi teritoriālais Latvijas sadalījums un iespējamie uzlabojumi, kas šajā jomā būtu jāpanāk. Pirmā konference pagājušajā nedēļā notika Bauskā.

"Rīgas siltums" iekļauts VID "Baltā saraksta" Zelta līmenī

"Rīgas siltums" iekļauts Valsts ieņēmumu dienesta (VID) "Baltā saraksta" Zelta līmenī, kas veicina ciešāku un efektīvāku sadarbību ar atbildīgiem nodokļu maksātājiem.

Lidostā "Rīga" atklāj Latvijas Vieglatlētikas triumfa sienu

Godinot Latvijas vieglatlētu sasniegumus un vēloties pasažieriem atgādināt par veselīga dzīvesveida nozīmi ikviena cilvēka dzīvē, lidostā "Rīga" šodien, 9.janvārī, tika atklāta Latvijas Vieglatlētikas triumfa siena un skrejceliņš.

Ugunsdrošības situācijas uzlabošanai Latvijā paredz virkni pasākumu

Otrdien, 8.janvārī Ministru kabinets izskatīja Iekšlietu ministrijas sagatavoto konceptuālo ziņojumu "Par valsts politiku ugunsdrošības jomā", kura mērķis ir uzlabot situāciju ugunsdrošības jomā Latvijā.

LTRK aicina uz "Uzņēmēju dienām Kurzemē 2019"

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina pieteikties dalībai izstādē "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019", kas norisināsies 22. un 23. martā Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39, Liepājā. "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019" šogad tiks veidots kā biznesa un karjeras iespēju festivāls ar mērķi popularizēt vietējos uzņēmumus un veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību reģionā.

Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra Kristus Piedzimšanas svētku vēstījums

Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra
Kristus Piedzimšanas svētku vēstījums
Augstisvētītajiem Virsganiem, Dievu mīlošajiem draudžu ganiem,
dievbijīgajiem diakoniem, visgodājamai mūku kārtaiun visiem uzticamajiem
Latvijas Pareizticīgās Baznīcas bērniem


«Cildini, mana dvēsele, šķīsto Jaunavu un vienīgo Dievadzemdētāju, Kas dzemdējusi Kristu Ķēniņu»
(svētku kanona dziedājums)

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija