Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Augstākā līmeņa vadītāji ir zinošākie tehnoloģiju lietotāji uzņēmumos

Jo augstāks amats, jo labāka izpratne par modernajām tehnoloģijām un lielāka interese tās izmantot savā labā. Uzņēmumu augstākā līmeņa vadītāji arī izrāda vislielāko entuziasmu jaunu prasmju apgūšanā un modernu risinājumu meklēšanā darba efektivitātes uzlabošanai, liecina pētījumā «Vadītāja digitālais portrets» iegūtie dati.

CSP pārstāvji "ēno" "Swedbank" un zemnieku saimniecībā "Vilciņi-1"

Rīga, 17.09.2019.
16. septembrī iniciatīvas #IerēdnisĒnoUzņēmēju ietvaros Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) pārstāvji "ēnoja" "Swedbank" un Zaļenieku pagasta zemnieku saimniecībā "Vilciņi-1".

Turpinās reģistrācija dalībai NVA tiešsaistes darba dienā....

Turpinās reģistrācija dalībai NVA tiešsaistes darba dienā,
jau vairāk nekā 50 Latvijas darba devēju ir pieteikuši 1003 vakances ar atalgojumu virs 1000 eiro

2019. gada 26.septembrī no plkst.10.00 līdz 16.00 Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) rīkotā tiešsaistes darba diena "Darbs un karjera Latvijā", kurā ar Latvijas darba devējiem e-vidē satiksies darba meklētāji, kas dzīvo gan Latvijā, gan citviet pasaulē. Tā būs iespēja Latvijas darba devējiem atrast kvalificētus darbiniekus, bet darba meklētājiem  – labi apmaksātu darbu Latvijā. Tiešsaistes darba diena būs arī sava veida tilts, kas savienos mūsu valsts darba devējus un Latvijas valstspiederīgos darba meklētājus, kuri šobrīd dzīvo ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijas darba tirgū.

Trešdaļai Latvijas uzņēmumu ir vīzija par sava biznesa digitālo transformāciju 3 – 5 gadu laikā

LUMIC uzsāk jaunu mācību programmu izstrādātājiem

Trešdaļai Latvijas uzņēmumu ir vīzija, kādus IT uzlabojumus tie vēlētos ieviest 3 – 5 gadu laikā, bet tikai 9% ir arī konkrēts plāns, kā to sasniegt. Tas konstatēts LIKTA izstrādātā uzņēmumu Digitālā brieduma testa pirmajos rezultātos, kas tika prezentēti Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centra (LUMIC) divu gadu darbības atskatā.

NVA aicina darba devējus līdz 23.septembrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada 23.septembrim pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" pasākumā "Apmācība pie darba devēja". Tā ir iespēja darba devējiem saņemt dotāciju, lai sagatavotu vajadzīgos speciālistus, izvēloties un apmācot NVA reģistrētos bezdarbniekus uzņēmuma vidē.

Metodiskā palīdzība bāriņtiesām apkopota rokasgrāmatā

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) ir izstrādājusi informatīvu metodisko materiālu apkopojumu – rokasgrāmatu bāriņtiesām, kas sekmēs vienotu un kvalitatīvu bāriņtiesu darbības praksi visā Latvijā.

S. Ģirģens pārrunās ar Reģionālo attīstības centru apvienību iekšlietu nozares jautājumus

Otrdien, 3. septembrī iekšlietu ministrs S.Ģirģens tiksies ar Reģionālo attīstības centru apvienību (RACA), lai pārrunātu iekšlietu nozares jautājumus, kas varētu ietekmēt reģionālos attīstības centrus gan īstermiņā, gan ilgtermiņā, kā arī veidotu savstarpēju sadarbību.

S. Ģirģens uzdod I. Ķuzim nodrošināt Valsts policijas vadošo amatpersonu atlases procesu

Iekšlietu ministrs S.Ģirģens apstiprinātā Valsts policijas darba kvalitātes uzlabošanas rīcības plāna ietvaros ir uzdevis Valsts policijas priekšniekam I.Ķuzim nekavējoties nodrošināt Valsts policijas iekšējo konkursu jeb atlases procesu vadošajām amatpersonām, lai uz vakantajām amatu vietām skaidru atlases kritēriju ietvaros nevis uz subjektīvu lēmumu pamata piesaistītu augsti kvalificētus, motivētus un vakantajam amatam atbilstošus pretendentus

NVA aicina darba devējus līdz 9.septembrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada 9.septembrim pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" pasākumā "Apmācība pie darba devēja". Tā ir iespēja darba devējiem saņemt dotāciju, lai sagatavotu vajadzīgos speciālistus, izvēloties un apmācot NVA reģistrētos bezdarbniekus uzņēmuma vidē.

Ieteikumi, kā radīt produktīvu darba vidi birojā

Atgriežoties no atvaļinājuma, esam apņēmušies strādāt efektīvāk un ķeramies klāt nepadarītajiem darbiem ar jaunu degsmi. Lai tā neizsīktu, būtiski parūpēties par atbilstošu darba vidi un aprīkojumu, ka arī pārskatīt savus paradumus, lai atbrīvotos no laika zagļiem. Samsung apkopojis ieteikumus ražīgas darba vides radīšanai.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli