Rēzeknē notiks Starptautiskās sacensības kinologiem ar tabakas un skaidras naudas meklēšanas darba suņiem


foto;VID
No 2018. gada 24.aprīļa līdz 27.aprīlim Rēzeknē un Rēzeknes novadā notiks Starptautiskās sacensības muitas dienesta kinologiem ar tabakas izstrādājumu un skaidras naudas meklēšanas darba suņiem, ko organizē VID Muitas pārvalde. Sacensības notiek jau otro reizi, un šogad tajās būs gan lielāks dalībnieku un pārstāvēto valstu skaits, gan vairāk disciplīnu.

Latvijas muitas dienesta organizētajās sacensībās šogad piedalīsies kinologi ar  darba suņiem ne tikai no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Čehijas, bet arī no Karēlijas, Moldovas, Polijas, Somijas un Ukrainas. Šogad sacensībās piedalīsies arī Valsts policijas kinologs ar daba suni.


foto;VID

Katras komandas sastāvā ir komandas vadītājs un divi kinologi ar tabakas meklēšanas darba suņiem. Savukārt kinologi ar skaidras naudas meklēšanas darba suņiem startēs individuāli.

Kinologi ar darba suņiem sacentīsies  septiņās disciplīnās: tabakas (cigarešu) meklēšana telpās,  transportā un bagāžā, skaidras naudas  meklēšana telpās, transportā un bagāžā, kā arī paklausība (pēc BH noteikumiem). Sacensības norisināsies vairākās Rēzeknes un Rēzeknes novada vietās.


foto;VID

Šādas starptautiskās sacensības tiek rīkotas, lai sekmētu Latvijas un ārvalstu muitas dienestu kinologu un darba suņu profesionālās meistarības pilnveidošanos, muitas dienestu kinologu praktiskās pieredzes apmaiņu, kvalifikācijas paaugstināšanu un muitu kinoloģijas dienestu starptautiskās sadarbības stiprināšanu cīņā ar skaidras naudas nelikumīgu pārvietošanu un tabakas izstrādājumu kontrabandu.

VID Muitas pārvaldē  jau kopš 2008.gada muitas kontroles pasākumos tiek iesaistīti kinologi ar darba suņiem, kuri apmācīti tabakas izstrādājumu meklēšanā, bet kopš 2012.gada – kinologi ar skaidras naudas meklēšanas darba suņiem.

foto;https://ej.uz/swub

Latvijas muitas dienestā strādā kinologi ar 37 darba suņiem, kas apmācīti narkotisko vielu, tabakas izstrādājumu un skaidras naudas meklēšanā. 

VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTS
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli