Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Rīgas pašvaldības policistus prēmēs par drošsirdīgu rīcību, glābjot ledū ielūzušu sievieti

Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas deputāti ceturtdien, 23.februārī, atzinīgi novērtēja divu pašvaldības policistu pašaizliedzīgo un drošsirdīgo rīcību, glābjot ledū ielūzušu sievieti, un atbalstīja darbinieku prēmēšanu.

Pirmo reizi "TOP darba devējs" vēsturē apbalvoti arī valsts pārvaldes un sabiedriskās ēdināšanas labākie darba devēji

Šodien, 23. februārī, svinīgā ceremonijā tika paziņoti un apbalvoti vērienīgās aptaujas "TOP darba darba devējs 2016" uzvarētāji - labākie darba devēji Latvijā, populārākie un iekārojamākie uzņēmumi un iestādes, kurās darba ņēmēji visvairāk vēlētos strādāt. Šī gada aptauja ir nozīmīga ne tikai ar rekordlielu respondentu skaitu, sasniedzot gandrīz 12 000 cilvēku, bet arī pirmo reizi tās vēsturē, nosakot labākos darba devējus arī sabiedriskās ēdināšanas sektorā un apbalvojot labāko darba devēju valsts pārvaldē.

Nepieciešama sociālā darba izglītības procesa pilnveide

Trešdien, 22. februārī, notika Labklājības ministrijas (LM) projekta "Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās" ietvaros rīkotā otrā diskusija par sociālā darba izglītību "Sociālā darba izglītības procesa pilnveide: risinājumi?".

Par Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāju ieceļ Valtu Ābolu

Ceturtdien, 23.februārī, notika VSIA "Bērnu klīniskā universitātes slimnīca" ārkārtas dalībnieku sapulce, kuras laikā par valdes priekšsēdētāju ar 24.martu iecelts nominācijas komisijas izvēlētais pretendents Valts Ābols.

Valsts policija pārņem Latvijas prezidentūru Baltijas jūras valstu padomē - organizētās noziedzības apkarošanai

Laikā no 21.-22. februārim Rīgā, viesnīcā "Pullman Riga Old Town Hotel" norisinājās pirmā Valsts policijas rīkotā sanāksme šogad pārņemtās prezidentūras Baltijas jūras valstu padomes Speciālajā grupā organizētās noziedzības apkarošanai (BSTF) ietvaros. Tajā piedalījās 11 dalībvalstu delegācijas, lai apzinātu problēmjautājumu esošo situāciju, apmainītos ar pieredzi un plānotu turpmākās aktivitātes organizētās noziedzības apkarošanā.

POLHEM PR NOSTIPRINA VADĪBAS KOMANDU, PIEŅEMOT DARBĀ DIGITĀLO PROJEKTU VADĪTĀJU

Sabiedrisko attiecību (PR) nozare piedzīvo straujas pārmaiņas. Digitālais PR kļūst par aizvien nozīmīgāku rīku, lai ātri un efektīvi nodotu informāciju. Tagad ir svarīgi spēt prezentēt pilnu PR darba analīzi investīciju atdeves (ROI) izteiksmē. PR stratēģijas iekļauj galvenos darbības rādītājus (KPI), kuriem ir jābūt izmērāmiem. Lielie starptautiskie klienti pieprasa pielāgotus ziņojumus par rezultātiem. Tiešsaistes mazumtirgotāji ir ieviesuši absolūti jaunas klientu dialoga formas, izmantojot internetu.

Izsludina konkursu uz Dabas aizsardzības pārvaldes ģenerāldirektora amatu

Valsts kanceleja piektdien, 24. janvārī, izsludina atklātu konkursu uz Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) ģenerāldirektora amatu, un aicina pieteikties atbildīgus, mērķtiecīgus un uz sadarbību vērstus vadītājus.

Plānoti grozījumi Darba likumā

Turpmāk darbiniekam, kas veic virsstundu darbu, par pirmajām divām virsstundām, kas veiktas virs dienas normālā darba laika, būs jāizmaksā piemaksa ne mazāk kā 50% apmērā. Savukārt par katru nākamo virsstundu izmaksājama piemaksa ne mazāk kā 100% apmērā. Attiecībā uz regulējumu par svētku dienām, tiek saglabāts spēkā esošais piemaksas apmērs – 100% apmērā no darbiniekam noteiktās dienas algas likmes. Vienlaikus darbiniekiem un darba devējiem nav liegts darba koplīgumā vai darba līgumā noteikt lielāku piemaksu par virsstundu darbu vai darbu svētku dienā.

Notiks tematiskā diskusija par sociālā darba izglītību

Labklājības ministrija (LM) trešdien, 22. februārī plkst.14.30 Arhitektu namā, Torņa ielā 11 rīko diskusiju "Sociālā darba izglītības procesa pilnveide: risinājumi?". Šī būs jau trešā ekspertu diskusija, kas notiek projekta "Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās" ietvaros un veltīta dažādiem aspektiem, kam ir būtiska ietekme uz sociālo dienestu darba efektivitāti un sociālā darba speciālistu profesionalitāti.

VID raidījumam "Nekā Personīga" pārmet skatītāju maldināšanu

Raidījumā Nekā personīga (19.02.2017) izteiktie pārmetumi par jauno kārtību, kāda uzņēmējiem jāiesniedz gada pārskati Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir nepamatoti. VID atzīst, ka sistēma nav pilnībā perfekta, tomēr raidījumā izskanējušie pārmetumi neatbilst patiesībai.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  santehniķis  metāla durvis  maksātnespēja