Ar košu ballīti Liepājas sirdī atklāts jauns naktsklubs Cukurfabrik’


Cukurfabrik public. foto
Nedēļas nogalē Liepājā atvērts naktsklubs Cukurfabrik’, kas izvietots divos stāvos bijušās 1. rokkafejnīcas telpās. Atklāšanas pasākuma apmeklētāju vidū bija tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā dziedātāja Samanta Tīna, modes mākslinieks Atis Artemjevs, dziedātājs, grupu Musiqq un Bermudu Divstūris dalībnieks Emīls Balceris, pasākumu organizatore Sindija Vilde un aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone.

Vakara gaitā viesus izklaidēja DJ Markus Riva, Spinga un Stocka, kā arī Oskar Deko perkusijas un īpašs gaismu šovs. Klātesošie atzina – Cukurfabrik’ izceļas ar īpašu skatu uz Liepāju no plašās terases un jauno klubu raksturo metropoles gaisotne.

Liepājā Cukurfabrik’ ir jau otrā vieta ar tādu nosaukumu. Pludmales bārs Cukurfabrik’ līdz šim apmeklētājiem bija pieejams tikai vasarā. “Vēlējāmies pagarināt silto sezonu un atvērt otru Cukurfabrik’, kas būtu naktsklubs pilsētas centrā un darbotos arī ziemā,” saka Tiamo grupas valdes locekle un viena no Cukurfabrik’ koncepta autorēm Monta Magone. “Arī turpmāk apmeklētāji jutīs metropoles auru, notverot īstu kūrorta un atvaļinājuma izjūtu.”

Mūziķis Markus Riva jauno klubu vērtē kā kvalitatīvu vietu, kur atpūsties. “Gaumīgs klubs ar glītu interjeru un labu mūziku. Man bija liels prieks piedalīties atklāšanas pasākumā. Cukurfabrik’ – viens no iemesliem, kādēļ atbraukt uz Liepāju.”

“Liepāja man vienmēr ir patikusi, tagad tā kļuvusi par vēl vienu vietu bagātāka un foršāka,” stāsta dziedātāja Samanta Tīna. “Smaidīgi cilvēki un atsaucīgs personāls! Cukurfabrik’ ļauj sastapt draugus un iepazīt jaunus.”

“Forši un gaumīgi. Prieks, ka “Liepājas sirds” atdzīvojusies jaunā veidolā,” papildina mūziķis Emīls Balceris.

Savukārt DJ Stocka saka: “Liepāja strauji attīstās un rada salīdzinoši daudz atpūtas iespēju. Pilsēta mainās gan vizuāli, gan piedāvā jaunas izklaides. Te ir dzīvība! Lai gan Liepāja nedzīvoju jau 10 gadus, tomēr bieži viesojos – pilsēta mani patīkami pārsteidz katru reizi. Cukurfabrik’ ir stilīgs klubs ar spēcīgu komandu. Tā bija lieliska ideja atvērt naktsklubu!”  

Naktsklubs Cukurfabrik’ atvērts Stendera ielā 18/20, Liepājā, ceturtdienās no plkst. 21.00 līdz 04.00, savukārt piektdien un sestdien no plkst. 21.00 līdz 06.00. Klubs piedāvā vietu arī neformāliem pasākumiem – klubs spēj uzņemt līdz pat 300 cilvēkiem. Galdiņu rezervācijas iespējams veikt, zvanot +371 20220685. Ieeja bez maksas un tikai no 21 gada vecuma.

Cukurfabrik’ ietilpst Tiamo grupā. Tiamo ir viens no vadošajiem ēdināšanas uzņēmumiem Latvijā ar vairāk nekā 20 sabiedriskās ēdināšanas vietām un 500 darbiniekiem. Grupā, kas darbojas jau ilgāk par 15 gadiem, ietilpst restorāni MO, Barons, Olive, Čello un Sushi Boom, kafejnīcas Lotte caffe, Teātra kafejnīca, klubs un pludmales bārs Cukurfabrik’ Liepājā, kā arī Čili Pizza picērijas vairākās Latvijas pilsētās. Tiamo raksturo izcila apkalpošana, izmeklēts piedāvājums un rūpība ikvienā detaļā.

naktsklubs Cukurfabrik’
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums