Kurzemes reģionā netiek konstatēti pārkāpumi nelegālo televīzijas sistēmu izmantošanā

Ņemot vērā to, ka šogad norisinājās 83.Pasaules čempionāts hokejā un ievērojama daļa publisko izklaides vietu ikdienā veic sporta pasākumu televīzijas pārraižu publiskošanu, Valsts policija čempionāta laikā veica kontroles pasākumus publiskajās izklaides vietās.

Kopumā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas apsekoja 33 atpūtas vietas – kafejnīcas, bārus un spēļu zāles. Ventspilī tika apsekotas 11 atpūtas vietas, Liepājas iecirkņa apkalpojamā teritorijā – 10, Saldus iecirkņa apkalpojamā teritorijā – 7, Talsos 3 un Kuldīgā 2 atpūtas vietas.

Nevienā no 33 atpūtas vietām Kurzemes reģionā pārkāpumi netika konstatēti. Tiesības veikt čempionāta spēļu televīzijas tiešraides Latvijas teritorijā pieder Valsts SIA “Latvijas Televīzija” un SIA “Tet”, atbilstoši tam nodrošinot čempionāta spēļu TV tiešraidi trīs TV programmās: “LTV7”, “360TV”, “360Hokejs”.

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu, par autortiesību vai blakustiesību pārkāpšanu, uzliek naudas sodu fiziskajām personām līdz 70 eiro, bet juridiskajām personām — līdz 7 100 eiro, konfiscējot autortiesību un blakustiesību pārkāpuma objektus un to nesējus.

Savukārt par ierobežotas piekļuves sistēmu nelikumīgu ražošanu, importēšanu, izplatīšanu, iznomāšanu, pārdošanu vai cita veida atsavināšanu komerciāliem mērķiem, kā arī par nelegālu ierobežotas piekļuves sistēmu uzstādīšanu, ierīkošanu, instalāciju vai izmantošanu komerciāliem mērķiem uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 70 līdz 350 eiro, bet juridiskajām personām — no 350 līdz 700 eiro, konfiscējot nelegālās sistēmas vai bez konfiskācijas.

 

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums