Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Ellex advokātu biroju aliansei jau trešais starptautiskais apbalvojums gada laikā

Baltijas valstu advokātu biroju alianse Ellex saņēmusi starptautisko IFLR 1000 European apbalvojumu kā labākais advokātu birojs korporatīvo tiesību jomā Baltijā. Apbalvojums tika pasniegts 20. aprīlī Londonā. IFLR 1000 European balva tiek piešķirta Eiropas advokātu birojiem, kas iepriekšējā gada laikā sekmīgi strādājuši ar īpaši sarežģītiem un tiesību nozarē inovatīviem starptautiska mēroga projektiem.

PwC pētījums: konkurence un regulējums nākotnē tikai pieaugs, jāprot pielāgoties un sadarboties

Gandrīz visi Latvijas uzņēmumu vadītāji norāda, ka nākotnē konkurence tikai pieaugs, turklāt tas notiks kvalificētu darbinieku trūkuma apstākļos, liecina PricewaterhouseCoopers (PwC) globālā lielo uzņēmumu vadītāju veiktā aptauja. Latvijā uzņēmēju noskaņojumu ietekmē bažas par nodokļu sloga pieaugumu, kā arī regulējuma ietekmi. Tomēr PwC eksperti ir pārliecināti, ka uzņēmējiem ir iespējas pielāgoties apkārtējās vides izaicinājumiem, meklējot inovatīvus risinājumus, kā arī savstarpēji daloties ar resursiem un zināšanām.

Rēzeknē notiks pirmās Starptautiskās muitas kinologu ar tabakas meklēšanas darba suņiem sacensības

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk - VID) informē, ka laikā no 2017. gada 25.aprīļa līdz 28.aprīlim Rēzeknē un Rēzeknes novadā notiks VID Muitas pārvaldes organizētās Starptautiskās muitas kinologu ar tabakas meklēšanas darba suņiem sacensības.

"Maxima Latvija" NVA projektam par skolēnu nodarbināšanu vasarā piesaka 491 vakanci

Šogad uzņēmums "Maxima Latvija" pieteicis 491 vakanci Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) projektā "Skolēnu darbs vasaras brīvlaikā", kas ir divas reizes vairāk nekā pērn. Vēl piedāvātās vakances jāapstiprina NVA, un tad tām varēs pieteikties jaunieši.

NVA turpina darba devēju pieteikumu pieņemšanu dalībai Vakanču gadatirgos

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) jau ceturto gadu visos valsts reģionos rīko Vakanču gadatirgus, lai darba meklētājiem palīdzētu atrast darbu, bet darba devējiem – vajadzīgos darbiniekus. Aicinām darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgos, kas šopavasar norisināsies vairākās Latvijas pilsētās.

Jauno, uz globālo tirgu orientēto uzņēmēju remigrāciju Latvijā motivē izdevumu un ieguvumu analīze

CreamFinance CEO un līdzdibinātājs Matīss Ansviesulis otrdien, 18. aprīlī, piedaloties sestajā "Ar pasaules pieredzi Latvijā" tikšanās reizē un uzrunājot ap 40 sanākušos tikšanās dalībniekus, paskaidroja, ka lēmumu par atgriešanos Latvijā pēc studiju un darba pieredzes Anglijā noteikusi vēlme dibināt pašam savu uzņēmumu, kā arī izdevumu un ieguvumu analīze, kas darbojusies par labu dzīvošanai un uzņēmējdarbības uzsākšanai Latvijā.

Pētījums: tikai 6% iedzīvotāju uzskata IT jomu par piemērotāku sievietēm

Lai noskaidrotu sabiedrības viedokli par sievietes lomu informācijas tehnoloģiju (IT) jomā un IT zināšanu nepieciešamību darbam dažādās nozarēs kopumā, Tele2 Shared Service Center (Tele2 SSC) sadarbībā ar Snapshots veicis sabiedriskās domas pētījumu "Sievietes IT jomā Latvijā", kurā noskaidrojās, ka tikai 6% iedzīvotāju domā, ka darbs IT ir piemērotāks sievietēm.

Noskaidroti kampaņas "Klientu servisa mēnesis" 2017. gada līderi

Ceturtdien, 13. aprīļa pēcpusdienā, restorāna Bibliotēka Nr. 1 telpās ar svinīgu apbalvošanas ceremoniju noslēdzās ikgadējā kampaņa "Klientu servisa mēnesis". Tās ietvaros, visiem dalībniekiem klātesot, tika paziņoti šī gada uzvarētāji, kas ieguvuši augstāko sabiedrības novērtējumu kategorijās "Privātie uzņēmumi", "Valsts un pašvaldības iestādes", kā arī "E-serviss". Visi pārstāvētie uzņēmumi tika vērtēti pēc lieluma un iegūtajiem rezultātiem slepenā pircēja un klientu kopvērtējumā.

Jau trešo gadu Valsts policija piedalīsies ātruma kontroles maratonā

Rīt visā valsts teritorijā ceļu policija pievērsīs pastiprinātu uzmanību atļautā braukšanas ātruma pārkāpējiem. No trešdienas pulksten 6.00 rītā lielākā daļa Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, tostarp arī Latvija, jau trešo gadu piedalīsies 24 stundu ātruma kontroles maratonā, kura laikā ceļu policisti īpaši intensīvi kontrolēs atļautā braukšanas ātruma ievērošanu. Tāpat, lai aktualizētu ātruma bīstamību ceļu satiksmē un izprastu, kā to redz paši mazākie, Valsts policija rīko zīmējumu pasākumu bērniem.

Aicinām darba devējus apmācīt uzņēmumam nepieciešamos speciālistus, piedaloties NVA pasākumā "Apmācība pie darba devēja"

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus apmācīt uzņēmumam nepieciešamos speciālistus, piedaloties pasākumā "Apmācība pie darba devēja" (Praktiskā apmācība), kas tiek īstenots Eiropas Savienības fondu (ESF) projekta "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" (Nr. 7.1.1.0/15/I/001) ietvaros. Pieteikums līdz šī gada 28.aprīlim darba devējam jāiesniedz NVA filiālē, kuras administratīvajā teritorijā viņš plāno veikt praktisko apmācību.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  metāla jumti