Ghetto Games atklās savu desmito sezonu


publicit. foto
Svētdien, 13.maijā pl.19.00 Grīziņkalna sporta kompleksā norisināsies Latvijā lielākās jauniešu ielu sporta un kultūras kustības «Ghetto Games» desmitās sezonas atklāšana. Apmeklētājus priecēs iespaidīgs desmitgades šovs un Latvijā populāri mākslinieki.

Kā viens no sezonas spilgtākajiem notikumiem ir pasaulē vērienīgākais slam-dunk šovs “Kings of Air”, kas šogad norisināsies 10.jūlijā Grīziņkalnā. Visiem apmeklētājiem būs iespējams redzēt tā saucamo “lidojošo basketbolistu” šovu, kas būs interesanti arī tiem, kuriem basketbols nav iecienītākais no sporta veidiem. Pērn slam-dunk konkursu apmeklēja 3000 skatītāju.

Asu izjūtu cienītāji tiek Grīziņaklnā laipni gaidīti 11.jūnijā un 13.augustā uz starptautiskajām pankrationa sacensībām “Ghetto Fight”. Tradicionāli, “Ghetto Fight” dalībnieku pavadībā, pirms sacensībām tiks rīkotas pašaizsardzības meistarklases sievietēm. 16.jūnijā norisināsies vēl viens vērienīgs notikums, kas jau pērn Jūrmalas pilsētas kūrorta svētkos iemantoja plašu rezonansi – starptautiskās ielu deju sacensības “Ghetto Dance Hardcore Battle”.

No 27. līdz 29.jūlijam septīto reizi norisināsies GGFFEST Ventspilī, kura ietvaros trīs dienu garumā skatītājus sagaida augsta mēroga BMX freestyle sportistu sniegums, kā arī agresīvo skrituļslidotāju un strītbaik frīstaila motciklu šovs, kā arī daudzas citas aktivitātes visai ģimenei. Kā festivāla kulminācija būs FIBA Pasaules tūres kvalifikācijas posma sacensību norise 3 pret 3 basketbolā “Ghetto Basket Ventspils Challenger”. Kā zināms tad 2020.gadā Tokijā notiekošo Olimpisko spēļu programmā ir iekļauts arī 3 pret 3 basketbols.

“Desmit gadu atpakaļ, kad es stāvēju Grīziņkalnā ar basketbola bumbu rokās un tikko biju sācis īstenot savu sapni – radīt vietu, kur jaunieši var sevi parādīt sporta laukumā, man pat prātā neienāca, ka Latvijas simtgades laikā 3 pret 3 basketbols iekļūs Olimpisko spēļu programmā, un ka Grīziņkalnā izaugušie Ghetto Games sportisti reiz kļūs par Latvijas Olimpiskās vienības dalībniekiem. Es ticu, ka Ghetto Games turpinās nest Latvijas vārdu pasaulē”, stāsta Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans, īpaši uzsverot, ka Ghetto Games arī turpmāk paliks tik pat pieejams kā līdz šim visiem dalībniekiem, kuri vēlēsies sevi attīstīt.

Ghetto Games šogad arī norisināsies tādās Latvijas pilsētās kā Ventspilī, Krāslavā, Cēsīs, Daugavpilī, Ogrē, Alūksnē, Kuldīgā, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Jelgavā un Smiltenē.

Ieeja Ghetto Games pasākumos ir bez maksas un dalība bērniem un jauniešiem Ghetto Games pasākumos, kā līdz šim, paliks bez maksas. Vairāk informācijas Ghetto.lv un sociālajos tīklos – Facebook un Instagram.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli