2. jūnijā ikviens tiek aicināts atzīmēt Bērnu aizsardzības dienu "Ziemeļblāzmā"


foto;restaurators.lv
2. jūnijā plkst.11.00 Ziemeļblāzmas parkā jau 111. reizi notiks tradicionālie Bērnu svētki, kuru moto šogad būs "Uz viena viļņa - tu un es". Kā jau ierasts šajos svētkos būs iespēja ne tikai pilnvērtīgi atpūsties kopā ar ģimeni, bet arī iegūt jaunas zināšanas un nostiprināt esošās. Savukārt pasākuma kulminācijā visus priecēs Lauris Reiniks ar savām skanīgajām dziesmām un neizsīkstošo enerģiju.

“Ja parasti Neptūns ar savām jūras meitām parādās tikai Zvejnieksvētkos, tad šogad svētku apmeklētājiem būs ekskluzīva iespēja viņu satikt jau Vecmīlgrāvja svētkos,” atklāj Vecmīlgrāvja attīstības biedrības pārstāvis Uģis Bērziņš.

Arī šogad neiztrūkstošas būs radošās darbnīcas - gan tradicionāli iemīļotās, gan jaunas un līdz šim neiepazītas. Ja iepriekšējos gados darbnīcu skaits sasniedza divus desmitus, tad šogad - teju trīs desmiti, tā kā viennozīmīgi ikviens atradīs ko interesantu, aizraujošu un noderīgu. Atliek tikai doties uz svētkiem un aktīvi piedalīties.

Plkst. 15:00 uz lielās skatuves sāksies svētku koncerts.

Ikviens svētku viesis tos varēs apmeklēt bez maksas.

Vecmīlgrāvja Bērnu svētkus aicina apmeklēt Vecmīlgrāvja attīstības biedrība un Bezalkohola biedrība “Ziemeļblāzma”, sadarbojoties ar Rīgas brīvostas pārvaldi un Rīgas domi.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums