Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Latvijas muitas kinologs ar darba suni uzvar starptautiskajās sacensībās "Ukraina 2018"

Laikā no 2018.gada 15.maija līdz 18. maijam VID Muitas pārvaldes kinologu ar darba suņiem komanda piedalījās Ukrainas Pasaules muitas organizācijas reģionālā kinoloģijas centra organizētajās ceturtajās starptautiskajās kinologu ar dienesta suņiem sacensībās "Ukraina 2018". VID vecākais muitas eksperts Modris Nartišs ar darba suni Gary izcīnīja 1.vietu individuālajā disciplīnā tabakas izstrādājumu meklēšanā.

Pirmo reizi Latvijā notiks starptautisks praktiskais seminārs "Tehniskās apsardzes inovācijas un drošības risinājumi"

23.maijā Latvijā norisināsies pasākums, kas veltīts jaunākajām apsardzes tehnoloģiju jomas izstrādnēm un mūsdienīgiem drošības risinājumiem. Pasākuma organizatori - Latvijas uzņēmums "STG GRUPA" sadarbībā ar "DefenGuard systems" (Slovākija) un "EVPUDEFENCE" (Čehija) piedāvā Latvijas auditorijai jaunu semināra formātu: līdztekus tradicionālai inovatīvo iekārtu prezentācijai viesiem tiks piedāvāts tās aprobēt, kā arī norisināsies diskusijas un apaļie galdi, kuros piedalīsies Latvijas un starptautiskie eksperti, speciālisti, kā arī apsardzes tehnikas ražotāji.

Seši iedvesmojoši padomi māmiņām: kā atgriezties darbā pēc bērna kopšanas atvaļinājuma

Atgriešanās darbā no bērnu kopšanas atvaļinājuma jaunajām māmiņām mēdz sagādāt ne mazums raižu, iekšējus pārmetumus un pārdomas, kas bieži vien neļauj nedz pilnvērtīgi strādāt, nedz arī būt kopā ar ģimeni. Lai arī viena recepte neder visām, dalīšanās pieredzē noteikti palīdz apzināties, ka arī citas sievietes jūtas līdzīgi – satraukumam nav pamata!

IKEA Latvija meklē vairāk nekā 100 darbinieku

Pārdošana, ēdināšana, darbs noliktavā ir vien dažas jomas, kurās IKEA Latvija tuvāko mēnešu laikā meklēs desmitiem darbinieku dažādu slodžu amatiem. Latvijā pirmo veikalu atklās 2018. gada rudenī, un tajā strādās vairāk nekā 200 darbinieku.

Restorāna Vincents vadītājs un galvenais vīnzinis aicina doties ceļā uz pasaules atzinību

Raimonds Tomsons 2016. gadā tika atzīts par 7. labāko vīnzini pasaulē, savukārt 2017. gadā par labāko vīnzinis Eiropā. Raimonds 2016. gadā ieguvis padziļinātu izglītību prestižajā Austrijas Vīnu akadēmijā Wine & Spirit Education Trust. Augstākās klases dzērienu pārdošanas un mārketinga uzņēmuma Prike Latvija vīnu zīmolu vēstnesis, Latvijas Vīnziņu (sommelier) asociācijas valdes loceklis, restorāna Vincents vadītājs un galvenais vīnzinis.

Jaunā paaudze darba tirgū. Uz ko jābūt gataviem jauniešiem un darba devējiem?

Darba devējiem jāgatavojas millenium paaudzei un jāpielāgo darba vide, uzskata jaunieši. Jauniešiem jāapgūst darba ētika un jābūt pašmotivētiem – uzsver darba devēji. Ar šīm un citām atziņām vakar, 27.aprīlī, noslēgušās jauniešu un darba devēju debates.

LTRK aicina apmeklēt "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018"

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju aicina apmeklēt "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018", kas notiks 27. aprīlī no 10.00 līdz 18.00 un 28. aprīlī no 10.00 līdz 17.00 Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, Kronvalda ielā 24.

Sākušās mācības 6000 "digitālajiem aģentiem" visā Latvijā

Atklājot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) integrēto komunikācijas un mācību aktivitāšu programmu "Mana Latvija.lv. Dari digitāli!", aprīlī uzsāktas mācības "digitālajiem aģentiem", kas turpmāk sabiedrību konsultēs par e-pakalpojumu izmantošanu dažādās dzīves situācijās un drošu darbošanos internetā. Pirmie mācības uzsākuši bibliotekāri, bet kopumā vairāk nekā divu gadu laikā visā Latvijā mācīsies 6000 "digitālo aģentu".

Rēzeknē notiks Starptautiskās sacensības kinologiem ar tabakas un skaidras naudas meklēšanas darba suņiem

No 2018. gada 24.aprīļa līdz 27.aprīlim Rēzeknē un Rēzeknes novadā notiks Starptautiskās sacensības muitas dienesta kinologiem ar tabakas izstrādājumu un skaidras naudas meklēšanas darba suņiem, ko organizē VID Muitas pārvalde. Sacensības notiek jau otro reizi, un šogad tajās būs gan lielāks dalībnieku un pārstāvēto valstu skaits, gan vairāk disciplīnu.

Lēmuma pieņemšanu par Kontroles dienesta vadītāju nodot Ģenerālprokuroram

Konkursa komisija Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienesta priekšnieka atlasei šo otrdien, 17. aprīlī, noslēgusi darbu pie pretendentu vērtēšanas. Lēmuma pieņemšana – kurš turpmāk vadīs Kontroles dienestu – ir Ģenerālprokurora kompetencē.

Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi