PBK UN REN TV Baltija piedāvā realitātes projektu "Nosvērti un laimīgi"

Pirmais Baltijas kanāls (PBK) un "REN TV Baltija" piedāvā vērienīgu jaunās televīzijas sezonas pirmizrādes kopprojektu – realitātes šovu "Nosvērti un laimīgi!", kas tiks raidīts ar subtitriem latviešu valodā.

Tā ir populārā amerikāņu projekta "The Biggest Loser" Ukrainas versija. 20 šova dalībnieki cīnās ar savu lieko svaru, vienlaikus cerot iegūt lielo naudas balvu, kas Latvijas valūtas izteiksmē ir 16 tūkstoši latu.

Šova moto – "Izmēram ir nozīme!". Stāsts šajā gadījumā ir ne tikai par augumu, bet arī par gribasspēku, paškontroli un cilvēka dvēseles stiprumu.

PBK ēterā realitātes projekts ar subtitriem startē sestdien, 19. janvārī. 5 mēnešu laikā divas komandas, kurās katrā ir pa 10 dalībniekiem, centīsies mazināt svaru pieredzējušu treneru un dietologu vadībā.


Katras nedēļas beigās tā komanda, kura kopumā būs zaudējusi vismazāk svara, balsojot vienu no dalībniekiem sūtīs atpakaļ uz mājām. Uzvarēs šova dalībnieks, kurš projekta gaitā nometīs visvairāk kilogramu procentu izteiksmē pret savu sākotnējo svaru.

Šova atlasē piedalījās rekordliels potenciālo dalībnieku skaits – aptuveni 7 tūkstoši. Līdztekus svaram nozīmīgs vērtēšanas kritērijs bija cilvēka motivācija dalībai projektā. Organizatori izvēlējās tos, kuriem notievēšana ir gandrīz vai pēdējā iespēja mainīt savu dzīvi. Šovā ir pat tādi dalībnieki, kuriem cīņa ar lieko svaru līdzinās cīņai par dzīvību!

Savukārt no 23. janvāra katru trešdienu kanālā REN TV Baltija būs skatāms projekta papildšovs jeb sarunu šovs, kurā skatītājiem būs iespēja uzzināt, kas realitātes šovā palika aiz kadra.

Sarunu šovu vadīs aktrise un TV raidījumu vadītāja Natālija Bočkarjova, kuru daudzi skatītāji pazīst no seriāla "Laimīgi kopā". Tandēmā ar dietologu un psihologu Natālija palīdzēs skatītājiem izprast liekā svara problēmas, kā piemēru uzlūkojot šova dalībniekus.

Katrs no sarunu šova raidījumiem būs tematisks, studijā viesosies pazīstamas personības. Pirmā raidījuma tēma – "Vai ir iespējams zaudēt svaru 7 dienu laikā?", tā viesis – dziedātāja Larisa Doļina.

"Šis ir raidījums bez piepušķojumiem. Mēs būsim maksimāli godīgi un vēlamies, lai cilvēki ar liekajiem kilogramiem arī būtu godīgi vispirms paši pret sevi. Lai viņi saprastu, ka svara zudums sākas ar izmaiņām domāšanā...," stāsta Natālija Bočkarjova.

Sekot šova dalībnieku neatlaidīgajai cīņai par jaunu augumu un dzīvi PBK skatītāji varēs katru sestdienu plkst. 18:00. Savukārt izzināt šova dalībnieku un zvaigžņu diētu noslēpumus būs iespējams REN TV Baltija katru trešdienu 21:50!
Papildu informāciju un materiālus iespējams iegūt pie PBK PR-menedžeres Jekaterinas Bareikas jekaterina.bareika@1tv.lv , tālr. 67842934


www.1bma.lv
Ģertrūdes 10/12-34, Rīga,
LV-1010

Edžus Vējiņš
„Baltic Media Alliance” preses-sekretārs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas