Ziņas | Dienas notikumi


ASV vēstniece Latvijā trešdien apmeklēs Likteņdārzu un Koknesi

Trešdien, 24. maijā, Koknesē un arī Likteņdārzā pirmo reizi viesosies ASV vēstniece Latvijā Nensija Baikofa Petita un vēstniecības pārstāvji. Vizītes mērķis ir iepazīties ar novada interesantākajām vietām, jauniešiem un izglītības jomā paveikto.

Austrumu partnerības, Centrālāzijas un Balkānu valstu jaunie līderi Latvijā apgūs Eiropas tiesības un ekonomiku

22. maijā Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks – politiskais direktors Andris Pelšs atklāja Rīgas Juridiskās augstskolas Intensīvās programmas pavasara semestri. Šis ir jau sestais mācību semestris, kurā tiek īstenotas Padziļinātās un Intensīvās programmas Eiropas tiesībās un ekonomikā.

Valsts prezidents Dānijā tiekas ar Latvijas karavīriem, kuri apmācīs irākiešus cīņā pret Daesh

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, pirmdien sākot oficiālo vizīti Dānijas Karalistē, apmeklēja Antvorskovas sardzes karabāzi un tikās ar Latvijas karavīriem, kuri gatavojas dalībai pret teroristisko organizāciju Daesh vērstajā starptautiskajā militārajā operācijā Irākā.

Valsts prezidents tiekas ar latviešu diasporu Dānijā

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, uzturoties vizītē Dānijas Karalistē, pirmdien tikās ar latviešu diasporas Dānijā pārstāvjiem.

Latvijai un Indijai nepieciešams attīstīt ciešāku sadarbību transporta un loģistikas jomā

23. maijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Indijas ārlietu valsts ministru Mobašaru Džavedu Akbaru (Mobashar Jawed Akbar), kurš Latvijā ieradies darba vizītē.

Ministru prezidents ar Indijas ārlietu ministru apspriež abu valstu sadarbības iespējas

Ministru prezidents Māris Kučinskis otrdien, 23. maijā, Rīgā tikās ar Indijas ārlietu ministru Mobašaru Džavedu Akbaru (Mobashar Jawed Akbar).

Ārlietu ministrijas paziņojums saistībā ar notikumiem Mančestrā

22. maijā Lielbritānijas pilsētā Mančestrā koncerta laikā arēnā notika sprādziens. Ir daudzi bojāgājušie un ievainotie. Ārlietu ministrija ir pastāvīgā saziņā ar Lielbritānijas atbildīgajām iestādēm, un pašreiz ministrijas rīcībā nav informācijas par sprādzienā iesaistītajiem Latvijas valstspiederīgajiem.

Ārlietu ministrs izsaka līdzjūtību Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajai Karalistei un tās iedzīvotājiem

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Latvijas vārdā izsaka visdziļākās līdzjūtības apliecinājumus Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajai Karalistei un tās iedzīvotājiem saistībā ar 22. maija sprādzienu Mančestras arēnā, kura laikā bojā gājuši un ievainoti vairāki desmiti cilvēku, tostarp jaunieši un bērni.

Šveices vēstnieks Latvijā atvadu vizītē tiekas ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču

17. maijā pie ārlietu ministra Edgara Rinkēviča atvadu vizītē ieradās Šveices ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Markuss Niklauss Pauls Dutli (Markus Niklaus Paul Dutly).

Valsts prezidents pateicas SOS Bērnu ciematu kustībai

Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone šodien Rīgas pilī 20 gadu jubilejā sveica SOS Bērnu ciematu asociāciju un 26 ģimenes, kas devušas mājas bez vecāku aprūpes palikušiem bērniem.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  jämför snabblån utan uc  lētas aviobiļetes  parkets  lietus ūdens noteksistēma