Ziņas | Dienas notikumi


Apstiprina šaujamieroču un lielas enerģijas pneimatisko ieroču dezaktivēšanas kārtību

Otrdien, 21.martā, Ministru kabinets izdeva noteikumus "Šaujamieroču un lielas enerģijas pneimatisko ieroču dezaktivēšanas apliecinājumu izsniegšanas un valsts nodevas maksāšanas kārtība".

Latvijas pilsonībā uzņemtas 75 personas

Otrdien, 21.martā, Ministru kabinets izdeva rīkojumu uzņemt Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā 75 personas, tajā skaitā, 7 nepilngadīgas personas, kuras naturalizējušās kopā ar vecākiem.

Ministru prezidents ar Dž. Keriju apspriež ekonomiskās sadarbības iespējas

Ministru prezidents Māris Kučinskis otrdien, 21. martā, Rīgā tikās ar bijušo ASV valsts sekretāru Džonu Keriju (John Kerry).

M. Kučinskis ar NATO pārstāvjiem apspriež drošības politikas aktualitātes

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 15. martā, Rīgā tikās ar Ziemeļatlantijas līguma organizācijas (NATO) Parlamentārās asamblejas deputātiem.

Vienojas par risinājumiem legionellas baktērijas izplatības novēršanai

Veselības ministre Anda Čakša un ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens panākuši vienošanos par risinājumiem legionellas baktērijas izplatības novēršanai un tuvākajā laikā Ekonomikas ministrija virzīs grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas regulē dzīvojamo māju sanitāro apkopi*.

Ārlietu ministrs nosoda teroraktus Damaskā

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Latvijas vārdā pauž nosodījumu saistībā ar 11. martā notikušajiem sprādzieniem Damaskas vecpilsētā Sīrijā, kur bojā gājuši 40 cilvēki un ievainotas vēl vismaz 120 personas.

Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija

Ik gadu vairāk nekā 70 tūkstoši civillietu nonāk tiesā, un katra desmitā no tām ir saistīta ar bērnu tiesībām*. Nemainīgi sāpīgākais jautājums – aptuveni pieci tūkstoši lietu gadā – ir uzturlīdzekļu piedziņa. Turklāt, kā liecina pēdējo trīs gadu dati, palielinās izskatīto lietu skaits saistībā ar bērnu paternitāti, vecāku aizgādību, kā arī aizgādības un saskarsmes tiesību noteikšanu, ierobežošanu vai atcelšanu.

Vienojas par kopēju sadarbību Latvijas - Igaunijas pierobežas reģionos

Smiltenē notika Latvijas un Igaunijas starpvaldību komisijas (SVK) sēde pārrobežu sadarbības veicināšanai, kuru vadīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.

M. Kučinskis: Romas deklarācijā sevi būtu "jāierauga" visiem eiropiešiem

Eiropadomes laikā notiekošajā Eiropas Savienības (ES) 27 valstu un valdību vadītāju neformālajā sanāksmē piektdien, 10. martā, Briselē sagatavota marta beigās Itālijā plānotā ES valstu un vadītāju sanāksme par godu Romas līguma 60. gadadienai.

Zemkopības ministrs apsveic pasaules čempionāta zemledus makšķerēšanā Latvijas izlases komandas dalībniekus

Piektdien, 10. martā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ar Zemkopības ministrijas atzinības rakstiem sveica Pasaules čempionāta zemledus makšķerēšanā Latvijas izlases komandas pārstāvjus, kuri šogad sacensībās ieguva 2. vietu kopējā komandu vērtējumā un 3. vietu individuālajā vērtējumā.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  maksātnespēja