LTRK Zemgales reģionālā padome virza A.Rostovski padomes priekšsēdētāja amatam


Aigars Rostovskis, LTRK prezidents foto;skaties.lv
Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģionālās padomes locekļi ceturtdien, 1.februārī, vienbalsīgi nolēma atbalstīt pašreizējā padomes vadītāja Aigara Rostovska kandidēšanu biedrības vēlēšanās.

LTRK Zemgales reģionālās padomes locekļi arī aicina ikvienu uzņēmēju piedalīties vēlēšanās, kas notiks 20.martā, lai paustu savu viedokli par biedrības vadību, kā arī aicina atbalstīt esošo padomes priekšsēdētāju Aigaru Rostovski, kurš jau paziņojis, ka atkārtoti kandidēs uz šo amatu.

“Mēs esam apmierināti ar “uzņemto kursu” un redzam, ka LTRK pēdējo trīs gadu laikā ievērojami audzējis savu kapacitāti un kompetenci,” saka LTRK Zemgales reģionālās padomes vadītājs Imants Kanaška, “biedrības reputācija ir paaugstinājusies, tāpat politiķiem un amatpersonām ir jārēķinās ar uzņēmēju viedokli visdažādākajos jautājumos, tādēļ uzskatām, ka esošajam padomes vadītājam Aigaram Rostovskim jāturpina iesāktais darbs.”

Tāpat LTRK Zemgales reģionālās padomes locekļi uzskata, ka pašreizējais darbs, kas vērsts uz Latvijas komersantu produktivitātes paaugstināšanu, eksporta veicināšanu un daudziem citiem centieniem uzlabot biznesa vidi, ir ļoti būtisks ikvienam uzņēmumam.

LTRK vēlēšanas notiks 20.martā Latviešu Biedrības namā, Rīgā, Merķeļa ielā 13, kad tiks apstiprināti kompetenču padomju vadītāji, kā arī izvēlēti brīvā saraksta padomes locekļi un padomes priekšsēdētājs.

Reģistrēties biedru sapulcei iespējams šeit: http://ej.uz/LTRK_200318. Informācija par reklāmas un sponsorēšanas iespējām: http://www.chamber.lv/index.php/lv/content/1981. Plašāka informācija, zvanot uz tel. 67201108, vai rakstot uz e-pastu biedri@chamber.lv.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2300 individuāli biedri un vairāk kā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2015.gadā pārsniedza 17,5 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau vairāk nekā 80.gadu!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli