Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


LIKTA realizētā projektā 1600 IKT nozares darbinieki apguvuši inovāciju veicināšanas un ieviešanas prasmes

Vairāk nekā 1600 IKT nozares darbinieki Latvijā apguvuši inovāciju veicināšanas un ieviešanas prasmes, piedaloties Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) realizētajā Eiropas Savienības (ES) fonda projektā "IKT profesionāļu apmācības inovāciju veicināšanai un nozares attīstībai".

Ramona Petraviča: "Ja vadītājs netiek galā ar darba pienākumiem, viņam jāatkāpjas"

Pēc Labklājības ministrijas veiktā audita, uz dienesta izmeklēšanas laiku no amata atstādināti Valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) "Zemgale" filiāles "Lielbērze" vadītājs un VSAC "Zemgale" Kvalitātes kontroles daļas vadītāja. Savukārt VSAC "Zemgale" vadītājs Ilgonis Leišavnieks iesniedzis atlūgumu.

Latvijas ugunsdēsības dienestam 154 gadi!

Šodien tiek atzīmēta Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Vienlaikus Latvijas ugunsdzēsības dienestam aprīt 154.gadi. Valsts glābšanas un ugunsdzēsības dienests ir sagatavojis ilustrātīvu attēlu ar interesantiem faktiem par savu ikdienas darbu.

Kustības "Latvija strādā" ietvaros darba devēji Latvijā atgriezuši vairāk nekā 100 aizbraucējus

Pērn izveidotā sociālā kustība "Latvija strādā" gada laikā piesaistījusi teju 100 Latvijas darba devējus, kuri darbam un dzīvei Latvijā atgriezuši 132 valstspiederīgos. Aprēķini liecina, ka remigrantu pienesums valsts ekonomikai mērāms aptuveni 4 miljonu eiro apmērā. Pildot uzņēmumu publiski dotās apņemšanās, otrajā kustības pastāvēšanas gadā atgriezto cilvēku skaitu plānots dubultot.

Dienesta suņi aktīvi strādā Tukumā

Otrdien, 14.maijā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa policisti, sadarbībā ar izglītības iestāžu administrāciju, piesaistot Valsts policijas Zemgales reģiona un Valsts Robežsardzes kinologus ar dienesta suņiem, apsekoja vairākas izglītības iestādes Tukuma pilsētā.

Trešdaļa uzņēmumu efektivitātes paaugstināšanas iespējas saskata biznesa procesu automatizēšanā

Kvalificēta darbaspēka trūkums un pieaugošās personāla izmaksas mudina uzņēmējus aizvien vairāk pievērsties biznesa procesu automatizācijai. Rutīnas darbu uzticēšana datorsistēmām ir kļuvusi par visbiežāk apsvērto uzņēmuma efektivitātes paaugstināšanas veidu, liecina Latvijā populārākās grāmatvedības un uzņēmuma vadības sistēmas "Tildes Jumis" veiktā aptauja.

Piešķir ģenerāļa pakāpi Valsts policijas priekšnieka vietniekam A. Velšam

Otrdien, 14. maijā Ministru prezidents A.K. Kariņš izdeva rīkojumu piešķirt ģenerāļa speciālo dienesta pakāpi Valsts policijas priekšnieka vietniekam, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšniekam pulkvedim Artim Velšam.

Daugavpilī norisināsies NVA Vakanču gadatirgus

Šī gada 10. un 11. maijā Daugavpils Olimpiskajā centrā (Stadiona iela 1, Daugavpils) norisināsies Vakanču gadatirgus, kas tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) izstādes "Uzņēmēju dienas Latgalē 2019" ietvaros. 10.maijā Vakanču gadatirgus būs atvērts darba meklētājiem no plkst. 10.00 līdz 18.00, bet 11.maijā – no plkst. 10.00 līdz 17.00. Ieeja NVA Vakanču gadatirgū ir bez maksas!

NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū Rīgā

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rīgas reģionālā filiāle aicina darba devējus pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū, kas šī gada 31.maijā no plkst. 10.00 līdz 14.00 norisināsies Rīgā, laukumā pie Kongresu nama, Krišjāņa Valdemāra ielā 5. Dalība Vakanču gadatirgū ir bez maksas!

Rēzeknē norisināsies NVA Vakanču gadatirgus

Šī gada 3.maijā no plkst. 10.00 līdz 13.00 Rēzeknes novada pašvaldības Lielajā zālē (Atbrīvošanas aleja 95a, Rēzekne) norisināsies Vakanču gadatirgus, kas tiek rīkots sadarbībā ar Rēzeknes novada un Rēzeknes pilsētas pašvaldībām. Dalībai Vakanču gadatirgū Rēzeknē ir pieteikušies 24 darba devēji, piedāvājot vairāk nekā 400 brīvo darba vietu.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli