Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


VID muitas kontroles punktu darba laiki 24.septembrī

Valsts ieņēmumu dienests (VID) informē, ka muitas kontroles punkti (turpmāk – MKP), kas darbojas nepārtrauktā diennakts režīmā, arī šī gada 24.septembrī noteiktajā svētku dienā – Viņa Svētības pāvesta Franciska pastorālās vizītes Latvijā dienā – strādās bez darba laika izmaiņām.

Izmaiņas CSDD darba laikos

Sakarā ar Romas katoļu baznīcas pāvesta Franciska vizīti Latvijā, šogad kalendārs ir papildināts ar vēl vienu svētku dienu – 24.septembri.

20.septembrī Valkā norisināsies "Livonijas darba tirgus Valka – Valga 2018"

2018. gada 20.septembrī no plkst. 11.00 līdz 14.00 Valkas Kultūras namā (E.Dārziņa iela 8, Valka) norisināsies "Livonijas darba tirgus Valka – Valga 2018", kuru rīko Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fondu, Valgas pilsētas valdi un Valkas novada domi programmas INTERREG V-A – Igaunija – Latvija projekta "Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana" ietvaros.

Sacensību par VID ģenerāldirektora amatu uzsāk 23 pretendenti

Valsts kancelejā iesniegti 23 pretendentu pieteikumi atklātam konkursam uz Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amatu. Pieteikumus bija iespējams iesniegt līdz 14. septembrim.

Latvijas uzņēmumu digitālais aprīkojums ir labāks nekā vadītāju prasme to pielietot

Gada laikā mazliet uzlabojusies digitālā situācija Latvijas uzņēmumos, tomēr joprojām tehniskais nodrošinājums ir krietni bagātīgāks nekā pašu uzņēmumu un struktūrvienību vadītāju digitālās prasmes, liecina pētījuma «Vadītāja digitālais portrets» rezultāti. Tie arī rāda, ka īpašu digitalizācijas izrāvienu piedzīvojusi mežsaimniecības un kokrūpniecības nozare, apsteidzot visas pārējās.

Latvijas un Igaunijas zemkopības ministri: dalībvalstis sagaida lielāku atbalstu no ES sausuma negatīvo seku novēršanā

Trešdien, 12. septembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Tallinā tikās ar Igaunijas lauku attīstības ministru Tarmo Tammu (Tarmo Tamm), lai apspriestos par abu valstu kopīgo nostāju jautājumā par nepieciešamo ES atbalstu Latvijas un Igaunijas lauksaimniekiem, kuri cietuši lielus zaudējumus šīs vasaras ilgstošā sausuma dēļ.

Programmā "Mana Latvija.lv. Dari digitāli!" tiek sveikts 1000. digitālais aģents

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) programmā "Mana Latvija.lv. Dari digitāli!" pusgada laikā 23 Latvijas pilsētās ir sagatavoti digitālie aģenti, kuri apgūst zināšanas par noteiktās dzīves situācijās noderīgiem valsts un pašvaldību e-pakalpojumiem. Šā gada 11. septembrī tika sveikta Limbažu Galvenās bibliotēkas Bērnu literatūras centra speciāliste Kristīne Ķilpe, kas ir jau 1000. bibliotekārs – digitālais aģents.

NVA "Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos" - iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus

Vēl līdz šī gada 14.septembrim (ieskaitot) darba devēji var pieteikties dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) akcijā "Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos", tā ir iespēja atrast savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus, darba vidē iepazīstot darba ņēmēju ar invaliditāti profesionālās spējas.

VID sāk veikt pastiprinātas taksometru pārbaudes lidostā Rīga

Reaģējot uz daudzo pasažieru sūdzībām par nesamērīgajām brauciena cenām, Valsts ieņēmumu dienests (VID) sāk veikt pastiprinātas pārbaudes lidostas Rīga teritorijā. Kaut gan VID kompetencē nav iespējas ietekmēt taksometru firmu noteiktos pārmērīgi augstos tarifus, dienesta inspektori pievērsīs uzmanību tam, vai taksometros ir jaunajām prasībām atbilstoši skaitītāji, vai par braucienu tiek izsniegti čeki.

NVA aicina darba devējus līdz šī gada 25.septembrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" pasākumā "Apmācība pie darba devēja". Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  kasko  kasko apdrošināšana