Ceļotāju pieprasītākie "Lux Express" maršruti ir Tallina—Rīga un Rīga—Viļņa

Starptautiskais pasažieru pārvadātājs "Lux Express" pēc robežu atvēršanas, atsākot regulāros braucienus, vislielāko ceļotāju pieprasījumu novēro reisos Tallina—Rīga un Rīga—Viļņa. Visbiežāk pa Baltiju ceļo latvieši un igauņi, kuri sastāda divas trešdaļas no visiem ceļotājiem. Viskonservatīvākie ceļotāji ir lietuvieši, kas ceļo vismaz trīs reizes mazāk, salīdzinājumā ar gadu iepriekš.

“Lux Express” pasažieru pārvadājumus Baltijas reģionā atsāka 22. maijā un kopš 15. jūnija atsāka pasažieru pārvadājumus uz Varšavu. Vērtējot tirgus situāciju, “Lux Express” starptautisko reisu biznesa attīstības vadītājs Raits Remmels norāda: “Starptautisko autobusu pasažieru pārvadājumu nozare pašlaik atrodas ļoti izaicinošā situācijā un darbības atjaunošanai pirms krīzes līmenī būs vajadzīgs ilgāks laiks nekā iepriekš plānots. “Lux Express” darbības apjoms samazinājies par 60%, salīdzinājumā ar gadu iepriekš.”

Neraugoties uz ārkārtas stāvokļa beigām, “Lux Express” savos autobusos turpina īstenot dažādus piesardzības pasākumus, lai garantētu drošību pasažieriem. Visi autobusi ir aprīkoti ar dezinfekcijas līdzekļiem, kas tiek izmantoti, lai nodrošinātu sterilas virsmas pirms jaunu pasažieru iekāpšanas. Vienlaikus autobusa vadītājs izdala sejas masku pasažieriem pēc pieprasījuma. Pasažieriem, kuriem ir svarīgs privātums, uzņēmums piedāvā iegādāties blakus sēdvietu par puscenu.

“Kad maija beigās atsākām reisus Baltijas reģionā, biļetes galvenokārt tika pārdotas braucieniem tajā pašā vai nākamajā dienā. Pēc pusotra mēneša novērojam, ka cilvēki sāk plānot ceļojumus un tiek iegādātas biļetes braucieniem pēc vairāk nekā divām nedēļām. Šī ir laba zīme un norāda, ka Baltijas valstu iedzīvotāju interese par ceļošanu pieaug,” stāsta Raits Remmels.

No 8. jūlija tiks atjaunots arī regulārais starptautiskais autobusa reiss starp Tartu un Rīgu. Ar Lux Express varēs katru rītu plkst. 6:25 doties no Tartu uz Rīgu un vakarā plkst. 18:45 atpakaļ. Autobuss abos virzienos apstāsies arī Valgā.

Aiva Eiduka
“Lux Express” komunikācijas konsultante
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums