Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Pirmo reizi Latvijā radīta valsts pārvaldes vadītāju attīstības rokasgrāmata

Ceturtdien, 19. janvārī, klajā nākusi rokasgrāmata valsts pārvaldes iestāžu vadītājiem, lai iedvesmotu profesionālai un personiskai izaugsmei ceļā uz efektīvas valsts pārvaldes un spēcīgas valsts veidošanu. "Efektīva vadītāja rokasgrāmata" tapusi pēc Valsts kancelejas iniciatīvas, dāvinot grāmatas ekseplāru visiem augstākā līmeņa valsts pārvaldes vadītājiem. Grāmata elektroniskā veidā pieejama ikvienam interesentam Ministru kabineta tīmekļa vietnē.

Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai "Uzņēmēju dienās Zemgalē 2017"

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju aicina pieteikties uzņēmējus dalībai "Uzņēmēju dienās Zemgalē 2017", kas notiks 28. un 29. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, Kronvalda ielā 24.

Uzņēmēji aktīvi piesakās dalībai "Kurzemes uzņēmēju forumam 2017"

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina ikvienu interesentu piedalīties Kurzemes uzņēmēju ikgadējā pasākumā – "Kurzemes uzņēmēju forums 2017", kas norisināsies šā gada 27.janvārī "Promenade Hotel", Vecā Ostmala 40, Liepājā.

Trīs ieguvumi, ko industriju apbalvojumi un atzinība dod biznesam

Ik gadu pasaulē un arī Latvijā notiek dažādi industriju konkursi, kas dod iespēju uzņēmumiem demonstrēt savas profesionālās spējas gan vietējā, gan arī starptautiskā mērogā, kā arī nosaka nozares tendences un nākotnes izaicinājumus. Taču joprojām ir atklāts jautājums – kādu labumu dalība šādos konkursos un iegūtās godalgas dod uzņēmumam un biznesam kopumā.

NVA piedāvā jauniešiem iespēju piedalīties nākotnes profesijas izvēles pasākumā

Jauniešiem bezdarbniekiem vecumā no 15 līdz 24 gadiem, kuriem nav profesionālās izglītības vai kuri līdz šim nav strādājuši, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) arī šogad piedāvā iespēju piedalīties nākotnes profesijas izvēles pasākumā "Darbnīcas jauniešiem", kas tiek īstenots Eiropas Savienības (ES) fondu projekta "Jauniešu garantijas" ietvaros. Sešu nedēļu laikā izglītības iestādē jaunietis var iepazīt trīs profesionālās izglītības programmas, katrai no tām veltot divas nedēļas. Piedaloties teorētiskajās un praktiskajās nodarbībās, jaunietis uzzina katras profesionālās izglītības programmas specifiku un iegūst pirmo profesionālo pieredzi, lai vēlāk varētu izvēlēties tieši viņam piemērotu turpmākās izglītības un profesionālās darbības jomu.

Iekšlietu ministrijas 2016.gada spartakiādē uzvarējusi Valsts robežsardze

Piektdien 13.janvārī, Iekšlietu ministrijā notika Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas 2016.gada spartakiāžu labāko komandu apbalvošana un iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis sveica iekšlietu nozares dienestus par gūtajiem sportiskajiem sasniegumiem.

Pasniegti labklājības ministra atzinības raksti kokrūpniecības nozarei par sadarbību darba vides sakārtošanā...

Pasniegti labklājības ministra atzinības raksti kokrūpniecības nozarei par sadarbību darba vides sakārtošanā un nodarbinātības veicināšanā.

14. janvārī Mežotnes pilī labklājības ministrs Jānis Reirs sumināja un pasniedza atzinības rakstus par pozitīvo līdzšinējo sadarbību, darba vides uzlabošanu un nodarbinātības veicināšanu Latvijas kokrūpniecības nozares pārstāvjiem.

VARAM organizē apmācības VPVKAC konsultantiem

Ceturtdien, 2017.gada 12.janvārī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) organizē apmācību semināru valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru (VPVKAC) konsultantiem. Tā laikā plānots sniegt informāciju par instrumentiem VPVKAC publicitātes nodrošināšanai, kā arī iepazīstināt ar sagatavoto metodiku, lai veicinātu pašnovērtējumu un nodrošinātu turpmāku VPVKAC attīstību.

Noteikts pretendentu sarakts LatBAN gada pirmajai Investīciju sesijai

18. janvārī, Rīgas Biznesa skolā  norisināsies ikmēneša Investīciju sesija, kuras laikā sešiem ekspertu izvēlētajiem biznesa projektiem būs iespēja tiksies ar biedrības ‘Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls’ (LatBAN) investoriem – biznesa eņģeļiem, kuri var  palīdzēt realizēt viņu biznesa ieceri.

TVNET melo par bezdarba rādītājiem Latvijā un Ventspilī

6.01.2017. portālos tvnet.lv (financenet.lv) un apollo.tvnet publicēti sagrozīti bezdarba statistikas dati par Ventspils pilsētu, norādot kļūdainu informāciju par jauniešu bezdarba rādītājiem. Bez paraksta publicētā ziņa maldina lasītājus par kopējo bezdarba situāciju Ventspils pilsētā, liekot domāt, ka tā ir problemātiska.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  game localization  santehniķis  autoserviss