Rimi aicina darbā uz dažādiem amatiem e-veikalos un veikalos visā Baltijā


public. foto
Apzinoties esošās situācijas ietekmi uz sabiedrību un izvirzot par prioritāti nodrošināt patērētājiem kvalitatīvu un drošu produktu pieejamību, Rimi piedāvā darba iespējas dažādās amatu pozīcijās visā Baltijā gan veikalos, gan e-veikalos

“Šajā saspringtajā laikā mēs vēlāmies sniegt atbalstu sabiedrībai, nodrošināt mūsu darbinieku un pircēju drošību, kā arī nemitīgi rūpējamies par preču pieejamību mūsu veikalu plauktos. Tāpēc aicinām pievienoties mūsu darbinieku komandai, jo šobrīd kopā spēks un kolektīvā atbildība ir vitāli nepieciešama,” informē Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais. 

Ņemot vērā vairāku nozaru nespēju šobrīd nodrošināt stabilus darba apstākļus dažādu jomu speciālistiem, Rimi aicina izmantot iespējas pieteikties gan ilgtermiņa, gan īstermiņa darbam, lai kopīgi pārvarētu pastāvošus izaicinājumus un sniegt savstarpēju atbalstu.

Kā sociāli atbildīgs darba devējs, Rimi ar vislielāko atbildību izturas pret savu darbinieku drošību un labsajūtu. Rimi veikalos ir pievērsta pastiprināta uzmanība drošības, higiēnas un dezinfekcijas pasākumu ievērošanai, ievērojot valsts institūciju prasības, kā arī iekšējās vadlīnijas. Veikalu darbinieki ir nodrošināti ar aizsarglīdzekļiem, kas var tikt izmantoti nepieciešamības gadījumā veikalos un noliktavās, regulāri rūpējamies par darbiniekiem nepieciešamo vitamīnu devu uzņemšanu, kā arī visos veikalos uzsākta organiskā stikla aizsargbarjeru uzstādīšana pie kasēm.

Rimi aicina interesentus pieteikties darbam preču izvietošanai Rimi veikalos, kā arī e-veikala pasūtījumu komplektēšanā. Pieteikties darbam var Rimi mājaslapā: https://www.rimi.lv/vakances, kā arī pie Rimi veikalu vadītājiem.

Rimi Latvia
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums