Ziņas | Dienas notikumi


Ministru prezidents tiekas ar Baltkrievijas ārlietu ministru

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 19. jūlijā, Rīgā tikās ar Baltkrievijas ārlietu ministru Vladimiru Makeju (Vladimir Makei).

AS "Sakret Holdings" jau gadu Baltijas valstu rūpnīcās ražo ar atjaunojamo elektroenerģiju

Lielākais sauso būvmaisījumu ražotājs SIA "Sakret" šodien, 18.jūlijā, organizēja mediju pasākumu, lai, klātesot Vides Aizsardzības un reģionālās attīstības lietu ministram (VARAM) Kasparam Gerhardam, kā arī medijiem pastāstītu par atjaunojamās enerģijas izmantošanu ikdienas ražošanas procesos jau gada garumā, kā arī iepazīstinātu ar jaunākajām būvniecības tendencēm Baltijas valstīs.

Valsts prezidents akreditē Portugāles, Afganistānas un Saūda Arābijas vēstniekus Latvijā

Otrdien, 2018. gada 17. jūlijā, Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis svinīgā ceremonijā darbam Latvijā akreditēja Portugāles, Afganistānas un Saūda Arābijas vēstniekus.

Valsts prezidents pasniedz Triju Zvaigžņu ordeņus Igaunijas un Slovākijas ārkārtējiem un pilnvarotajiem vēstniekiem...

Valsts prezidents pasniedz Triju Zvaigžņu ordeņus Igaunijas un Slovākijas ārkārtējiem un pilnvarotajiem vēstniekiem Latvijā

Pirmdien, 2018. gada 16. jūlijā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī svinīgā ceremonijā pasniedza Triju Zvaigžņu ordeņus par nozīmīgo ieguldījumu valstu divpusējo attiecību sekmēšanā un stiprināšanā V.E. Igaunijas Republikas ārkārtējam un pilnvarotajam vēstniekam Latvijas Republikā Tenisam Nirkam (H.E. Mr Tõnis Nirk) un V.E. Slovākijas Republikas ārkārtējam un pilnvarotajam vēstniekam Latvijas Republikā Peteram Hatjaram (H.E. Mr Peter Hatiar).

Vai Verpakovskim bija taisnība par Horvātiju kā pasaules čempioni?

Lielais futbola fināls ir klāt! Vai mēs gaidījām šādu fināla sastāvu? Nē! Bet tieši tas padara šo finālu tik īpašu!

Svētdien Pasaules kausa izcīņā futbolā tiks aizvadīta finālspēle, kurā sacentīsies Francijas un Horvātijas izlases. Francija sporta totalizatora "Betsafe" vērtējumā tiek uzskatīta par izteiktu favorīti, taču Horvātija jau pierādījusi savas spējas nenotrīcēt grūtās situācijās un krietni pārspējusi uz sevi liktās cerības.

Paraksta Saprašanās memorandu par "Lattelecom" un LMT turpmāku attīstību

Starp Latvijas Republikas valdību un kompāniju "Telia Company AB" ceturtdien, 12. jūlijā, noslēgts Saprašanās memorands par SIA "Lattelecom" un SIA "Latvijas Mobilais Telefons" (LMT) stratēģiskās koordinācijas pilnveidošanu.

Foto: Šokolādes svētki "Laimas" fabrikas pagalmā pulcēja vairāk nekā 6500 apmeklētāju

Vakar, 11. jūlijā, par godu Starptautiskajai šokolādes dienai Latvijā mīlētākais saldumu zīmols "Laima" rīkoja Šokolādes svētkus, sarūpējot Rīgas iedzīvotājiem un viesiem gardus un interesantus pārsteigumus, kā arī daudzveidīgu svētku programmu "Laimas" šokolādes fabrikas pagalmā, Miera ielā 22. Kopumā Šokolādes svētkus apmeklēja vairāk nekā 6500 viesu, bet vairāk nekā 400 cilvēku piedalījās un radīja kopīgu šokolādes gleznu "Skats uz Laimas pulksteni". Svinību laikā tika apēsti vairāk nekā 389 kilogrami konfekšu.

Likumam par zvērinātiem revidentiem – 80

Ceturtdien, 12. jūlijā, aprit 80 gadi, kopš Latvijas Valsts prezidents izsludināja likumu "Par zvērinātiem revidentiem". Nacionālie normatīvie akti revīzijas jomā ir pakāpeniski pilnveidoti līdz pat mūsdienām. Pašreiz spēkā esošais "jumta likums", kas regulē revīzijas pakalpojumu sniedzēju darbību, ir Revīzijas pakalpojumu likums (līdz grozījumiem, kas stājās spēkā 2017. gada 1. janvārī, likuma nosaukums bija "Par zvērinātiem revidentiem").

Īslaicīgās aizturēšanas vietas kamerā varēs glabāt reliģiskos priekšmetus

Otrdien, 10. jūlijā, Ministru kabinets (MK) pieņēma grozījumu MK noteikumos par īslaicīgās aizturēšanas vietas kamerā glabāšanai atļauto priekšmetu sarakstu, atļaujot glabāt reliģiskos priekšmetus, kuru lietošanas mērķis nav pretrunā ar īslaicīgās aizturēšanas vietas iekšējo kārtību, izņemot priekšmetus, ar kuriem var nodarīt kaitējumu citām personām vai sev.

Valsts prezidents pateicas Kanādai par lēmumu turpināt dalību NATO kaujas grupā Latvijā līdz 2023. gadam

"NATO kaujas grupa Latvijā darbojas veiksmīgi, pateicoties izcilajai Kanādas vadībai," otrdien, 2018. gada 10. jūlijā, tikšanās laikā ar Kanādas premjerministru Džastinu Trudo sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Puses ar gandarījumu atzīmēja pozitīvo dinamiku, kas pēdējo gadu laikā iezīmējusies Latvijas un Kanādas sadarbībā. Latvijas un Kanādas ciešā sadarbība stiprina visai Eiropai tik nozīmīgo Transatlantisko saikni.

Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana