Meklē atbildīgu vadītāju veselības nozares uzraudzības jomai


Valsts kanceleja...foto;latviesi.com
Valsts kanceleja piektdien, 28. jūlijā, izsludina atklātu konkursu uz Veselības inspekcijas vadītāja amatu. Konkursā aicināti pieteikties mērķtiecīgi un uz sadarbību vērsti vadītāji.

Veselības inspekcija ir veselības ministra pakļautībā esoša iestāde. Tā ir atbildīga par valsts uzraudzību veselības nozarē, mazinot riskus iedzīvotāju veselībai, īpašu uzmanību pievēršot sadarbībai ar klientiem.

 

Konkursā iespējams pieteikties līdz 16. augustam.

 

Pretendentiem jābūt ar augstāko vai otrā līmeņa profesionālā augstāko izglītību. Vēlams maģistra grāds vadības zinībās, sabiedrības vadībā vai veselības aprūpē, kā arī ne mazāk kā trīs gadu darba pieredze vadošā amatā.

Tāpat jāpārzina tiesiskais regulējums, kas saistīts ar veselības aprūpi, zāļu uzraudzību, un Veselības inspekcijas darbības joma. Nepieciešamas arī labas angļu valodas zināšanas, komunikācijas un sadarbības prasmes.

Konkursa komisija pretendentu atlasē vērtēs vairākas vadības kompetences: stratēģisko redzējumu, spēju pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, komandas vadīšanu, darbinieku motivēšanu un attīstību un pārmaiņu vadīšanu.

k

Aicinām iepazīties ar prasībām un to, kā pieteikties konkursam.

Valsts tiešās pārvaldes iestāžu vadītāju atlasi centralizēti veic Valsts kanceleja. Atlases kārtība līdzās atklātības kritērijam paredz nodrošināt pēc vienotiem principiem organizētus konkursus uz vadītāju amatiem valsts tiešās pārvaldes iestādēs.

INFOGRAFIKA: Valsts pārvaldes iestāžu vadītāju centralizētā atlase.

www.facebook.com/valdibasmaja/

Valsts kanceleja
Komunikācijas departaments
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana