Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Elastīgas darba formas un telpas 82% aptaujas dalībnieku tic, ka elastīgs darbs palīdz cilvēkiem būt produktīvākiem

Mūsdienās gan lielu, gan mazu uzņēmumu iekšējā struktūra strauji mainās, bieži vien par ierastu lietu kļūst darbs attālināti, piemēram, no mājām vai kafejnīcas. Lai darbs veiktos raiti un nekas nespētu nevajadzīgi novērst uzmanību, ir vērts apdomāt iespēju strādāt šobrīd tik modernajās un ērti pieejamajās elastīgā darba telpās. Uzņēmums IWG, kas Latvijā atpazīstams kā Regus biroju centri, veicis pētījumu, lai noskaidrotu, kā attīstās darba tirgus.

NVA piedāvā darba meklētājiem jaunu e-mācību moduli "Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju"

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) izstrādāja jaunu elektroniskās apmācības moduli "Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju", kas darba meklētājiem, autorizējoties ar portāla Latvija.lv starpniecību, tagad ir pieejams NVA e-pakalpojumu vietnē: http://e-apmaciba.nva.gov.lv.

Iekšlietu ministrs: Dienesti turpina attīrīties no negodprātīgām amatpersonām

Pateicoties tieši Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) sniegtajai informācijai par iespējamu amatpersonu pretlikumīgu rīcību, Iekšējās drošības birojs (IDB) aizturēja trīs VUGD amatpersonas.

BENU Aptiekas farmaceites saņem augstāko nozares apbalvojumu – "Gada Farmaceits"

Šā gada novembrī Latvijas Farmaceitu biedrības 25 gadu jubilejas svinībās ar augstāko nozares apbalvojumu "Gada Farmaceits" tika godinātas BENU Aptiekas farmaceites Ilze Priedniece un Janīna Kušnere. Abas laureātes ir vienisprātis, ka kvalitatīvas farmaceitiskās aprūpes pamatā ir ne tikai zināšanas un pieredze, bet arī skaidra misijas apziņa nesavtīgi palīdzēt cilvēkiem.

Par AS "Rīgas Centrāltirgus" pagaidu valdes iecelšanu

2019.gada 15.novembrī AS "Rīgas Centrāltirgus" kapitāldaļu turētājs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vadims Baraņņiks ar iemeslu "uzticības zaudēšana" no amata atstādinājis AS "Rīgas Centrāltirgus" valdi, to vietā ieceļot pagaidu valdi trīs cilvēku sastāvā: par priekšsēdētāju iecelts Aigars Apsītis, bet par valdes locekļiem Guntars Grīnvalds un Maksims Danovskis. Pamats šādam lēmumam bija Rīgas domes Īpašuma departamenta Komercdarbības nodrošinājuma pārvaldes atzinums par uzņēmuma darbības negatīvajiem rezultātiem.

LM izsludina konkursu " Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019"

Labklājības ministrija (LM) no 2019.gada 19.novembra līdz 2019.gada 8.decembrim izsludina pieteikumu iesniegšanu pretendentu izvirzīšanai konkursam "Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019".

VBTAI rīkos konferenci "Bērna ceļš uz ģimeni"

Ceturtdien, 21. novembrī, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) rīko konferenci "Bērna ceļš uz ģimeni". Uz konferenci aicināti sociālo dienestu, bāriņtiesu, atbalsta centru pārstāvji u.c. speciālisti, kuri darbojas bērnu tiesību aizsardzības jomā un gādā par ģimeniskas vides nodrošināšanu visiem bērniem.

Iekšlietu ministrs: Sabiedrībai jāsaņem kvalitatīvs drošības pakalpojums

Ceturtdien, 14. novembrī Saeimas sēdē tika skatīts Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa ikgadējais ziņojums Saeimai par Ministru kabineta paveikto un iecerēto darbību.

Aicina uz satikšanos priekšlaikus dzimušus bērnus ar vecākiem

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) informē, ka muitas kontroles punkti (turpmāk – MKP), kas darbojas diennakts režīmā, strādās bez darba laika izmaiņām arī Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā, 2019. gada 18. novembrī.

Darba devēju un darba meklētāju ar invaliditāti satikšanās darba vidē

Lai sekmētu darba meklētāju ar invaliditāti satikšanos ar darba devējiem, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) arī šoruden, no 4. līdz 8.novembrim, visā Latvijā rīkoja akciju "Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos", kuras laikā gan NVA reģistrētie bezdarbnieki ar invaliditāti, gan NVA nereģistrētie darba meklētāji ar invaliditāti apmeklēja darba devējus, lai gūtu praktisku priekšstatu par brīvajām darba vietām, darba procesu un darba pienākumiem. Darba ņēmējiem ar invaliditāti tā bija iespēja iepazīt darba vidi un apliecināt savas profesionālās spējas, bet darba devējiem - atrast vajadzīgos darbiniekus.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli