"> " />

Dirty Deal Audio piedāvā LV Beats pirmo izlasi.

Dirty Deal Audio klausītāju un atbalstītāju uzmanībai piedāvā savu pirmo izlasi — "v/a LV Beats", kas uzskatāms par pirmo relatīvi jaunā Latvijas mūziķu kolektīva skanisko kopdarbu.

Nepilna gada laikā Dirty Deal Audio (turpmāk tekstā — DDA) ir diezgan skaļi pieteikuši Latviju elektroniskās un samplētās mūzikas scēnā, rīkojot pasākumus un šovkeisus, kā arī pieaicinot žanra pārstāvjus no ārzemēm.

Izlasē ir apkopoti instrumentālie skaņdarbi, kas diezgan veiksmīgi raksturo DDA skanējumu, atšķirīgo pieeju mūzikas radīšanai un dažādo stilu kombināciju savstarpējo ietekmi.

Tādi atslēgvārdi kā weird-hop, 8bit, hip-hop, skweee, chiptune, dubstep, sgwugg u.c. nāks talkā, lai stilistiski palīdzētu rakstorot DDA daiļradi, kaut arī visbiežāk tas viss tiek apvienots zem krietni plašākā "bītmūzikas" šķirkļa. Kustības pazinēju ausīm te atradīsies gan jau iepriekš dzirdēti, gan arī līdz šim vēl nedzirdēti un pasākumos neizpildīti darbi.

Izlasē piedalās tādi "bītmeikeri" kā Kristaps Ritms, Kodek, Corona, Kashuks, TV Maskava un MC WC Kokx, Dirty TRZ, milktune, Ohmtek, Hatish, Oriole, Netīrās cilpas (ansis un 181h), Niklāvz, Tablis, Dreamer Lines, DJ Brain, Grupa Svaigums u.c.

Izlase pieejama bezmakas lejupielādei vai iegādei par pašu izvēlētu cenu.
Visas albuma 18 kompozīcijas māsterētas studijā Dynamic Records.

Izlase pieejama: http://dirtydealaudio.bandcamp.com

7. jūljā Dirty Deal Audio kolektīvs organizē Latvijas bītmeikeru atlasi uz Baltijas bītu sacensībām* "Ritmo Kovos". Tajā kopā piedalīsies astoņi no šajā izlasē iekļautajiem bītmeikeriem. Pasākuma galvenie viesi un arī žūrijas locekļi būs viens no Krievijas spēcīgākajiem bītmūzikas pārstāvjiem DZA, kā arī Lietuviešu jaunās mūzikas atbalsta grupas un izdevniecības Renegades Of Bump vadītājs un mūziķis Vaiper Despotin.

Latvijas atlasē tiks noskaidroti divi latvieši bītmeikeri, kuri dosies pārstāvēt Latviju pirmajās Baltijas valstu bītmūzikas sacensībās, kas norisināsies no 10. līdz 12. augustam, Lietuvas pilsētā Šventoji notiekošajā jaunās mūzikas festivālā "Satta Outside".

vairāk par notikumu lasi šeit: http://dirtydeal.lv/audio

*Bītu sacensības (beat battle) — elektroniskās mūzikas izpildītāju konkurss. Dalībnieki tiek sadalīti pa pāriem, katrs dalībnieks sniedz divu minūšu garu dzīvo priekšnesumu, izpildot vienīgi savas oriģinālkompozīcijas. Viņu snieguma kreativitāti, tehnisko sarežģītību un muzikalitāti novērtē kompetenta žūrija un auditorija; mūziķis, kurš saņem augstāku vērtējumu, tiek nākamajā kārtā. Uzvarētājus nosaka pēc turnīra principa. Uzvarētājs no katra pāra turpina sacensības, līdz divi no dalībniekiem satiekas finālā.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana