Jaunie uzņēmēji aicināti apmeklēt "Atspēriena" mentoru kluba pasākumu

Rīgas dome un "Altum" aicina jaunos uzņēmējus uz bezmaksas pasākumu grantu programmas "Atspēriens" mentoru klubā. Tas notiks 11. septembrī plkst. 18.00 "Altum" centrālās ēkas (Doma laukumā 4) 1. stāva konferenču zālē.

Pasākumā grantu programmas laureātes – SIA „Learn IT” uzņēmuma dibinātājas Elīna Ingelande un Linda Sinka – dalīsies pieredzē ar gūtajām atziņām biznesa izveidošanā un attīstīšanā, kā arī pastāstīs par izaicinājumiem, sasniegumiem un pieļautajām kļūdām. SIA „Learn IT” komercdarbība ir programmēšanas apmācību organizēšana sākumskolas bērniem. Savukārt „Altum” Rīgas reģiona pārstāve Diāna Karacejeva stāstīs par to, kas motivē un palīdz biznesa uzsācējiem aizraujošajā uzņēmējdarbības ceļā.

„„Learn IT” grantu ieguva 2015.gadā, kad uzņēmuma dibinātājas nolēma pilnībā pievērsties uzņēmējdarbībai, bet pašām trūka brīvu naudas līdzekļu tās uzsākšanai. Grants bija liels atbalsts, kas palīdzēja segt pirmās investīcijas aprīkojuma iegādei, straujāk iekļūt tirgū un kļūt par līderiem savā jomā. Tas ir bijis ilgtermiņa ieguldījums, kas sniedz rezultātus arī pēc vairākiem gadiem,” saka uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Elīna Ingelande.

Grantu konkurss „Atspēriens” tiek izsludināts divas reizes gadā, lai noskaidrotu ekonomiski dzīvotspējīgākās un inovatīvākās uzņēmējdarbības idejas Rīgā. Grantu programmai atbilstoši nolikumam var pieteikties privātpersonas vai komersanti, kas reģistrēti Rīgā ne ilgāk kā divus pilnus gadus. Grantu programmas pieteikumus vērtē atbilstoši iepriekš izstrādātiem kritērijiem – galvenokārt pēc biznesa idejas ilgtermiņa, dzīvotspējas un oriģinalitātes. Kopējais grantu apjoms rudens sezonā ir 55 000 eiro.

Šajā grantu programmas kārtā labāko ideju autoriem, kurus izvēlēsies konkursa žūrija, būs iespēja izveidot sava produkta vai pakalpojuma reklāmas video. Finālistu biznesa ideju video prezentācijas tiks nodotas publiskam balsojumam. Sabiedrības balsojumā tiks noskaidroti vairāki uzvarētāji, kuri grantos katrs saņems līdz 12 000 eiro.

Rīgas dome kopš 2009. gada īsteno grantu programmu „Atspēriens”, lai veicinātu mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā. Programmas laikā piešķirtais atbalsts palīdz uzņēmējam izveidot infrastruktūru veiksmīgas komercdarbības uzsākšanai. Kopumā no 2009. gada grantu programmā atbalstītas 145 uzņēmējdarbības idejas, piešķirot kopējo līdzfinansējumu vairāk nekā 1 200 000 eiro apmērā. Sadarbības partneris šajā sezonā ir Attīstības finanšu institūcija „Altum.”

Pieteikties dalībai pasākumam mentoru klubā, iespējams līdz tā sākumam, nosūtot e-pastu uz adresi: atsperiens@riga.lv, kā arī sociālajā vietnē Facebook/Atspēriens. Plašāka informācija par SIA „Learn IT” atrodama interneta vietnē: www.learnit.lv

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana