Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Atklāts starptautisks bārmeņu konkurss "World Class" 2018

Atklāta pieteikšanās starptautiskajam bārmeņu konkursam "World Class 2018" Latvijā. Reģistrēšanās sacensībām turpināsies līdz 30. novembrim, bet nākamā gada maijā 10 labākie Latvijas bārmeņi pārstāvēs mūsu valsti Baltijas finālā.

16,7 % uzņēmumu izmanto mākoņdatošanas pakalpojumus

Rīga, 19.10.2017.
2017. gada sākumā Latvijā 98,7 % uzņēmumu ar nodarbināto skaitu 10 un vairāk lietoja internetu, bet tīmekļa vietne bija 62,9 % uzņēmumu, liecina dati no CSP aptaujas par informācijas tehnoloģiju lietošanu uzņēmumos.

Sabiedriskajai apspriešanai nodod konceptuālo ziņojumu par valsts politiku ugunsdrošības jomā

Sabiedriskajai apspriešanai nodots konceptuālā ziņojuma projekts "Par valsts politiku ugunsdrošības jomā". Ziņojumā piedāvāti risinājumi valsts ugunsdrošības uzraudzības un prevencijas pasākumu pilnveidošanai, brīvprātīgo ugunsdzēsēju organizāciju un pašvaldību ugunsdzēsības dienestu attīstībai, kā arī ugunsdrošības pakalpojumu sniegšanas jomas regulēšanai.

Norisināsies pirmais Baltijas valstu tiešsaistes darba gadatirgus "Tava karjera Baltijā"

Šī gada 20.oktobrī no plkst. 11.00 līdz 15.00 ar Eiropas Komisijas (EK ) atbalstu Eiropas darba dienu platformā https://www.europeanjobdays.eu/en/events/fast-track-career-baltics norisināsies triju Baltijas valstu nodarbinātības dienestu un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) pirmais tiešsaistes darba gadatirgus "Tava karjera Baltijā". Gadatirgū piedalīsies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas darba devēji, lai piesaistītu kvalificētus speciālistus no Baltijas vai citām Eiropas valstīm, savukārt EURES tīkla sadarbības partneri par nodarbinātības iespējām, darba un dzīves apstākļiem, kā arī uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām Baltijas valstīs informēs interesentus citās valstīs.

Latvijā populāri blogeri, TV vadītāji, dziedātāji, aktieri un slavenības piedalīsies konferencē...

Latvijā populāri blogeri, TV vadītāji, dziedātāji, aktieri un slavenības piedalīsies konferencē, lai atklāti stāstītu par sadarbību ar uzņēmējiem

26.oktobrī pieczvaigžņu viesnīcā Pullman Riga Old Town norisināsies Baltijā vienīgā konference par ietekmes mārketingu Click&Connect, vienuviet pulcējot biznesa pārstāvjus un slavenības ar kopējo auditorijas segumu vairāk, nekā 8 500 000 cilvēku. Jau šobrīd apstiprinātie konferences dalībnieki - vlogers Stas Davidovs, dziedātāji Aminata un Roberto Meloni, modes blogeres Alina Keller un Agnija Grigule, uzņēmēji Vlads Korjagins un Svetlana Lev, radio balss Nataļja Oļesika un pasākumu vadītāja Jeļena Tonova, populāru portālu un žurnālu redaktores Jevgēnija Šafreneka (brunch.lv) un Inna Avina (Ļubļu), un daudzi citi.

Noskaidroti grantu programmas "Atspēriens" rudens konkursa finālisti

Rīgas domes un Attīstības finanšu institūcijas "Altum" grantu programmā "Atspēriens" ir nosaukti desmit finālisti, kuriem būs iespēja izveidot sava produkta vai pakalpojuma reklāmas video, lai oktobra beigās tos nodotu publiskam sabiedrības balsojumam un cīnītos par konkursa balvu – grantu līdz 12 000 eiro apmērā.

Pašnodarbinātajiem līdz 16. oktobrim jāveic sociālās iemaksas

Fiziskām personām - saimnieciskās darbības veicējiem, kuru ienākums no saimnieciskās darbības mēnesī ir vismaz 380 euro, - reizi ceturksnī jāveic valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas (turpmāk – obligātās iemaksas) valsts budžetā. Iemaksas jāveic no brīvi izraudzītas saimnieciskās darbības ienākuma daļas, kas nav mazāka par 380 euro mēnesī.

Darba devējiem NVA piedāvā iespēju nodarbināt jauniešus ar profesionālo vai augstāko izglītību, saņemot ESF finansiālu a

Līdz šī gada 20. oktobrim darba devēji Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs var iesniegt pieteikumus Eiropas Savienības fondu (ESF) projekta "Jauniešu garantijas" pasākuma "Pirmā darba pieredze jaunietim" īstenošanai un nodarbināt savā uzņēmumā jauniešus bezdarbniekus ar profesionālo vai augstāko izglītību.

NVA aicina biedrības un nodibinājumus iesaistīt jauniešus bezdarbniekus darbā sabiedrības labā

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina biedrības un nodibinājumus iesaistīt jauniešus bezdarbniekus darbā sabiedrības labā un līdz šī gada 20.oktobrim savā NVA filiālē iesniegt pieteikumus ESF projekta "Jauniešu garantijas" pasākuma "Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā" īstenošanai.

Atjaunota Jūrmalas klientu apkalpošanas centra darbība

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) vērš uzmanību, ka tehniskās problēmas ar ūdens padevi ir novērstas, un VID Jūrmalas klientu apkalpošanas centrs Jomas ielā 28 ir pieejams apmeklētājiem kā parasti.

Aktuālās ziņas