Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Rīdziniekus aicina pieteikties pieaugušo profesionālās pilnveides ES fondu izglītības projektā

Ikvienu rīdzinieku, kurš ir nodarbināts un vecāks par 25 gadiem, aicina pieteikties uz apmaksātām mācībām 403 programmās, lai mainītu vai pilnveidotu savu profesionālo kompetenci. Šāda iespēja tiek piedāvāta Eiropas Savienības fondu projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" ietvaros.

Gadatirgos "Darbs un karjera 2018" Liepājā un Daugavpilī darba meklētājiem piedāvāto brīvo darba vietu skaits...

Gadatirgos "Darbs un karjera 2018" Liepājā un Daugavpilī darba meklētājiem piedāvāto brīvo darba vietu skaits pārsniegs divus tūkstošus.

20. martā Liepājas Latviešu biedrības namā no plkst. 10:00 līdz 15:00 un 22. martā Daugavpils Olimpiskajā centrā no plkst. 11:00 līdz 14:00 norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētie starptautiskie darba gadatirgi "Darbs un karjera 2018".

Četras vērtīgas atziņas, ko ikviens uzņēmējs var pārņemt no sporta pasaules

Kad spēkiem mērojas sportisti, viņu popularitāte un pārstāvēto valstu lielums nav no svara – lai gūtu panākumus, nozīme ir gan veiksmei, gan stratēģiskai plānošanai, gan arī komandas vienotībai un kopīgajai ticībai uzvarai. Šīm vērtībām būtiska loma ir arī biznesā, kur, līdzīgi kā sportā, var augt un attīstīties, strādājot efektīvi, tāpēc mobilo sakaru operators BITE apkopojis atziņas, ko uzņēmēji var aizgūt no sporta pasaules, lai veicinātu sava biznesa izaugsmi.

VID konsultēs jaunos uzņēmējus "Starta dienā" Daugavpilī

Šī gada 22. martā Daugavpilī notiks Latgales reģionā gada vērienīgākais bezmaksas pasākums jaunajiem uzņēmējiem "Starta diena". Arī šogad tajā piedalīsies Valsts ieņēmumu dienesta (VID) nodokļu eksperti, lai konsultētu pasākuma apmeklētājus par uzņēmējdarbības uzsākšanu un VID e-pakalpojumiem.

Valsts darba inspekcija pievienojas ceļu satiksmes drošības kampaņai "Apstājies, pirms atslēdzies!" un aicina...

Valsts darba inspekcija pievienojas ceļu satiksmes drošības kampaņai "Apstājies, pirms atslēdzies!" un aicina samazināt slodzi darba vidē, kas var radīt pārmērīgu nogurumu

Valsts darba inspekcija (turpmāk VDI) aicina gan darba devējus, gan darbiniekus izvērtēt slodzes samazināšanu un darba organizācijas uzlabošanu tā, lai nebūtu jāstrādā ārpus noteiktā darba laika. Pārslodze var novest pie hroniska miega trūkuma, kas var izraisīt ne tikai aizmigšanu pie auto stūres, bet arī tieši ietekmē paveikto darbu un tā kvalitāti, kā arī ir sekas nelaimes gadījumiem darba vietā.

Darba devēji var atrast vajadzīgos speciālistus, ar NVA finansiālu atbalstu nodarbinot jauniešus ar profesionālo vai aug

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles līdz šī gada 23. martam pieņem darba devēju pieteikumus dalībai Eiropas Savienības (ES) fondu projekta "Jauniešu garantijas" pasākumā "Pirmā darba pieredze jaunietim." Tā ir iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos speciālistus, ar NVA finansiālu atbalstu nodarbinot jauniešus bezdarbniekus ar profesionālo vai augstāko izglītību. NVA reģistrēto jauniešu vidū ir programmētāji, komercdarbības speciālisti, juristi, juriskonsulti, jurista palīgi, loģistikas speciālisti, finansisti, skolotāji, projektu vadītāji, sabiedrisko attiecību speciālisti un daudzu citu kvalifikāciju ieguvēji.

Darba devējiem jāinformē VID par saviem darbiniekiem izmaksātajām summām

Lai nodrošinātu iedzīvotājiem iespēju korekti aizpildīt Gada ienākumu deklarāciju un precīzi aprēķināt atmaksājamo summu, Valsts ieņēmumu dienestam ir nepieciešami dati no darba devējiem par darbiniekiem izmaksātajām summām. Aicinām visus darba devējus, kuri to vēl nav izdarījuši, VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā iesniegt "Paziņojumu par fiziskai personai izmaksātajām summām".

LM aicina biedrības un nodibinājumus pieteikties konkursā darbam Sociālo uzņēmumu komisijā

Labklājības ministrija (LM) aicina pieteikties konkursā Biedrību un nodibinājumu reģistrā reģistrētās biedrības un nodibinājumus, kas pārstāv sociālās uzņēmējdarbības jomu vai pārzina ar sociālo uzņēmējdarbību saistītos jautājumus.

Uzņēmumi vēl var pieteikties Export Express atbalsta programmai

Līdz 2018. gada 18. martam Latvijas un Igaunijas uzņēmumiem ir iespēja pieteikt dalību eksporta atbalsta programmā Export Express.

JAU OTRO REIZI LATVIJĀ FORUMS - KONKURSS "SIEVIETE ARHITEKTŪRĀ, DIZAINĀ, BŪVNIECĪBĀ"

Jau otro reizi Latvijā tiek izsludināts forums - konkurss "Sieviete arhitektūrā, dizainā, būvniecībā" ar pieteikšanās termiņu 2018.gada 12.aprīlis Foruma - konkursa organizators ir biedrība "Building Design and Construction Council", konkursa patrons – Māra Lāce, LNMM vadītāja.

Aktuālās ziņas