Ārkārtas situācijas laikā Rīgas pašvaldība sniegs atbalstu izglītības iestāžu sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedz


foto;diapazon.kz
Rīgas domes pagaidu administrācija domes sēdē 5 maijā pieņēma lēmumus sniegt atbalstu ārkārtas situācijas laikā ne tikai komersantiem, bet arī saimnieciskās darbības veicējiem, biedrībām un nodibinājumiem, kas nomā Rīgas pašvaldības vai pašvaldības kontrolēto kapitālsabiedrību nekustamo īpašumu vai kustamo mantu, atbrīvojot vai samazinot tos no nomas maksas.

Atbilstoši pieņemtajiem lēmumiem pašvaldības izglītības iestādēm,  kurās īsteno pirmsskolas izglītības programmas un kurām ir jānodrošina dežūrgrupu darbība,  varēs saviem nomniekiem - sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem - piemērot nomas maksas samazinājumu 90 % apmērā. Atbalstu būs iespēja saņemt tiem uzņēmējiem, kuri neskatoties uz ārkārtas situāciju valstī, turpina sniegt savus sabiedriskās ēdinšānas pakalpojumus.

Atbilstoši iepriekš pieņemtajiem lēmumiem, nomas maksa bija samazināta vai no tās tika atbrīvoti komersanti, bet ar šodien domes sēdē pieņemtajiem lēmumiem Rīgas pilsētas pašvaldība ir paplašinājusi saņēmēju loku un uz atbalstu var pretendēt gan saimnieciskās darbības veicēji, biedrības un nodibinājumi, kas nomā Rīgas pašvaldības vai pašvaldības kontrolēto kapitālsabiedrību nekustamo īpašumu vai kustamo mantu. Papildus vēl pašvaldības kontrolētām kapitālsabiedrībām būs iespēja pieņemt lēmumus par atbalsta piešķiršanu, ievērojot nomas maksas samazinājuma gradācijas no nomas līgumā noteiktās nomas maksas:  ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem līdz 90 %; nepārtikas tirdzniecības veicējiem līdz 80 %; pārtikas tirdzniecības veicējiem līdz 60 % un veselības aprūpes un citu pakalpojumu sniedzējiem līdz 50 %.

Atbalsta saņemšanas izvērtēšanai uzņēmēji tiek aicināti iesniegt iesniegumus, sūtot tos elektroniski parakstītus uz e-pastu iestādei vai kapitālsabiedrībai ar kuru ir noslēgts nomas līgums.  

Informāciju par atbalstu saņemšanu var saņemt arī zvanot uz Rīgas pašvaldības informatīvo tālruni 8000 0800 vai rakstot uz e-pasta adresi apc@riga.lv

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums