WIZZ AIR izsludina akciju lidojumiem uz un no Milānes par 9,99 EUR

Rīga, 2020. gada 25. jūnijā - Eiropas visstraujāk augošā un zaļākā* lidsabiedrība Wizz Air izsludina akciju lidojumiem uz un no Milānas uz neierobežotu laiku tikai par EUR 9.99. Wizz Air piedāvā 100000 sēdvietas par EUR 9,99 uz un no Milānas uz visiem lidojumiem, kas rezervēti 2020. gada 25. jūnijā.

No Milānas ir daudz brīnišķīgu galamērķu - neatkarīgi no tā, vai vēlaties pavadīt atvaļinājumu izmantojot  pēdējā brīža piedāvājumu atpūtai kopā ar ģimeni vai vēlaties pārsteigt savu mīļoto negaidītā ceļojumā, Wizz Air tīklā noteikti ir galamērķis, kas piemērots jebkurai jūsu vajadzībai. Šīs dienas akcija ļauj Wizz Air klientiem baidīt vasaras un rudens sauli, sākot no EUR 9.99 **.

Wizz Air iesaka pasažieriem rezervācijai pievienot WIZZ Flex, lai nodrošinātu papildu aizsardzību. Izmantojot to, pasažieri var atcelt savu lidojumu 3 stundas pirms izlidošanas bez maksas un saņemt 100% no sākotnējās biļetes cenas, kas nekavējoties tiek atlīdzināta aviokompānijas tēriņu sistēmā – tā ir iespēja mainīt datumus un pat maršrutus neierobežotu reižu skaitu.

Jaunajā sanitāro ceļojumu laikmetā - Wizz Air saka jā lidošanai un pastiprinātiem veselības un higiēnas pasākumiem, lai aizsargātu pasažierus un apkalpi. Wizz Air lidmašīnas ir aprīkotas ar HEPA filtriem un tie no salona gaisa izvada 99,97% vīrusu un baktēriju, turklāt Wizz Air ir ieviesis vairākus pasākumus, lai ievērotu fiziskās distancēšanas vadlīnijas, nodrošinātu īpaši tīru vidi uz klāja un samazinātu jebkādu nevajadzīgu saskarsmi un fizisko kontaktu. Tā kā ierobežojumi ir mazināti, Wizz Air atsāk darbību no vairākām bāzēm. Pakāpeniski palielinot to jaudas, aviosabiedrība ir gatava nodrošināt ceļojumus par pieņemamu cenu pēc iespējas lielākam skaitam cilvēku.

* Wizz Air ogļskābās gāzes izplūde 2019. finanšu gadā bija viszemākā Eiropas lidsabiedrību vidū (57,2 grami uz pasažierkilometru).

**Cena vienā virzienā, ieskaitot administrācijas maksu. Komplektā ietilpst viena soma (maksimāli: 40x30x20cm). Par ratiņu somu un katru reģistrētās bagāžas vienību tiek iekasēta papildu maksa. Cena attiecas tikai uz rezervējumiem, kas veikti vietnē wizzair.com un mobilajā lietotnē WIZZ. Norādītais sēdvietu skaits (100 000) EUR 9,99  ir spēkā 2020. gada 25. jūnijā lidojumiem uz un no Milānas.

*** ACI iesaka izveidot 750 darba vietas uz katriem 1 miljonu pārvadāto pasažieru gadā

 

Māra Zepa, sabiedrisko attiecību konsultante Latvijā
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums