Ziņas | Dienas notikumi


Piektdien nocels Rīgas Svētā Jēkaba katedrāles gaili

Plānots, ka jau šo piektdien (3. aprīlī) no 86 metrus augstās torņa smailes nocels Rīgas Svētā Jēkaba katedrāles gaili, ko vēlāk atjaunos un apzeltīs AS "Būvuzņēmums Restaurators" speciālisti.

Valsts prezidents: jāapkopo pašvaldību labā prakse sabiedrības atbalstam krīzes situācijā

Valsts prezidents Egils Levits šodien sazinājās ar vairāku Latvijas pašvaldību vadītājiem, lai turpinātu apzināt situāciju un pašvaldību praksi Latvijas reģionos saistībā ar ārkārtas situāciju koronavīrusa Covid-19 ierobežošanai.

Ģirģens virza iniciatīvu tiesiskās aizsardzības procesa atvieglošanai uzņēmējiem

Pirmdien Sandis Ģirģens, pildot ekonomikas ministra pienākumus, Finanšu ministrijas darba grupā uzņēmējdarbības atbalstam Covid-19 krīzes apstākļos, virza iniciatīvu ar lūgumu Tieslietu ministrijai izstrādāt un ieviest īslaicīgu regulējumu uz ārkārtas stāvokļa laiku, kas paredz atvieglotus nosacījumus tiesiskās aizsardzības procesa (TAP) uzsākšanai, TAP plāna izstrādei, saskaņošanai un īstenošanai, lai nodrošinātu pēc iespējas ātrāku TAP uzsākšanu un īstenošanu COVID-19 krīzes skartajiem uzņēmumiem.

Olimpiskā centra "Ventspils" viesnīca saņēmusi Latvijas labākā tirgotāja uzvarētāja diplomu

Olimpiskā centra "Ventspils" viesnīca ir saņēmusi konkursa "Latvijas labākais tirgotājs 2019" uzvarētāja diplomu viesnīcu nozarē. Konkurss "Latvijas Labākais tirgotājs" ir nekomerciāls un atklāts – tajā var piedalīties jebkurš Latvijas uzņēmums, kas darbojas nozarē. Atzinība šajā konkursā apliecina uzņēmuma īpašnieku spēju izprast klienta vajadzības un sagatavot maksimāli labāko piedāvājumu.

Valsts prezidents: Latvijas valdība ir viena no pirmajām Eiropā, kas ātri un izlēmīgi iedibina atbalstu krīzes pārvarēša

27. martā Valsts prezidents Egils Levits sazinājās ar finanšu ministru Jāni Reiru, lai pārrunātu valdības paveikto uzņēmējdarbības atbalstam un turpmāko rīcību ekonomikas stimulēšanai.

Ģirģens: Prioritizējot vietējos ražotājus, aicinu pieteikties nodrošināt nepieciešamības preces dienestiem Covid-19 apka

"Krīzes situācijā ir īpaši svarīgi atbalstīt mūsu vietējos uzņēmumus, un viens no atbalsta veidiem ir, valstij veicot iepirkumus, prioritizēt vietējos produktus.

Levits un Kariņš pārrunā valdības plānoto atbalsta mehānismu mediķiem

25. martā Valsts prezidents Egils Levits sazinājās ar Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu, lai pārrunātu aktuālo situāciju saistībā ar koronavīrusa Covid-19 ierobežošanu un citas aktualitātes valstī.

Valsts prezidents pateicas medicīnas nozarē strādājošajiem par nesavtīgo un pašaizliedzīgo darbu Latvijas iedzīvotāju ..

Valsts prezidents pateicas medicīnas nozarē strādājošajiem par nesavtīgo un pašaizliedzīgo darbu Latvijas iedzīvotāju veselības labā

25. martā Valsts prezidents Egils Levits sazinājās ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktori Lieni Cipuli un izteica sirsnīgu pateicību personīgi dienesta direktorei, kā arī visiem NMPD darbiniekiem par to, kas tiek darīts, ierobežojot koronavīrusa Covid-19 izplatību.

Valsts prezidents: deportācijas ir latviešu tautas vēsturiskās atmiņas sastāvdaļa, kas liek apzināties – mēs šodien....

Valsts prezidents: deportācijas ir latviešu tautas vēsturiskās atmiņas sastāvdaļa, kas liek apzināties – mēs šodien dzīvojam brīvā, neatkarīgā Latvijā

Šodien Valsts prezidents Egils Levits privāti nolika ziedus pie Brīvības pieminekļa, lai pieminētu 1949. gada 25. marta komunistiskās represijas pret latviešu tautu, kad uz Sibīriju un tās tālākajiem apgabaliem izveda 42 tūkstošus Latvijas iedzīvotāju.

Latvijas pilsonībā uzņemta 81 persona

Otrdien, 24. martā, Ministru kabinets izdeva rīkojumu uzņemt Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā 81 personu, tajā skaitā 4 viņu nepilngadīgos bērnus.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi