Rīga Plaza notiks ģimenes galda spēļu čempionāts

14. un 15. aprīlī no pulksten.10:00 līdz 18:00 modes un izklaides centrā Rīga Plaza jau septīto reizi notiks divu dienu galda spēles Catan Latvijas čempionāts. Turnīrā piedalīsies un vienlaicīgi spēlēs vairāk nekā 160 cilvēki, kuri izspēlēs līdz septiņām partijām divu dienu laikā. Turnīra uzvarētājs dosies uz Catan pasaules čempionātu 2020. gadā, kas notiks ASV.

Kopumā čempionāts notiek jau 14 reizi. Paralēli Catan turnīram notiks arī Carccasonne turnīrs, kurā piedalīsies vairāk nekā 60 dalībnieku, kas vienas dienas laikā noskaidros galveno uzvarētāju, kurš būs tiesīgs pārstāvēt Latviju Pasaules čempionātā Vācijā. Gan Carccassone, gan Catan ir Latvijā lielu popularitāti guvušas ģimenes galda spēles. Latvijā tiek organizēti vieni no spēcīgākiem un lielākiem Catan turnīriem pasaulē. Latvijas pārstāvji vienmēr uzrāda ļoti augstus rezultātus starptautiskajās sacensībās. 2007. gada Pasaules čempionātā uzvarēja latvietis Arnis Buka, kā arī citi Latvijas pārstāvji ir spēlējuši finālā. Pasākumā var piedalīties ikviens interesents, bet vēlams iepriekš reģistrēties: http://ej.uz/Catan_Carcassonne_2018 . Čempionāta laikā ikvienam bērnam būs pieejams arī spēļu stūrītis, kurā varēs apgūt Brain Games spēles un dažādas erudīcijas nodarbības.

 “Rīga Plaza un Latvijas uzņēmums Brain Games jau ilgus gadus sadarbojas un organizē dažādus spēļu čempionātus. Šie pasākumi lieliski parāda, ka mūsdienu jauniešiem ir liela interese ne tikai par virtuālajām, bet arī galda spēlēm, kur vienkopus visa ģimene var meklēt stratēģiskus risinājumus dažādiem atjautības uzdevumiem. Galda spēļu kultūra Latvijā vēl tikai veidojas, bet jau tagad esam priecīgi, ka Rīga Plaza varam nodrošināt šādas izklaides iespējas saviem apmeklētājiem,” komentē Rīga Plaza mārketinga vadītāja Urzula Spickus.

Catan ir pasaulē plaši pazīstama, stratēģiska galda spēle ģimenei. Spēlētāji iegūst resursus, lai uzbūvētu savas pavalsts ceļus, ciematus un pilsētas. Tas, savukārt, krāj punktus, kas tuvina uzvarai. Catan Latvijas tirgū ir jau 13 gadus un nezaudē savu popularitāti. Tā ir Top 30 galda spēle pasaulē un viena no Top 5 Brain Games visvairāk pārdotām galda spēlēm.

Carcassonne ir pasaulē plaši pazīstama galda spēle ģimenei. Spēlētāji ņem lauciņus no krājumiem un izvieto tos uz galda, veidojot pilsētas, pļavas, klosterus un ceļusJo vairāk un lielāki īpašumi pieder, jo vairāk punktus iegūst. Carcassonne ir 2001. gada labākā spēle un Top 5 pārdotākā spēle pēdējos 2 gadus.

Par modes un izklaides centru Rīga Plaza

Rīga Plaza (www.rigaplaza.lv) ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Latvijā, kas apmeklētājiem atvērts kopš 2009. gada 31. marta. Tirdzniecības centrs ar 50 000 m2 lielu tirdzniecības un izklaides vietu platību atrodas pie Salu tilta, Mūkusalas ielā 71. Tirdzniecības centrā ir pārstāvēti Eiropā populārākie modes, aksesuāru un skaistumkopšanas zīmoli, tādi kā Peek&Cloppenburg, H&M, Zara, Reserved, Mango, Mohito, Stradivarius, Monton, Sinsay, Douglas Select, Rituals  u.c. Izklaides iespējas piedāvā kinoteātru tīkls Multikino un izklaides centrs visai ģimenei Fantasy Park.

 

Rīga Plaza
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli