Iesākoties jaunai darba nedēļai, gaidāms īslaicīgs lietus


foto;newsoboz.org
Iesākoties jaunai darba nedēļai, laika apstākļus noteiks zema spiediena ieplaka un virs Latvijas veidosies gubu-lietus mākoņi, līdz ar to daudzviet gaidāms īslaicīgs lietus, vietām ducinās arī pērkons, vēsta Vides, ģeoloģijas un meteroloģijas centrs.

Lokāli pērkona lietusgāzes būs intensīvas, to laikā jūtami pastiprināsies vējš, iespējama arī krusa. Maksimālā gaisa temperatūra pirmdien, 15.maijā, gaidāma +17…+22 pēc Celsija, bet vien vietām piekrastē diena būs nedaudz vēsāka: +11…+16 pēc Celsija.

Turpmākajās dienās virs Baltijas jūras reģiona atkal sāks pastiprināsies augsta spiediena apgabals, un šī brīža prognozes liecina, ka darba nedēļas laikā būtiski nokrišņi Latvijā vairs nav gaidāmi, vien atsevišķos rajonos iespējams neliels lietus. Vējš nedēļas lielāko daļu būs lēns līdz mērens.

Otrdien un trešdien gaisa temperatūra gaidāma būs salīdzinoši zemāka nekā aizvadītajā nedēļas nogalē: gaiss dienas laikā iesils vien līdz  +9…+15 grādiem, naktīs dažviet iespējama arī salna: 0…-2 grādi. Tomēr nedēļas vidū Latvijā atkal sāks ieplūst siltāks gaiss, līdz ar to maksimālā gaisa temperatūra dienā pakāpeniski paaugstināsies – nedēļas beigās termometra stabiņš dienas laikā atsevišķos rajonos sasniegs pat +20…+25 grādus pēc Celsija.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana