Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Paplašināts Jauniešu garantijā apgūstamo profesiju un reflektantu loks

Jauniešu garantijas vasaras uzņemšanā būtiski paplašinātas mācību iespējas – tagad profesionālās izglītības iestādes piedāvā arī 1,5 gada laikā apgūstamās profesijas un programmā var pieteikties arī nodarbinātie jaunieši vecumā no 17 līdz 24 gadiem. Par izmaiņām Jauniešu garantijā pagājušajā nedēļā lēmusi valdība, vienlaikus pagarinot vasaras uzņemšanu līdz septembra beigām un paredzot arī ziemas uzņemšanu.

VID kinologiem ar darba suņiem zelts individuālajā vērtējumā un 3.vieta - komandu vērtējumā...

VID kinologiem ar darba suņiem zelts individuālajā vērtējumā un 3.vieta - komandu vērtējumā XII Starptautiskajās kinologu biatlona sacensībās

Laikā no šī gada 18.augusta līdz 19.augustam Valsts robežsardzes koledžā norisinājās XII Starptautiskās kinologu biatlona sacensības "Latvija 2017". Tajās tradicionāli piedalījās arī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes kinologu komanda, startējot gan komandu sacensībās, gan individuālajās disciplīnās. Komandu vērtējumā VID Muitas pārvaldes kinologi sīvā konkurencē izcīnīja 3.vietu, bet individuālajā vērtējumā VID Muitas pārvaldes muitas majoram Valdim Bikovskim ar dienesta suni – godpilnā 1.vieta!

NVA pilnveido apmācību un nodarbinātības pakalpojumu kvalitātes uzraudzību

Šobrīd Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) organizējamo apmācību pasākumu īstenotāju izvēles komisijas veic apjomīgu visu apmācību pasākumu īstenotāju pakalpojumu kvalitātes pārbaužu un līdzšinējās sadarbības izvērtēšanu. Tiek analizēti, tostarp, dati par apmācību norises laika, dokumentu iesniegšanas termiņu un citu sadarbības nosacījumu ievērošanu. Šādus visaptverošos pasākumu īstenotāju kvalitātes un sadarbības nosacījumu ievērošanas izvērtējumus NVA veiks regulāri, lai pakalpojumi klientiem būtu kvalitatīvi, efektīvi, bezdarbnieku un darba meklētāju konkurētspēju darba tirgū veicinoši.

Rēzeknē Tehniskās apskates nakts apmeklētāju rekords

Spītējot gan karstumam, gan vētrai, gan krusai, Rēzeknē ar lielu autovadītāju interesi aizvadīta Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) organizētā "Tehniskās apskates nakts", kurā kopā tika pārbaudīti 204 transportlīdzekļi.

Reirs: Jauniešu garantijas programmas aktivitātes tiks turpinātas

Piektdien, 11. augustā, labklājības ministrs Jānis Reirs atklāja preses konferenci par jauniešu nodarbinātību un Nodarbinātības valsts aģentūras  īstenoto Eiropas Savienības fonda projektu "Jauniešu garantijas", tā rezultātiem un turpmāk plānoto.

Reģistrētā bezdarba līmenis valstī jūlijā pazeminājies līdz 7,1%

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone:
"Jūlija sākumā reģistrētā bezdarba līmenis valstī bija 7,2%, bet jūlija beigās tas pazeminājies līdz 7,1%, kas ir zemākais rādītājs kopš 2009.gada. Salīdzinājumā ar 2017.gada jūniju reģistrētā bezdarba līmenis valstī mēneša laikā samazinājies par 0,1% punktu. 2017.gada jūlija sākumā NVA uzskaitē bija 66 708, bet jūlija beigās – 65 554 reģistrēti bezdarbnieki. Reģistrēto bezdarbnieku skaits mēneša laikā samazinājies par 1 154 cilvēkiem.

Kā darba devējiem atrast labu darbinieku? Atbildes no vadošajiem Latvijas rekruteriem

Reizēm nākas uzklausīt tuvinieku, draugu vai kolēģu sūdzības saistībā ar "normāla darba" trūkumu. Tomēr, atliek tikai parunāt ar vadītājiem – un jūs dzirdēsiet pavisam citu sūdzību: "nav normālu darbinieku". Vai nu mūsu valsts dzīvo "šķērēs" un cilvēki nekad viens ar otru nesatiekas, vai nu viņi neprot sarunāties un vienoties savā starpā.

Izsludināts piektais Autora stipendijas konkurss

Izsludināts AKKA/LAA Autora stipendijas (AS) konkurss, kurā var piedalīties individuāli Latvijas autori, kas saņem atlīdzību ar AKKA/LAA starpniecību. AS ir vienreizēja, un tās apmērs vienam stipendiātam ir 700 EUR.

Meklē atbildīgu vadītāju veselības nozares uzraudzības jomai

Valsts kanceleja piektdien, 28. jūlijā, izsludina atklātu konkursu uz Veselības inspekcijas vadītāja amatu. Konkursā aicināti pieteikties mērķtiecīgi un uz sadarbību vērsti vadītāji.

Reirs: NVA jākļūst par galveno jaunieša sabiedroto darba meklējumos

Ceturtdien, 27. jūlijā, labklājības ministrs Jānis Reirs tikās ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vadītāju Evitu Simsoni, direktores vietniecēm Aigu Balodi un Kristīni Stašāni, lai pārrunātu aktualitātes jauniešu bezdarba mazināšanā.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  smslån  tenti