Pavadi aktīvu dienu kopā ar ģimeni un draugiem Veselīga dzīvesveida dienā Vecāķu pludmalē!


public. foto
Jau šo sestdien, 2019. gada 31. augustā no pulksten 11:00 līdz 17:00 Vecāķu pludmalē norisināsies "Veselīga dzīvesveida diena". Tajā gan lieliem, gan maziem visas dienas garumā būs iespēja profesionāļu vadībā piedalīties sportiskās aktivitātēs un sacensībās gan pludmalē, gan uz ūdens. Pasākumā notiks arī izglītojošas nodarbības un meistarklases par veselīgu dzīvesveidu, kā arī varēs saņemt bezmaksas konsultācijas pie veselības aprūpes speciālistiem.

Veselīga dzīvesveida dienā būs iespēja piedalīties komandu sacensībās pludmales volejbolā, pludmales futbolā un pludmales tenisā, pirms tam kopā ar profesionāliem treneriem apgūstot pareizus spēles noteikumus un nosacījumus.

Dejas cienītāji varēs apgūt dažādu deju pamatus. Ikviens varēs pārbaudīt savu fizisko spēku un atjautību, piedaloties spēka trases sacensībās pludmalē. Savukārt tie, kas jūtas droši uz ūdens, varēs izmēģināt un apgūt pareizu SUP tehniku.

Visas dienas garumā darbosies Veselības stacija, kurā veselības aprūpes speciālisti sniegs ekspreskonsultācijas. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja veikt holesterīna, un glikozes līmeņa pārbaudi, kā arī izmērīt asinsspiedienu un noteikt ķermeņa kompozīciju, saņemot īsu speciālista konsultāciju par visu mērījumu rezultātiem. Interesenti varēs piedalīties informatīvā nodarbībā par veselīgu uzturu un saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem pie onkologa, pārbaudīt aizdomīgās dzimumzīmes pie dermatologiem, kā arī konsultēties par psihoemocionālas veselības veicināšanu pie psihologa.

Visi īpaši gaidīti Cigun meistarklasē, kas norisināsies Dainas Kalniņas un Mairas Gūtmanes pavadībā. Mierīgāku aktivitāšu cienītājiem būs iespēja piedalīties nūjošanas meistarklasē, apgūstot pareizu nūjošanas tehniku.

Pasākuma organizatori ir parūpējušies arī par pašiem mazākajiem. Vecāķos bērnus sagaidīs piepūšamās atrakcijas un sportiskas aktivitātes kā bērniem, tā arī pieaugušajiem - krokets, spīdmintons un frīsbijs. Visas dienas garumā par labu noskaņojumu rūpēsies DJ.

Uz centrālās skatuves uzstāsies pasākuma īpašie viesi – dziedātāja PATRISHA un Valmieras teātra dziedošo aktieru muzikāli humoristiskā apvienība «Žerāri», tāpat būs konkursi ar pārsteiguma balvām, deju un sporta paraugdemonstējumi.

Dalība visās pasākuma aktivitātēs ir bez maksas. Nodarbībās nav nepieciešamas priekšzināšanas un tajās ir aicināts piedalīties ikviens! Plašāka informācija www.veseligsridzinieks.lv, pieteikšanās rakstot uz e-pastu - veseligadiena@gmail.com vai zvanot 26118444., vai komandu sporta veidiem, aizpildot anketu šeit - https://bit.ly/31K5zqq. Pieteikties varēs arī pasākuma dienā!

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos.

Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.

Divi gani
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums