Ziņas | Dienas notikumi


Latvija nosoda tā dēvēto "vēlēšanu" sarīkošanu Donbasā

Latvija nosoda pretlikumīgo "vēlēšanu" rīkošanu tā dēvētajās "Doņeckas un Luhanskas Tautas Republikās" 11. novembrī, jo tās ir nepārprotams Minskas vienošanos pārkāpums, kas var saasināt situāciju Ukrainas austrumos. Latvija neatzīs šo pretlikumīgo un Krievijas atbalstīto "vēlēšanu" rezultātus.

Informēs par ziemas sportiskām aktivitātēm Mežaparka Lielās estrādes jaunizbūvētā skatītāju laukā

Pirmdien, 12.novembrī, plkst.13.30 Rīgas domes Īpašuma departamentā (R.Vāgnera ielā 5, otrā stāva zālē – 219.kabinetā) notiks sanāksme, kurā pārrunās un informēs par ziemas sportiskām aktivitātēm Mežaparka Lielās estrādes jaunizbūvētā skatītāju laukā.

Ķīnas pilsēta Šeņdžeņa piedāvā Rīgai sadarbības iespējas

Ceturtdien, 8. novembrī, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks tikās ar Šeņdžeņas pilsētas domes delegāciju 11 dalībnieku sastāvā, kuru vadīja Šeņdžeņas pilsētas vicemēre Vu Jihuaņa (Ms Wu Yihuan).

Bolderājā uzstādītas 29 jaunas videonovērošanas kameras, nākamās izvietos Vecmīlgrāvī

Ceturtdien, 8. novembrī, Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais iepazinās ar videonovērošanas kameru uzstādīšanu Bolderājas apkaimē.

Daugavpilī atklāta Latvijas slavenību veco mobilo tālruņu izstāde

Lai aicinātu Latvijas iedzīvotājus neuzglabāt mājās nolietotos mobilos tālruņus un neizmest tos sadzīves atkritumu konteineros, Latvijas Mobilais Telefons (LMT) sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu turpina kampaņu "Visu cieņu vecajam telefonam!". Lielākos klientu apkalpošanas centrus visā Latvijā apceļo īpaša izstāde, kurā apskatāmi vecie telefoni, ko pārstrādei nodevuši sabiedrībā zināmi cilvēki. Izstāde piestājusi LMT Klientu centrā Daugavpilī, kur papildināta ar slavenu daugavpiliešu telefoniem.

Lidostā Rīga atklāta pirmā darba un atpūtas zona

Rīga, 2018. gada 8. novembris – Starptautiskās lidostas "Rīga" jaunajā ziemeļu piestātnē jeb C zonā lidostas apmeklētāju ērtībām atklāta Samsung darba un atpūtas zona. Tā aprīkota ar kopumā 50 mobilo ierīču uzlādes vietām, kā arī ērtiem darba galdiem, kur vienlaikus var darboties līdz pat 20 cilvēkiem. Šī ir pirmā šāda veida un apjoma darba un atpūtas zona lidostā "Rīga", un tā ir vērtīgs pienesums lidostas kopējā komforta līmeņa uzlabošanā.

Valsts prezidents pasniedz dienesta pakāpes un zobenus Nacionālo bruņoto spēku augstākajiem virsniekiem

Trešdien, 2018. gada 7. novembrī, Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī svinīgā ceremonijā piešķīra ģenerālmajora dienesta pakāpi, brigādes ģenerāļa dienesta pakāpi un septiņus zobenus Nacionālo bruņoto spēku aktīvajā dienestā esošajiem augstākajiem virsniekiem.

Latvijas basketbola izlase viesojas "Putnu fabrika Ķekava" ražotnē

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības pārstāvji ciemojās pie izlases atbalstītājiem "Putnu fabrika Ķekava". Izlases pārstāvjiem bija iespēja iepazīties ar apstākļiem, kādos putni tiek audzēti un uzņēmuma īstenotajām metodēm, saistītām ar putnu labturību un biodrošību, kā arī ražošanas procesu – gaļas pārstrādi. Izlasi pārstāvēja galvenais treneris Arnis Vecvagars, galvenais izlases ārsts Mārtiņš Pulveris, menedžeris Emīls Toms un Latvijas jaunatnes basketbola līgas direktors Kaspars Cipruss.

Iekšlietu ministrija ar sociālajiem partneriem pārrunā noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas plānu

Pirmdien, 5. novembrī Iekšlietu ministrijā notika Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes Sabiedriskās drošības trīspusējās sadarbības apakšpadomes (SDA) sēde, kurā padomes locekļi pārrunāja plānotās aktivitātes noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanai.

Valsts prezidents Rīgas pilī sveic TTT sieviešu basketbola komandas spēlētājas un trenerus 60 gadu jubilejā

2018. gada 5. novembrī Valsts prezidents Raimonds Vējonis, atzīmējot komandas 60 gadu jubileju, Rīgas pilīs sveica TTT sieviešu basketbola meistarkomandas spēlētājas un trenerus.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  Аренда автобусов в Мюнхене  vannu restaurācija