Laura Skrodele">

Maija nogalē Latvijas mīlētākā pilsēta – Sigulda ar gaisa balonu festivālu un "Carnival Youth" koncertu svinēs svētkus


public. foto
Trīs dienas, no 31. maija līdz 2. jūnijam, Sigulda, kas pērn Latvijas zīmolu topā atzīta pat Latvijas mīlētāko pilsētu, ar aizraujošu izklaides programmu maziem un lieliem, vērienīgiem brīvdabas koncertiem, pārsteidzošiem gaisa balonu lidojumiem un nakts gaismošanās šoviem svinēs Mīlētākās pilsētas svētkus. ​

Piektdien, 31. maijā plkst.18.00, atklājot Mīlētākās pilsētas svētkus, pilsētas Svētku laukumu pieskandinās  Evija Vēbere, grupa „Kautkaili”, ansis, Pionieris, Punkts uz i, Pēteris Upelnieks un citi mūziķi no hip-hop apvienībām „Kreisais krasts” un „Kontraflovs”. Pēc plkst.19.00 Siguldas debesis iekrāsos gaisa baloni, kas vakara lidojumā pacelsies no Svētku laukuma, bet svētku pirmās dienas vakars izskanēs ar grupas „Carnival Youth” koncertu un iespaidīgu gaisa balonu gaismošanos un degļu šovu.


public. foto

Gardēžiem, baudot gleznainu skatu uz Gaujas senieleju, divu dienu garumā būs iespēja apmeklēt īpašu Siguldas svētku restorānu, kurā varēs nobaudīt izcilus ēdienus un dzērienus no vairākiem restorāniem, piemēram, „Ferma”, „Kungu rija”, „Entresol” un „Valmiermuižas alus vēstniecība”.


public. foto


public. foto

Sestdien, 1. jūnijā, plkst.10.00 pilsētas ielās dosies Siguldas orķestri, lai aizraujošai dienai mosinātu siguldiešus un pilsētas viesus. No plkst.12.00 Svētku laukumā gardēžus turpinās pārsteigt svētku restorāns, kā arī turpināsies aktivitātes maziem un lieliem svētku apmeklētājiem. Svētki savu kulmināciju sasniegs ar Mīlētākās pilsētas svētku gājienu, kad vairāki tūkstoši novadnieku no dzelzceļa stacijas laukuma dosies krāšņā svētku gājienā uz Svētku laukumu, kur plkst.20.00 būs iespēja baudīt Valtera Krauzes vadītu koncertprogrammu „Ko mīl siguldietis”, kurā uzstāsies Dināra Rudāne, Elza Rozentāle, Atis Ieviņš, Miks Dukurs, Dailes teātra aktieri Gints Grāvelis un Lelde Dreimane, kā arī grupa „Lady's Sweet”. Koncertam sekos svētku balle ar Ivo Grīsniņa-Grīšļa muzikālo apvienību, ko papildinās īpašais svētku restorāna piedāvājums, kā arī iespaidīgā gaisa balonu gaismošanās un degļu šovs.


public. foto

Svētdien, 2. jūnijā, turpinot tradīcijas, Siguldas pils kompleksā notiks aktivitātes bērniem un jauniešiem, kurus pārsteigs burvju mākslinieks Robijs Trankalis un gaisa balonu piloti, dodot iespēju mazajiem svētku viesiem pašiem apskatīt un aptaustīt gaisa balonu grozus un  iejusties pilotu lomā. Savukārt svētku noslēgumā bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda" būs iespēja baudīt krāšņā un visā Latvijā novērtētā deju kolektīva „Vizbulīte” koncertu „Nošvīkst mani goda svārki, pār pagalmu pārejot”.


public. foto

Pasākuma organizatori atgādina, ka gaisa balonu lidojumi ir iespējami tikai labvēlīgos laikapstākļos, kā arī ņemot vērā vēja virzienu – aktuālā informācija par gaisa balonu lidojumiem būs pieejama pašvaldības sociālo tīklu kontos.

P/A "Siguldas Attīstības aģentūra" direktore
Laura Skrodele
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums