Rīgā atvērs Eiropas vadošā viesmīlības nozares zīmola "Accor" viesnīcu

Pasaulē vadošais paaugstinātā komforta viesmīlības nozares līderis "ACCOR" grupa ir parakstījis līgumu ar Luksemburgas holdingu "Financiere Le Rachinel Sarl" par jaunas viesnīcas atvēršanu Rīgā šā gada oktobrī. Tajā būs pieejami 83 moderni un komfortabli numuri. Plānots, ka pēc renovācijas 2022. gadā tā sāks darboties kā "Accor" grupas zīmola "TRIBE" viesnīca.

Par spīti pašreizējai situācijai pasaulē, “Accor” grupa turpina paplašināties un attīstīt viesnīcu tīklu Eiropā. Jaunā viesnīca atradīsies pašā Rīgas sirdī un būs lieliska vieta tūristiem, kuri apmeklē Latvijas galvaspilsētu. Viesnīca atrodas renovētā ēkā, kas ir celta pagājušā gadsimta sākumā un vēsturiski ir cieši saistīta ar Rīgu kā Latvijas galvaspilsētu. Savulaik te atradās Latvijas Valsts pirmā prezidenta rezidence, bet vēlāk viesnīca “Valdemar’s Riga Hotel”. Viesnīcas ēka izceļas ar unikālo fasāžu arhitektūru, sarežģītiem dekoratīviem elementiem un mākslinieciskām flīzēm koplietošanas telpās.

Jaunā viesnīca viesiem piedāvās 83 modernus un komfortablus numurus, restorānu, bāru, saunu, konferenču telpas un autostāvvietu. Viesnīcas investors ir “Accor” grupas ilgtermiņa partneris – Luksemburgas holdings “Financiere Le Rachinel Sarl”, kas jau šobrīd pārvalda vairākas viesnīcas, piemēram, Šveicē, Portugālē un Ungārijā.

Pēc renovācijas, kas tiks pabeigta 2022. gadā, viesnīca darbosies ar “TRIBE” zīmolu, kas tuvākajos gados ienāks arī citās Eiropas pilsētās, piemēram Parīzē, Amsterdamā, Mančestrā un Varšavā. “Accor” grupa plāno tuvākajā nākotnē atvērt vairāk nekā 50 “TRIBE” viesnīcas visā pasaulē. Savukārt nākamajos piecos gados šis zīmols plāno visā pasaulē atvērt kopumā 150 jaunas viesnīcas, kas būs orientētas uz tūristu jauno paaudzi, kura meklē izsmalcinātu pieredzi par pieejamu cenu.

“TRIBE” ir alternatīvs dzīvesveida zīmols, kas izaicina ierastos viesmīlības noteikumus, lai pilnībā spētu apmierināt mūsdienu ceļotāja vēlmes un vajadzības, tajā pašā laikā nodrošinot izsmalcinātību, stilu un oriģinalitāti. “TRIBE” zīmols ir radīts būt par unikālu urbānas pilsētvides telpu. Zīmols īpaši akcentē koplietošanas telpas un viesu numuriņus, radot daudzfunkcionālu vidi, kas veicina mijiedarbību starp viesiem, vienlaicīgi sniedzot tiem mājīguma sajūtu.

“Nu jau vairākus gadus Rīga ir viena no tām pilsētām, kuras ceļotājiem visbiežāk iesaka apmeklēt Eiropā. Latvijas galvaspilsēta, kas atrodas nedaudz tālāk no galvenajiem vecā kontinenta tūrisma galamērķiem, pārsteidz ar savu valdzinošo arhitektūru, kurā veiksmīgi apvienojas vēsturiskie elementi ar moderno arhitektūru, kā arī ir pieejami daudzveidīgi kultūras dzīves un biznesa pasākumi. Šī dinamiskā pilsēta ir ideāla vieta “TRIBE” zīmolam, kas šobrīd aktīvi paplašinās visā Eiropā. Mēs esam pārliecināti, ka jauno viesnīcu novērtēs  gan vietējie iedzīvotāji, gan tūristi, kas apmeklē Latviju,” atzīst Katažina Slavinska (Katarzyna Slawińska), “Accor” attīstības direktore Polijā un Baltijas valstīs.

Mediju tilts
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums