Noderīga informācija no Rīgas šķīrējtiesas

Jums raksta Rīgas šķīrējtiesas kolektīvs, ar nodomu vērst Jūsu uzmanību faktam, ka bez informācijas dzīve kļūst grūtāka, dažreiz pat neiespējama.

Kāpēc mēs rakstam?

Tāpēc, ka Rīgas šķīrējtiesa (RŠT) palīdz uzņēmējiem, daloties ar uzkrāto pieredzi un aktuālām ziņām, kuras var būt noderīgas katram. Viens no mūsu uzdevumiem - informēt par instrumentiem, kuri palīdz prātīgi vadīt un aizsargāt biznesu. Rīgas šķīrējtiesas iknedēļas informācijas izsūtīšana galvenokārt ir orientēta uz uzņemējdarbības attīstību, kura ir Latvijas ekonomikas virzītājspēks.

Mēs pastāvīgi saņemam no abonentiem pateicības vēstules un pozitīvas atsauksmes. RŠT piedāvā arī bezmaksas pakalpojumusātras kvalificētas konsultācijas, dokumentu veidlapas, līgumu korekciju, dokumentu automātisko ģenerāciju, partneru un klientu monitoringu u.c.

 

Mazliet par organizāciju: Mūsdienu biznesā šķīrējtiesas – plaši atzīts un izmantojams veids strīdu noregulēšanai ar trešās neatkarīgās puses palīdzību. Latvijā tās veiksmīgi funkcionē no 90. gadu sakuma. Šķīrējtiesu noregulēto strīdu skaits izsakāms desmitiem tūkstošu. Iemesls tam – priekšrocības salīdzinājumā ar valsts tiesu.

Rīgas šķīrējtiesa ir viena no pieredzējušākajām šķīrējtiesām Latvijā, jo tā tika reģistrēta 1999. gadā, un ir izskatījusi ne vienu vien tūkstoti strīdu. Rīgas šķīrējtiesas spriedumi tiek atzīti visās pasaules valstīs. Šodien Rīgas šķīrējtiesa ir viena no lielākām šķīrējtiesām Latvijā pēc izskatīto lietu skaita un pastāvīgo šķīrējtiesnešu daudzuma.

Esiet informēti par pēdējiem jaunumiem!

Rīgas šķīrējtiesas kolektīvs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  kasko apdrošināšana  vannu restaurācija