Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Konkurences padomes locekļa amatā apstiprina Līgu Daugavieti; pilnvaru termiņu pagarina arī Jānim Račko

Ministru kabineta š.g. 13. novembra sēdē Konkurences padomes (KP) locekļa amatā apstiprināja Līgu Daugavieti. Vienlaikus MK lēma uz otro pilnvaru termiņu KP locekļa amatā apstiprināt Jāni Račko.

VID muitas kontroles punktu darba laiki 18. un 19. novembrī

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) informē, ka muitas kontroles punkti (turpmāk – MKP), kas darbojas diennakts režīmā, strādās bez darba laika izmaiņām arī svētku dienā, 18. novembrī, un brīvdienā – 19. novembrī.

Latgales iedzīvotāji pilnveido savas zināšanas par e-pakalpojumiem

Iespēju pilnveidot zināšanas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) rīkotajās programmas "Mana Latvija.lv. Dari digitāli!" digitālo prasmju darbnīcās izmantojuši Daugavpils un Rēzeknes iedzīvotāji. To laikā ikvienam bija iespēja uzzināt vairāk par vienotā valsts pakalpojumu portāla Latvija.lv sniegtajām iespējām un pieejamajiem e-pakalpojumiem, savu datu aizsardzību, elektroniskā paraksta izmantošanas iespējām un par oficiālās elektroniskās adreses izmantošanas ieguvumiem.

Sociālajām garantijām darba vietā pievērš uzmanību vien katrs trešais jaunietis

Pieredze liecina, ka atbilstoši Darba likumam noslēgts darba līgums ir vienīgais veids, kā cilvēks var justies pasargāts attiecībās ar darba devēju un drošs par savu nākotni. Īpaša uzmanība darba līguma noformēšanai jaunā darba vietā būtu jāpievērš jauniešiem, kuriem trūkst praktiskās darba pieredzes un bieži vien arī zināšanu par darba tiesībām, atzīst mobilo sakaru operatora BITE iniciatīvas "Jauno talantu dienas" eksperti.

VRS priekšnieka vietniekam G.Pujātam piešķir ģenerāļa pakāpi

Pirmdien, 5.novembrī Ministru kabinets piešķīra ģenerāļa speciālo dienesta pakāpi Valsts robežsardzes priekšnieka vietniekam pulkvedim Guntim Pujātam.

Pirmie soļi dizaina domāšanā: 4 padomi jaunam uzņēmējam

Lai kāda būtu prece vai pakalpojums, tā veiksmi tirgū nosaka patērētājs. Izstrādāt produktu, kas atbilst potenciālo lietotāju vēlmēm un vajadzībām – tas ir viens no dizaina domāšanas pamatprincipiem. Dizaina domāšanas eksperte Signe Adamoviča piedāvā uzzināt pirmos 4 soļus, ko uzņēmējam nepieciešams veikt pirms jauna produkta vai pakalpojuma izstrādes.

LIAA izsludina pieteikšanos biznesa forumam Ventspilī

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) atvērusi pieteikšanos biznesa forumam "Uzņēmums 2.0 I Dizaina domāšana", kas 21. un 22. novembrī norisināsies Ventspilī, teātra namā "Jūras vārti" (Karlīnes ielā 40). Forums šogad būs veltīts pasaulē aktuālajam dizaina domāšanas tematam, kas var palīdzēt gandrīz ikvienas nozares uzņēmējam sasniegt labākos rezultātus savā nozarē. Dalība forumam visiem interesentiem ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc LIAA aicina pieteikties savlaicīgi.

"Rīgas Dzirnavnieks" līdz ar vēsturē straujāko paplašināšanos meklē ražošanas un noliktavas darbiniekus

Viens no lielākajiem graudu pārstrādes uzņēmumiem Latvijā "Rīgas Dzirnavnieks" šobrīd piedzīvo straujāko uzņēmuma vēsturē paplašināšanos un pārceļ daļu no grupai piederošās Igaunijas ražotnes uz Rīgu. Ņemot vērā uzsāktos attīstības plānus, tas meklē jaunus ražošanas un noliktavas darbiniekus un aicina pieteikties vakancēm Pierīgas iedzīvotājus.

LTRK: esam pārliecināti, ka Darba likuma grozījumi tiks apstrīdēti Satversmes tiesā

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ir pārliecināta, ka šodien, 1.novembrī, Saeimā 3.lasījumā pieņemtie grozījumi Darba likumā, kas nosaka virsstundu apmaksas kārtību, tiks apstrīdēti Satversmes tiesā kā Satversmei neatbilstoši.

Iedzīvotāji no 1.novembra varēs balsot par grantu programmas "Atspēriens" finālistu idejām

Rīgas domes grantu programmā "Atspēriens" ir noteikti desmit finālisti, kuri ir izveidojuši sava produkta vai pakalpojuma reklāmas video un 1. novembrī nodos tos sabiedrības balsojumam. Balsošanas atklāšanas pasākums notiks 1. novembrī plkst. 17:30 kinoteātra "K. Suns" telpās.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  Аренда автобусов в Мюнхене  vannu restaurācija