Transcom Worldwide Latvia uzņēmums ievieš ģimenei draudzīgus principus savā darba vidē


Transcom_bernu_istaba_public. foto
No jūlija uzņēmums Transcom Worldwide Latvia, rūpējoties par savu darbinieku labklājību, vasaras periodā nodrošina darbinieku bērniem rotaļu un attīstības istabu, kurā pavadīt laiku, kamēr vecāki strādā.

“Jau otro gadu atbalstām darbinieku ģimenes un ar prieku vasaras periodā veidojam bērnu rotaļu un attīstības istabu. Tā kā vasara ir tas laiks, kad visbiežāk rodas situācija, kad bērnu nevar atstāt bērnudārzā vai auklītei, tad uzņēmuma darbiniekiem šī ir lieliska iespēja, kas tiek atzinīgi novērtēta. Tādā veidā rūpējamies arī par ģimenei draudzīgu principu ieviešanu darba vidē, kā arī atbalstām darbiniekus situācijā, kad siltajos mēnešos jārisina bērna pieskatīšanas jautājums,” stāsta Transcom Worldwide Latvia vadītāja Liene Spruģe.

Bērnu rotaļu istaba ir paredzēta bērniem vecumā no 3 līdz 9 gadiem, kur katru darba dienu laikā no 9.00 līdz 17.30, viņus pieskata un ar bērniem darbojas profesionāla auklīte, iesaistot radošos un attīstošos uzdevumos un spēlēs.

Par Transcom Worldwide Latvia

Transcom ir starptautisks klientu attiecību vadības pakalpojumu sniedzējs, kas ar zvanu centru palīdzību nodrošina tādus pakalpojumus kā klientu apkalpošana, telemārketings, tehniskais atbalsts un kredītu pārvaldība. Vairāk nekā 27 000 profesionāli klientu apkalpošanas speciālisti nodrošina servisu 300 klientiem 33 valodās, 22 valstīs, vairāk nekā 45 servisa centros visā pasaulē.

Uzņēmums Transcom Worldwide Latvia dibināts 2001. gadā un šobrīd ir vadošais klientu attiecību vadības pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Aptuveni 350 darbinieki zvanu centros Rīgā un Jēkabpilī nodrošina pakalpojumus deviņās valodās, apkalpojot klientus no tādām valstīm kā Latvija, Krievija, Ziedrija, Dānija, Somija, Vācija, ASV, Kanāda un citām valstīm. Transcom Worldwide Latvia klienti ir Western Union, Tele2, Latvenergo, Maxima, DPD un citi.

 

Elīna Labsvīra
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli