Ziņas | Dienas notikumi


Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pauž pārliecību, ka Eiropas Savienība un Apvienotā Karaliste varēs vienoties sarunās..

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pauž pārliecību, ka Eiropas Savienība un Apvienotā Karaliste varēs vienoties sarunās par izstāšanos no ES.

22. jūnijā vizītē Rīgā ieradās Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) jeb Brexit ministrs Deivids Deiviss (David Davis). Vizītes laikā notika tikšanās ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču.

M. Kučinskis: jāturpina iesāktais darbs ES valstu drošības stiprināšanai

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 22.jūnijā, uzturas vizītē Briselē, lai kopā ar pārējo Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību līderiem piedalītos kārtējā Eiropadomes darbā.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pauž pārliecību, ka Eiropas Savienība un Apvienotā Karaliste varēs vienoties...

22. jūnijā vizītē Rīgā ieradās Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) jeb Brexit ministrs Deivids Deiviss (David Davis). Vizītes laikā notika tikšanās ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču.

VARAM ministra padomniece Vija Gēme pasniedz balvu klimatam draudzīgākajai ēkai

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra padomniece Vija Gēme trešdien, 2017. gada 21. jūnijā, konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2017" noslēguma pasākumā pasniedza VARAM balvu par klimatam draudzīgāko ēku.

Iekšlietu ministrijas un LPS sarunās vienojas par jaunu regulējumu pašvaldību civilās aizsardzības komisiju darbam

Trešdien, 21.jūnijā notika Iekšlietu ministrijas un Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) ikgadējās sarunas, kurās piedalījās LPS pārstāvji, Iekšlietu ministrijas vadība, ministrijas struktūrvienību pārstāvji un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvji.

Godināti konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2017" laureāti

Noslēdzoties konkursam "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2017", trešdien, 21. jūnijā, godinātas un apbalvotas šā gada energoefektīvākās ēkas.

Valsts prezidents tiekas ar projekta "Sveika, Latvija!" dalībniekiem

Trešdien, 2017. gada 21. jūnijā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis tikās ar Amerikas latviešu apvienības projekta "Sveika, Latvija!" dalībniekiem no ASV, Kanādas un Austrālijas, un novēlēja arī turpmāk saglabāt interesi par Latviju, būt mūsu valsts patriotiem, svinēt svētkus un savos darbos un domās mīlēt Latviju.

Valsts prezidents tiekas ar KNAB jauno vadītāju

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, trešdien, 2017. gada 21. jūnijā Rīgas pilī tikās ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) jauno vadītāju Jēkabu Straumi.

Latvija un Izraēla uzsver aktīva politiskā dialoga nozīmi ciešākas sadarbības veicināšanā

20. jūnijā Rīgā notika Latvijas un Izraēlas Ārlietu ministriju politiskās konsultācijas. Latvijas delegācijas vadītājs Divpusējo attiecību direkcijas vadītājs – vēstnieks Marģers Krams un Izraēlas Ārlietu ministrijas ģenerāldirektora Eiropas lietās vietniece – vēstniece Rodika Radiana-Gordona (Rodica Radian-Gordon) pārrunāja plašu divpusējo attiecību jautājumu loku un starptautiskās aktualitātes. Puses uzsvēra aktīva un regulāra politiskā dialoga nozīmi, lai veicinātu augsta līmeņa amatpersonu vizīšu apmaiņu un ciešāku sadarbību gan ekonomikā, gan citās jomās.

Valdība apstiprina zaļā publiskā iepirkuma regulējumu

2017.gada. 20.jūnijā valdība atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagatavotās prasības zaļā publiskā iepirkuma (ZPI) piemērošanai1.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  jämföra smslån  parkets  palodzes  autoserviss