Brīvdienās debesis skaidrosies; gaisa temperatūra nepārsniegs +22 grādus

Nedēļas nogalē nokrišņu būs maz, nākamās nedēļas sākumā pāri Latvijai virzīsies nākamā lietus zona, taču nedēļas vidū nokrišķi mitēsies un gaisa temperatūra var paaugstināties līdz pat +25 grādiem, vēsta Vides, ģeoloģijas un meteroloģijas centrs.

Piektdien, 14.jūlijā, laika apstākļus  rietumu un centrālajos rajonos noteiks augsta spiediena atzars, līdz ar to debesis skaidrosies, un tikai pēcpusdienā veidosies atsevišķi gubu mākoņi, kas vietām nesīs nelielu īslaicīgu lietu.

Galējos austrumu rajonos vēl pieturēsies ciklona ietekme, līdz ar to debesis klās biezāka mākoņu sega un pa laikam līs. Pūtīs lēns vējš, un gaiss uzsils līdz +21 grādam pēc Celsija, vienīgi austrumos temperatūra pieturēsies pie +16 grādi.

Brīvdienās nelieli nokrišņi gaidāmi vien galējos austrumu rajonos. Pārējā teritorijā augsta spiediena apgabala ietekmē būtiski nokrišņi nav gaidāmi, vien Kurzemē var izveidosies atsevišķi gubu-lietus mākoņi, kas nesīs nelielu īslaicīgu lietu. Lai gan mākoņu daudzums debesīs būs mainīgs, brīvdienās saulē gaiss iesils vien līdz +16…+21 grādiem. Savukārt naktī termometra stabiņš var noslīdēt līdz +10 grādiem, bet austrumos pieturēties līdz +15 grādiem.

Nākamās darba nedēļas sākumā Latviju šķērsos zema spiediena ieplaka ar nokrišņu zonu, padarot pirmdienu mākoņainu un lietainu. Darba nedēļas vidū pastiprināsies augsta spiediena apgabala ietekme un nokrišņi mitēsies. Vairāk uzspīdēs saule, līdz ar to gaisa temperatūra var paaugstināties līdz pat +25 grādiem.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana