Ģirģens uzdod iekšlietu dienestiem uzrunāt atlaistos Air Baltic un Latvijas dzelzceļa darbiniekus

Ņemot vērā augsto nenokomplektēto amata vietu skaita īpatsvaru (jo īpaši amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm statusā) Iekšlietu ministrijas padotības iestādēs, šodien, 17. martā iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens nosūtīja lūgumu Valsts policijai, Valsts robežsardzei un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam rast iespēju uzrunāt AS "Air Baltic Corporation" un VAS "Latvijas dzelzceļš" atstādinātos darbiniekus, sniedzot nepieciešamo informāciju par pārkvalificēšanās un turpmākā dienesta iespējām iekšlietu iestādēs.

“Tādas krīzes situācijas, kādā atrodamies šobrīd, ļauj valstij pārbaudīt visas savas vājās vietas. Ir kritiski svarīgi stiprināt iekšlietu dienestu kapacitāti, jo redzam, ka visos dienestos ir lieli cilvēku iztrūkumi. Pēc pieejamās informācijas diemžēl šogad liels cilvēku skaits paliks bez darba, taču tas ļaus piedāvāt attiecīgo izglītību ar izaugsmes un attīstības iespējām iekšlietu ministrijas resorā. Aicinu visus interesentus aktīvi sekot informācijai dienestu mājaslapās,” uzsver iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens.

Valsts akciju sabiedrība “Latvijas dzelzceļš” Nodarbinātības valsts aģentūrai ir iesniegusi informāciju par kolektīvo atlaišanu, kuras ietvaros līdz šā gada beigām paredzēts pārtraukt darba tiesiskās attiecības ar aptuveni 1500 darbiniekiem. Publiski ir izskanējusi informācija arī par kolektīvajām darbinieku atlaišanām akciju sabiedrībā “Air Baltic Corporation” un citās.

Iekšlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums