Kaņepes Kultūras centrā ar vienīgo koncertu šovasar uzstāsies grupa "Židrūns"


Židrūns_Elizabete_Balčus_Publicitātes
Ceturtdien, 29. augustā, ar savu vienīgo koncertu šovasar Kaņepes Kultūras centrā uzstāsies grupa "Židrūns" – pašu vārdiem, "trulā roka" apvienība no Ādmiņu ielas kvartāla Rīgā.

“Aiz muguras padsmit darbības gadi, trīs oriģinālmūzikas albumi un desmitiem koncertu, bet mēs turpinām radīt jaunas kompozīcijas. Ar katru cenšoties sevi izaicināt un spert soli nezināmajā vai arī vienkārši ļauties trulai enerģijai,” tā par sevi stāsta grupas pārstāvji.

Židrūns ir latviešu indīroka grupa, kas pastāv kopš 2003. gada. Tās sastāvā ir Klāvs Kalnačs, Anrijs Korps, Ulvis Urtāns un Ritvars Bīders. 2017. gadā grupas albums “Židrūns un tas, ko nevar nest” ieguva Alternatīvās mūzikas balvu 2016 kategorijā "Gada albums".

Biļetes: 3 EUR pie ieejas vai Bezrindas.lv. Koncerta sākums ir plkst. 20.00.

Kaņepes Kultūras centrs darbojas kopš 2012. gada, tā mērķis ir nodrošināt regulāru un augstvērtīgu kultūras notikumu norisi un pieejamību plašai auditorijai, kā arī veicināt jaunu un radošu ideju realizāciju. Centra rīkotajiem pasākumiem ir iespējams sekot sociālās tīklošanas vietnēs un mājaslapā Kanepes.lv (http://www.kanepes.lv/lv/).

Dziesma "Tādmiņdar" – https://www.youtube.com/watch?v=guTkAdQmby0

Kaņepes Kultūras centrs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums