Cēsīs uzstāsies amerikāņu avant-popa māksliniece Kelsija Lu


Publicitātes foto
Sestdien, 16. martā, Koncertzāles "Cēsis" Ambiente skatuve_TĪRKULTŪRA Balto sesiju ietvaros ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies spilgtā popmūzikas personība, čelliste un dziedātāja Kelsija Lu. Koncerta viesi būs latviešu jaunā un daudzsološā grupa EZERI.

Multiinstrumentāliste un dziedātāja Kelsija Lu ir viena no pēdējā laika redzamākajām popmūzikas personībām, kas atpazīstamību guvusi, sadarbojoties ar tādiem pasaulslaveniem māksliniekiem kā Lēdija Gaga, Solanža un Devs Hainzs jeb Blood Orange. Nesen viņa paziņojusi par gaidāmo koncertturneju kopā ar neatkārtojamo Neni Čeriju.

“Kelsijas Lu gars ir mežonīgs, bet viņas radītā mūzika burtiski paceļ debesīs. Kelsijas balss ir vienlīdz maiga, kaislīga un noslēpumaina. Māksliniece ir viena no retajām avant-popa pārstāvēm, kas šajā žanrā ienākusi ar savu, inovatīvu pieeju. Ieguvusi klasisku muzikālo izglītību, viņa izvēlas čella klasisko skanējumu miksēt ar urbāniem ritmiem. Jaucot robežas, Kelsija Lu popmūzikā ienesusi akustiskās stīgas un attieksmi, kas šim mūzikas žanram ir neierasti,” vēsta ASV izdevums “V Magazine”.

2016. gadā ierakstu firmas True Panther Sounds paspārnē klajā nāca Kelsijas Lu debijas EP “Church”, kam 2018. gadā sekoja singli “Due West” un “Shades of Blue”. Māksliniece turpina darbu pie jauna albuma, kas dienasgaismu ieraudzīs 2019. gadā. Kelsijas Lu dziesmas ir īpašas ar pašas sarakstītajām čella partijām un gaišo dziedājumu ‒ nedaudz transcendentālu un ēteriski apgarotu. Viņas mūzika ir arī izteikti ritmiska un aizrautīga, ar spēcīgi sajūtamu R’n’B un gospeļu mūzikas ietekmi.

Koncerta ieskaņā dzirdēsim muzikālo apvienību EZERI – vienu no interesantākajām grupām, kas pēdējos gados parādījusies pie Baltijas mūzikas pasaules apvāršņiem. Viņu skanējums ir enerģētisks, zinātkārs, reizēm neparasts, bet vienmēr – harmonisks. EZERI mērķis ir radīt darbus, kas pēta popmūzikas mežonīgo pusi, dodot klausītājiem skaņu telpu, kurā ienirt un pazust.

Pēc koncerta apmeklētāji aicināti uzkavēties uz sarunu ar mūziķiem.

Ambiente skatuve_TĪRKULTŪRA Balto sesiju laikā klausītāji tiek aicināti izbaudīt unikālu atmosfēru un muzikālas nianses, atklājot jaunus, tīrus mūsdienu kultūras avotus. Koncertu sērijas skatuve veidota mākslas galerijas balto sienu estētikā, uzsvaru liekot uz mākslinieku muzikālo sniegumu un klātbūtni.

Pasākuma norises nedēļā, sākot ar 10. martu, biļešu cena 18 EUR. Vietu skaits ierobežots.

Biļetes nopērkamas koncertzāles “Cēsis” kasē, “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadize.lv.

VIDEO / Kelsey Lu “Shades of Blue”: https://www.youtube.com/watch?v=W0QVgeUxOjI

Koncertzāles “Cēsis”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums