Ziņas | Dienas notikumi


Svinīgi pasniegtas Rīgas "Gada balva sociālajā nozarē"

13. decembrī svinīgā ceremonijā sesto reizi tika pasniegtas "Gada balva sociālajā nozarē 2019" galvaspilsētas labākajiem sociālās un veselības aprūpes nozares darbiniekiem.

Valsts prezidenta dzīvesbiedres Andras Levites Liecība nodibinājuma "Viduslatgales pārnovadu fonds" rīkotajās Latgales..

Valsts prezidenta dzīvesbiedres Andras Levites Liecība nodibinājuma "Viduslatgales pārnovadu fonds" rīkotajās Latgales Lūgšanu brokastīs

Labdien, visi mīļie Latgales cilvēki!

LOK PAZIŅOJUMS: AIVARS LEMBERGS APTUR SAVU DALĪBU LATVIJAS OLIMPISKAJĀ KOMITEJĀ

Šodien, 13.decembrī Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Individuālais biedrs un Izpildkomitejas loceklis Aivars Lembergs LOK Valdei paziņojis, ka aptur savu darbību organizācijā.

Rīgas domes priekšsēdētājs vienojas par sadarbību ar Latvijas Riteņbraucēju apvienību

Piektdien, 13. decembrī Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs Rātsnamā tikās ar Latvijas Riteņbraucēju apvienības (LATRIT) valdes priekšsēdētāju Viesturu Silenieku, transporta infrastruktūras plānotāju, projektētāju Viesturu Lauru un ilgtspējīgās pilsētvides un mobilitātes eksperti Aneti Zvaigzni.

Valsts prezidents ar FICIL diskutē par Latvijas konkurētspējas veicināšanu

12. decembrī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar Ārvalstu investoru padomes Latvijā (FICIL) pārstāvjiem, lai pārrunātu nozarē aktuālus jautājumus, kas veicinātu Latvijas konkurētspēju un pievilcību no ārvalstu investoru un uzņēmēju skatpunkta.

Valsts prezidents tiekas ar zvērinātu tiesu izpildītājiem

12. decembrī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes pārstāvjiem, lai pārrunātu aktualitātes viņu darbā un veidus, kā nolēmumu izpildes procesu Latvijā padarīt ātrāku, efektīvāku un caurspīdīgāku.

Rīgas pilī apspriež ES Austrumu partnerības tematu aktualitātes

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī tikās ar Azerbaidžānas ārlietu ministru Elmaru Mammadjarovu. Sarunā tika apspriesti ES Austrumu partnerības jautājumi, Latvijas un Azerbaidžānas divpusējo attiecību temati, kā arī savstarpējā sadarbība starptautiskajās organizācijās un aktuālie ārpolitiskie notikumi.

Valsts prezidenta uzruna Muzeju krātuvju kompleksa atklāšanā

Cienījamā muzejnieku saime, visi klātesošie!

Valsts prezidents: ģimene ir nozīmīgs posms dzimtā, paaudzē un visā tautā

10. decembrī Rīgas pilī Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti rīkoja svinīgu Ziemassvētku pasākumu, lai tiktos ar 18 ģimenēm no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām un kopīgi iedegtu svētku egli Rīgas pils pagalmā.

Ar labdarības projektu atgādina, ka rūpēties par dzīvniekiem ir vīrišķīgi

Šodien, 5. decembrī, tika dots starts dzīvnieku patversmes "Dzīvnieku draugs" un Biznesa augstskolas Turība kopīgi veidotajam labdarības projektam, kurā laikā ikviens tiek aicināts ziedot nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem, pretī saņemot īpašo 2020. gada kalendāru. Projekta veidotāji uzsver – saliekot kopā sportistu spēku un dzīvnieku mīļumu, veidojusies lieliska sadarbība. Iesaistīties šajā projektā var elektroniski veicot ziedojumu, bet kalendāru ikviens varēs saņemt pa pastu.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli