Ziņas | Dienas notikumi


Valsts prezidents aicina pašvaldību vadītājus turpināt reformas izglītības sistēmā

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, piektdien 2017.gada 18.augustā, uzstājoties Latvijas Pašvaldību savienības kongresā Alūksnē, aicināja pašvaldību vadītājus turpināt reformas izglītības sistēmā, uzsverot, ka pārmaiņu lēmumi noteiks Latvijas nākotnes iespējas.

LR Ministru prezidenta uzruna Latvijas pašvaldību savienības kongresa dalībniekiem 2017. gada 18. augustā Alūksnē

Augsti Godātais A.Jaunsleiņa kungs!
Godātie pašvaldību vadītāji!
Kolēģi, draugi!

Informācija par teroraktu Barselonā

2017. gada 17. augustā ap plkst. 17.00 pēc vietējā laika Barselonas centrā cilvēku pūlī ietriecās mikroautobuss. Tiek ziņots par bojāgājušajiem un vairākiem desmitiem ievainoto. Spānijas tiesībsargājošās iestādes notikušo nodēvējušas par teroraktu.

Ārlietu ministrija solidarizējas ar Spāniju un izsaka līdzjūtību saistībā ar traģiskajiem notikumiem

Ārlietu ministrija izsaka visdziļāko līdzjūtību un solidaritāti Spānijai saistībā ar terora aktiem Barselonā un Kambrilsā.

Svinīgā ceremonijā Rīgas pilī Leonīdam Kalniņam pasniedz ģenerālleitnanta pakāpi

Trešdien, 2017. gada 16. augustā, svinīgā ceremonijā Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis pasniedza Nacionālo bruņoto spēku komandierim Leonīdam Kalniņam augstāko militārā dienesta pakāpi Latvijas armijā – ģenerālleitnanta pakāpi.

Latvijas pilsonībā uzņemtas 103 personas

Trešdien, 16. augustā, Ministru kabinets izdeva rīkojumu uzņemt Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā 103 personas, tajā skaitā, 2 nepilngadīgas personas, kuras naturalizējušās kopā ar vecākiem.

VARAM piedalās konferencē "Telco Trends 2017"

No 14. augusta līdz 18. augustam Rīgā notiek 7. Starptautiskā telekomunikāciju konference un izstāde TELCO TRENDS 2017*. Tajā pulcējas vadošie elektronisko komunikāciju nozares speciālisti no Eiropas Savienības un NVS valstīm, lai apspriestu nozares aktualitātes, problēmas un satiktos ar citu valstu kolēģiem.

VID un LVRA veidos darba grupu nozares likumdošanas pilnveidošanai

Turpinot līdzšinējo sekmīgo sadarbību, piektdien, šī gada 11. augustā, tikās Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) vadošās amatpersonas un Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas (turpmāk – LVRA) vadītāji un biedri. Tās laikā tika pārrunāti vairāki nozīmīgi sadarbības jautājumi, kā arī panākta vienošanās veidot kopīgu darba grupu nozares likumdošanas iniciatīvu virzīšanai.

Latvijā izstrādāta spēle Polipong saņēmusi Apple atzinību un iekļauta AppStore TOP3

11.augustā savu debiju Apple AppStore piedzīvo vietējā spēļu izstrādātāja Beetroot Lab mobilā spēle POLIPONG, turklāt tā saņēmusi arī Apple atzinību, jo iekļauta pie AppStore TOP 3 šobrīd ieteiktajām spēlēm pasaulē.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  smslån  tenti