Ziņas | Dienas notikumi


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: ES jāstiprina savi pārtikas ražotāji gan iekšējā, gan ārējā tirgū

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs pirmdien, 23. janvārī, piedalīsies ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sanāksmē, kurā ministri spriedīs par starptautisko tirdzniecību un ES ražotāju pozīcijas stiprināšanu tajā un par tālāko atbalstu piena nozarei.

Zanda Kalniņa-Lukaševica: Latvija atbalstīs Maltas prezidentūras darbu ES stiprināšanai

19. janvārī Eiropas Savienības Mājā Rīgā, kur norisinājās Maltas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē atklāšanas pasākums, Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica pauda Latvijas atbalstu Maltas prezidentūras darbam ES stiprināšanai.

Rīga apliecinās gatavību uzņemt 2021.gada Pasaules čempionātu hokejā

19.janvārī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs dodas uz Minsku (Baltkrievija), lai kopā ar Latvijas Hokeja Federācijas prezidentu Aigaru Kalvīti un Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretāru Viesturu Koziolu prezentētu Rīgas un Minskas kopīgo pieteikumu Pasaules čempionāta hokejā rīkošanai 2021.gadā abās pilsētās. Minskā tiks arī demonstrēts Rīgas un Minskas izstrādātais 2021.gada čempionāta logotips.

Plānoti jauni MK noteikumi par Profesiju klasifikatoru

No Profesiju klasifikatora plānots svītrot 230 profesijas, kas nav aktuālas darba tirgū. Vienlaikus Profesiju klasifikators papildināts ar 50 jaunām profesijām, kā arī precizēti profesiju nosaukumi un to kodi. Profesiju klasifikatorā plānota izmainīta forma, t.i., klasifikācija būs tabulu veidā, lai tā lietotājam būtu vieglāk un saprotamāk atrast nepieciešamo profesiju un tās kodu.

ES pārvietošanas programmas ietvaros no Grieķijas pārvietotas četrpadsmit personas

Trešdien, 18. janvārī, Eiropas Savienības pārvietošanas programmas ietvaros uz Latviju no Grieķijas pārvietotas četrpadsmit personas, kurām nepieciešama starptautiskā aizsardzība, tai skaitā astoņi nepilngadīgi bērni.

Valsts prezidents Daugavpilī: jāveicina straujāka reģionu attīstība

Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien reģionālajā vizītē viesojās Daugavpilī, kur tikās ar pašvaldības vadību, apmeklēja vairākas izglītības iestādes un tikās ar reģiona uzņēmēju pārstāvjiem un iedzīvotājiem.

Diskutē par nepieciešamajām reformām veselības aprūpē

No 16.līdz 18.janvārim veselības ministre Anda Čakša Parīzē (Francija) piedalās Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) veselības ministru sanāksmē un politiskajā forumā.

Ašeradens ar Zviedrijas nodarbinātības un integrācijas ministri pārrunā nodarbināto sociālo tiesību jautājumus

Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens otrdien, 17.janvārī tikās ar Zviedrijas nodarbinātības un integrācijas ministri Ilvu Johansoni (Ylva Johansson), lai pārrunātu Eiropas Savienības darba tirgus un sociālos jautājumus, kā arī darba tirgus pārkārtojumu ieviešanas kompleksos risinājumus.

VSIA "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi" saglabā juridisko statusu

Otrdien, 17. janvārī, valdība pieņēma zināšanai Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavoto informatīvo ziņojumu "Par priekšlikumu sniegšanu par turpmāko rīcību saistībā ar valsts sabiedrību ar ierobežotu atbildību "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi"". Valdība atbalsta valsts līdzdalības saglabāšanu VSIA "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi" (ZMNĪ).

Pagarina pārbaužu veikšanas laiku robežšķērsošanas vietās ostās

Lai uzņēmējiem būtu ērtāk ievest kontrolēm pakļaujamās kravas - atbilstoši kravas kuģu kustībai, valdība otrdien, 17.janvārī, apstiprināja Zemkopības ministrijas sagatavotos grozījumus noteikumos par veicamajām pārbaudēm robežšķērsošanas vietās.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  game localization  santehniķis  autoserviss