Ziņas | Dienas notikumi


Sociālās integrācijas valsts aģentūrā viesojas Vācijas sociālo un rehabilitācijas centru vadītāji un darbinieki

17. maijā Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (turpmāk - SIVA) starptautiskās pieredzes apmaiņas ietvaros viesojās Vācijas sociālo un rehabilitācijas centru vadītāju un darbinieku delegācija. Divpadsmit Vācijas speciālisti, kuru ikdienas darbs ir saistīts ar atbalsta sniegšanu personām ar invaliditāti, Latviju apmeklēja Hesenes arodbiedrības DGB-Bildungswerk Hessen rīkotā mācību (tālākizglītības) brauciena ietvaros, mācību nedēļas nosaukums - "Integrācija un iekļaušana - kā ar to veicas Latvijā?".

ES – Rietumbalkānu samitā pieņem Sofijas deklarāciju

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 17. maijā, Sofijā piedalījās Eiropas Savienības (ES) – Rietumbalkānu samitā.

FOTO: Rīgā šodien norisinājās tiesībsargājošo iestāžu lāpu skrējiens Speciālās olimpiādes atbalstam

Šodien, 17.maijā, Rīgas pašvaldības policija rīkoja tiesībsargājošo iestāžu lāpu skrējienu Speciālās olimpiādes atbalstam. Skrējienā piedalījās Speciālās olimpiādes atlēti (bērni un jaunieši ar intelektuālās attīstības traucējumiem) un pārstāvji no dažādām tiesībsargājošajām iestādēm – Rīgas pašvaldības policijas, Valsts policijas, Valsts robežsardzes, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, kā arī policisti no Īrijas, Lietuvas un Igaunijas.

Atklāj mākslas darbu izstādi-konkursu "Jaunie talanti Latvijas simtgadei"

Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) atklāta izstāde-konkurss "Jaunie talanti Latvijas valsts simtgadei". Izstāde LMA telpās apskatāma līdz 24. maijam, kad tiks paziņoti konkursa uzvarētāji, ko noteiks ekspertu žūrijas un sabiedrības balsojums. Pieci darbi, kas tiks visaugstāk novērtēti, nokļūs uz VAS "Latvijas Loto" nacionālās momentloterijas Simtgades loterija jaunajiem talantiem veltītās sērijas biļetēm, savukārt gleznu autori saņems vienreizēju atbalstu sava talanta pilnveidošanai 500 eiro apmērā.

R.Kozlovskis piedalīsies Šengenas zonas dalībvalstu ar ārējām sauszemes robežām ministru forumā Viļņā

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis 17.-18. maijā piedalīsies Šengenas zonas dalībvalstu ar ārējām sauszemes robežām ministru forumā Viļņā, kurā piedalīsies iekšlietu ministri, ministru vietnieki un eksperti no deviņām dalībvalstīm, kā arī Eiropas Robežu un krasta apsardzes aģentūras (FRONTEX) izpilddirektors Fabriss Ležerī (Fabrice Leggeri).

R.Kozlovskis: dienestos strādājošām amatpersonām izdienas pensiju sistēma netiks mainīta

Trešdien, 16.maijā Iekšlietu ministrijā notika Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes Sabiedriskās drošības trīspusējās sadarbības apakšpadomes (SDA) sēde, kurā iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis informēja sociālos partnerus un padomes locekļus par iekšlietu nozares dienestu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu izdienas pensiju sistēmas nepasliktināšanu dienestos strādājošām amatpersonām. 

Atklāj viena no vērienīgākajiem investīciju projektiem – t/c Origo un biznesa centra Origo One – būvdarbus...

Atklāj viena no vērienīgākajiem investīciju projektiem – t/c Origo un biznesa centra Origo One – būvdarbus ar kopējo ieguldījumu 70 miljonu eiro apmērā

Ar vēstījuma kapsulas iemūrēšanu nākamajām paaudzēm un unikālu gaismu instalāciju Linstow Center Management (LCM) svinīgā ceremonijā atklāj t/c Origo paplašināšanas un biznesa centra Origo One būvdarbus. Projekts paredz esošā t/c Origo platību palielināt vairāk nekā divas reizes, jaunās ēkas pirmajos trīs strāvos izvietojot ērtas tirdzniecības un pakalpojumu sniedzēju telpas, savukārt ēkas augšējos trīs stāvos – inovatīvus A klases birojus – Origo One. Iespaidīgajā projektā kopumā plānots investēt 70 miljonus eiro. Jaunās ēkas būvdarbus plānots realizēt līdz 2019. gada oktobrim.

Grozījumi likumā "Par policiju" veicinās valsts un pašvaldību policiju sadarbību

Otrdien, 15.maijā Ministru kabinets atbalstīja Iekšlietu ministrijas izstrādāto likumprojektu "Grozījumi likumā "Par policiju"", kas kā būtiskāko jauninājumu paredz ciešāku sadarbību starp valsts un pašvaldību policiju, izmantojot vienotu notikumu reģistrēšanas sistēmu.

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa paziņojums pēc tikšanās ar V. E. Šveices Konfederācijas prezidentu Alēnu Bersē

Labdien, Augsti godātais prezidenta kungs!

Ekselences!

Godātie žurnālisti!

Dāmas un kungi!

Edgars Rinkēvičs: Eiropas Savienības budžetam ir jāvieno nevis jāšķeļ Eiropas Savienība

2018. gada 14. maijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās Eiropas Savienības (ES) Vispārējo lietu padomes un Vispārējo lietu padomes 50. panta formāta sanāksmēs Briselē.

Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi