Aicinām uz Tukumu izstādē Balttour 2018!

Ar prieku paziņojam - tūrisma svētki ir klāt! Kā jau katru gadu esam sarūpējuši dažādus jaunumus ar ko iepriecināt apmeklētājus Kurzemes stendā. Jaunais Tukuma un apkārtnes ceļvedis un karte jau ierastā dizainā piesaistīs izmanību ar krāšņajām fotogrāfijām un inovatīvo pārsteigumu – paplašināto realitāti: kad fotogrāfija atdzīvojas un jūs varat iejusties 10 dažādos pasākumos, apskates vietās un aktivitātēs. Ceļvedī atradīsiet arī informāciju par jaunākajiem un jau esošajiem apskates objektiem, aktivitātēm un servisa piedāvājumu.

Tukuma faniem un regulārajiem apmeklētājiem ir izveidots arī īpašs izdevums ar jaunumiem mūspusē, kas sākuši darboties pagājušajā gadā un sagaidāmi arī šajā sezonā, lai uzzinātu kādēļ atbraukt pie mums ciemos arī šovasar.

Esam sarūpējuši arī jaunas gastronomiskās kartiņas – stāstus par gastronomisko mantojumu ar receptēm un ēdienu nobaudīšanas vietām, aicinot izbaudīt mūspuses gardumus, kā arī pagatavot tos pašiem. Būs arī četras zivju zupu receptes, kas nākušas no Tukuma piekrastes zvejniekciemu ģimenēm.

Tukums rožu pilsētas slavu bija iemantojis jau sen, bet šodien pilsēta šo slavu stiprina ar te svinētajiem Rožu svētkiem, kas norisināsies Tukumā no 13. līdz 15.jūlijam un kuros tiek veidots pasaulē lielākais dzīvo rožu vainags, kā arī ar vieniem no lielākajiem rožu audzētājiem Tukuma pievārtē. Lai iepazītu Tukumu kā Rožu pilsētu, ir izveidots īpašs “Rožu maršruts”, kurā iekļautas 20 dažādas apskates vietas ar dažādu šķirņu un krāsu rozēm, jo arī pilsētas apstādījumos ir izveidotas 15 rožu dobes, kurās zied ap 3 tūkstošiem rožu ziedu. Savukārt Rožu svētki arī šogad svētki Tukumā solās būt daudzveidīgi un pārsteigumiem pilni.

Tātad šo visu un vēl daudz ko citu šajā nedēļas nogalē piedāvāsim Rīgā, kur tiks izstādīts Tukuma smukums. Sāc savu ceļojumu pa Kurzemi ar tik smuku vietu kā Tukums!

Gaidām jūs ciemos izstādē gadatirgū Balttour 2018!


 

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli