Atcelta plānotā uzklausīšanas sanāksme par Cēsu pilsētas SIA "VINDA" ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu

Ņemot vērā valstī noteikto ārkārtējo situāciju, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) informē, ka šodien, 13.martā, plānotā uzklausīšanas sanāksme par Cēsu pilsētas SIA "VINDA" ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu nenotiks.

 

Interesentus aicinām iepazīties ar  SPRK mājaslapā pieejamo informāciju  par minēto tarifu projektu, un savus priekšlikumus un ieteikumus iesniegt elektroniski. Papildus aicinām iepazīties ar sagatavoto infografiku, kur informācija par tarifu projektu ir pieejama detalizētā veidā: http://ejuz.lv/6dcx

 

Atgādinām, ka iepazīties ar tarifa projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu lietotājs var no plkst. 8.00 līdz 17.00, iepriekš sazinoties ar Cēsu pilsētas SIA “VINDA” kontaktpersonu pa tālr. 64107374; e-pasts: info@vinda.lv, kā arī sazinoties ar Regulatoru; tālr.67097200; e-pasts: sprk@sprk.gov.lv.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) ir institucionāli un funkcionāli neatkarīgs, pilntiesīgs, autonoms publisko tiesību subjekts, kas realizē sabiedrisko pakalpojumu regulēšanu enerģētikas, elektronisko sakaru, pasta, sadzīves atkritumu apsaimniekošanas un ūdenssaimniecības nozarēs saskaņā ar likumu "Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem" un regulējamo nozaru normatīvajiem aktiem. SPRK patstāvīgi pilda tam ar likumu nodotās funkcijas un savas kompetences ietvaros patstāvīgi pieņem lēmumus un izdod administratīvos aktus, kas ir saistoši konkrētiem sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem un lietotājiem. 

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums