Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Apstiprina kārtību, kādā policija veic novērošanu ar tehniskajiem līdzekļiem

Otrdien, 21.martā, Ministru kabinets izdeva noteikumus "Kārtība, kādā policija veic novērošanu, izmantojot tehniskos līdzekļus, kā arī šādas novērošanas rezultātā iegūto datu apstrādi".

Apstiprina kārtību, kādā policija veic novērošanu ar tehniskajiem līdzekļiem

Otrdien, 21.martā, Ministru kabinets izdeva noteikumus "Kārtība, kādā policija veic novērošanu, izmantojot tehniskos līdzekļus, kā arī šādas novērošanas rezultātā iegūto datu apstrādi".

Iekšlietu dienestiem segs izdevumus saistībā ar darba samaksas pārrēķinu

Otrdien, 21.martā Ministru kabinets izdeva rīkojumu, kas paredz segt izdevumus, kas saistīti ar darba samaksas pārrēķinu amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm par laikposmu no 2014.gada 16.jūnija līdz 2016.gada 15.jūnijam saskaņā ar Augstākās tiesas 2016.gada 16.jūnija spriedumu.

LTRK Kurzemes biedru biznesa kluba pirmais pasākums Liepājā gūst apmeklētāju atzinību

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Kurzemes biznesa inkubatoru un JCI Latvia Liepājas nodaļu šā gada 15. martā viesnīcā "Kolumbs" organizēja LTRK Kurzemes biedru biznesa kluba pasākumu – "Kurzemes uzņēmēju biznesa atbalsta, tīklošanas un diskusiju vakars Liepājā". Pasākums tika rīkots, lai veicināut biznesa kontaktu veidošanos, atbalsta pieejamību un savstarpējās attiecības, pārrunājot uzņēmējdarbības vides uzlabošanas un konkurētspējas celšanas jautājumus.

Ceļošanai visbiežāk izmanto Google veidotās mobilās lietotnes un populāro TripAdvisor

Visnoderīgākās un biežāk izmantotās mobilās lietotnes ceļošanai ir Google Maps, Google Trips un TripAdvisor, kā arī Skyscanner, Booking un Airbnb, liecina konkursa viediem ceļotājiem "Ceļojuma experts", ko organizēja informācijas tehnoloģiju uzņēmums SQUALIO sadarbībā ar tūrisma kompāniju LATVIA TOURS, rezultāti.

Konkursā "Gada aģents 2017" noskaidroti Latvijas labākie nekustamā īpašuma aģenti

9. martā svinīgā pasākumā tika godināti mēneša ilgā maratona - konkursa " Nekustamo īpašumu aģents 2017" izcilākie nozares profesionāļi. Pēc trim konkursa kārtām un sīvas konkurences apstākļos veiksmīgi paveiktiem sarežģītiem pārbaudījumiem žūrija par Latvijas 2017.gada labāko nekustamo īpašumu aģentu atzina Konstantīnu Ķiuku no kompānijas Royal Estate.

Padome pieņem VNĪ valdes priekšsēdētāja Mārtiņa Tola atlūgumu

Piektdien, 10. martā, VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) padome pieņēma valdes priekšsēdētāja Mārtiņa Tola atlūgumu. M. Tols pēc abpusējas vienošanās lūdzis viņu ar šā gada 20. martu atbrīvot no amata pienākumiem.

PIRMO REIZI LATVIJĀ KONKURSS "SIEVIETE ARHITEKTŪRĀ, DIZAINĀ, BŪVNIECĪBĀ"

Pirmo reizi Latvijā tiek izsludināts konkurss "Sieviete arhitektūrā, dizainā, būvniecībā" ar pieteikšanās termiņu 2017.gada 31.marts. Konkursa organizators biedrība "Building Design and Construction Council", konkursa patrons – Māra Lāce, LNMM vadītāja.

Tuvojas nākotnes izaicinājumu konference "Cilvēkfaktors"

Vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" aicina uz nākotnes izaicinājumu konferenci "Cilvēkfaktors", kas notiks Cēsīs šī gada 24. martā Vidzemes koncertzālē "Cēsis". Tā pulcēs vairāk nekā 700 uzņēmumu vadītājus, personāla speciālistus, mārketinga un vadošos darbiniekus, kuri kopīgi meklēs atbildes un prognozēs, kāds būs darbs nākotnē un kā tam sagatavoties jau tagad.

Digitālo ziņu iniciatīvas inovāciju fonds izsludina trešo pieteikšanās kārtu

Pērn, 2016. gadā Digitālo ziņu iniciatīvas inovāciju fonds (atbalsts inovācijām Eiropas ziņu žurnālistikā 150 miljonu eiro apmērā) piedāvāja 51 miljonu eiro 252 ambicioziem digitālās žurnālistikas projektiem 27 valstīs. Šonedēļ uzsākta jau trešā pieteikšanās kārta fonda atbalstam, kurā aicināti iesaistīties arī pretendenti no Latvijas.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  maksātnespēja