Logo un dizaina paklāji – izcelies starp pārējiem!


Foto: Elis.com
Domājot par reklāmu un klientu uzrunāšanu, pirmie prātā nāk vides stendi, reklāmas uz sienām, ekrāniem, plakāti u.tml. Tas viss ir redzēts, tas viss ir ierasts. Kā būtu ar reklāmas izvietojumu uz grīdas? Logo un dizaina paklāji ir aizvien interesants veids, kā uzrunāt klientus, tiem aizvien ir ievērojamas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālākiem reklāmas un informācijas kanāliem.

Kas ir logo un dizaina paklāji?

Uzņēmums “Elis” maināmo paklāju nomas un servisa pakalpojuma ietvaros piedāvā ne tikai klasiskus paklājus, bet arī iespēju izgatavot personalizētu paklāju komplektu, kas radīts tieši jūsu uzņēmumam. Tīmekļvietnē Elis.com var uzzināt plašāk par paklāju veidiem un materiāliem. Dizainu izvēlei nav ierobežojumu, tādējādi šie paklāji var kalpot dažādiem mērķiem:

 • Uzņēmuma reklāma, atgādinot klientiem par konkrēto zīmolu un telpām, kurās klients atrodas;.

 • Informācija – paklāji var kalpot kā kustības virziena rādītājs, var informēt par uzņēmuma struktūrvienību nosaukumiem, kā arī vēlamās distances ievērošanu, kas šobrīd valstī noteikto epidemioloģisko ierobežojumu dēļ ir ļoti būtiski un sociāli atbildīgi; 

 • Vides elements – paklāji lieliski kalpo arī kā dekoratīvs elements, papildinot kopējo telpas interjeru.

Dizaina paklāji dzīvīgā un nedaudz negaidītā veidā lieliski papildina telpas vizuālo noformējumu un pilda arī reklāmas funkciju, kā arī, protams, šie paklāji joprojām pilda visas ierastās ikdienišķās funkcijas:

 • Savāc gružus pie ieejas zonām;

 • Mazina iespēju paslīdēt un nokrist vietās, kur izveidoti ūdens ņemšanas vai roku mazgāšanas punkti;

 • Marķē dažādas zonas telpās, kā arī norobežo pārejas vietas no vienas zonas uz citu.

 • Slāpē un klusina soļu trokšņus.

 • Mazina akustiskās atbalsis telpā, padarot telpas trokšņu fonu patīkamāku, klusāku.

Maināmo paklāju servisa un nomas pakalpojums – 6 iemesli, kāpēc izvēlēties

Logo un dizaina paklāji ir pieejami kā daļa no “Elis Tekstila Serviss” A/S piedāvātā maināmo paklāju servisa un nomas pakalpojuma. Tas nozīmē, ka, izvēloties dizaina paklājus un piesakot servisa un nomas pakalpojumu, jūs iegūsiet arī visas tās priekšrocības, ko saņem visi “Elis” klienti:


Foto: Elis.com

 1. Izvēlētā dizaina un izmēra paklāji no kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem;

 2. Paklāju nomaiņa pēc iepriekš saskaņota grafika;

 3. Vienmēr tīri un kvalitatīvi paklāji bez rūpēm vai papildu darba;

 4. Paklāju kvalitātes kontrole, ko nodrošina “Elis” – nodiluši vai bojāti paklāji tiek izņemti no apgrozības;

 5. Profesionāli iztīrīti paklāji – “Elis” izmanto profesionālus tīrīšanas līdzekļus un speciālas tehnoloģijas, kas paklājiem ilgi ļauj saglabāt nevainojamu izskatu (šo priekšrocību novērtēs logo un dizaina paklāju servisa un nomas pakalpojuma klienti);

 6. “Elis” atbalsts jūsu individuālā dizaina paklāja vizualizācijas izstrādē un šī paklāja izgatavošanā.

Plašs citu paklāju klāsts

“Elis” piedāvājumā ir ne tikai logo un dizaina paklāji, bet arī dažādu citu veidu paklāji, kas tiek piegādāti nomas un servisa pakalpojuma ietvaros, līdz ar to savam uzņēmumam varat izvēlēties tieši tādu komplektu, kas vislabāk der jūsu vajadzībām. Iepazīstieties ar pārējo paklāju veidiem:

 • Sarkanais paklājs – īpašiem notikumiem un īpašām sajūtām;

 • Mikrošķiedras paklājs – nepārspējama sauso un mitro netīrumu absorbēšana;

 • Neilona paklājs – lieliski savāc gružus un mitrumus;

 • Kokvilnas paklājs – īpaši efektīvs mitruma absorbēšanai;

 • Komforta paklājs – paaugstina komforta sajūtu vietās, kur darbiniekiem daudz laika jāpavada kājās; pilda ergonomiskas funkcijas;

 • Ergonomiskais paklājs – palielina komfortu, tam ir antibakteriāla virsma un īpaši noslīpinātas malas, lai mazinātu aizķeršanās risku.

 • Gumijas paklājs-skreiperis – paredzēts novietošanai pie ieejas durvīm vai vējtveros, lai savāktu lielākos gružus, netīrumus un mitrumu.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par pieejamajiem paklājiem un iespējām, ko sniedz logo un dizaina paklāju izvietošana telpās, piesakiet konsultāciju vietnē Elis.com. Ar jums sazināsies klientu apkalpošanas speciālists un atbildēs uz visiem jautājumiem!

SIA Infinitum Agency
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums