Notiks pirmās slaloma slēpošanas sacensības mazajiem bērniem!

Svētdien, 4.februārī, Reiņa trases Herkuless bērnu slēpošanas parkā norisināsies bērnu mini slaloma sacensības "Mazais Reinis 2018" pirmais posms! 4.februāra svētdiena būs ne tikai sacensības, bet svētki dienas garumā visai ģimenei, jo paralēli sacensībām notiks spēles un rotaļas Jogitas Pūpolas un jautrā DJ vadībā! Šis būs jau devītais gads, kad bērniem vecumā līdz 7 gadiem, "Herkuless bērnu parkā" tiks rīkotas mini slaloma sacensības!

Savukārt tiem slēpotājiem, kuri ir vecumā līdz 12 gadiem, otro gadu pēc kārtas tiks rīkotas sacensības uz lielās trases! Lai padarītu šo pasākumu vairāk izklaidējošu un jautru, sacensībās piedalās arī māsas, brāļi, mammas, vecāsmammas un citi radinieki, kuriem ir sava ieskaite, bet dienas emocijas un prieks – kopīgs visai ģimenei!

Līva Legzdiņa, Herkuless bērnu slēpošanas skoliņas vadītāja, stāsta: „Sacensības „Mazais Reinis” jau kļuvušas par tradīciju bērnu slēpošanas skoliņā. Mēs augam un attīstām Herkuless skoliņas nodarbības katru gadu, lai bērniem vienmēr būtu prieks un interese atgriezties, kā arī tiktu uzlabotas jebkura līmeņa slēpošanas iemaņas! „Mazais Reinis” un “Lielais Reinis” ir svētki visai ģimenei. Gadu no gada redzam, ka bērni atgriežas un piedalās sacensībās, demonstrējot savas pilnveidotās prasmes un uzrādot aizvien labākus rezultātus! Šis būs otrais gads, kad redzēsim arī vecāku slēpošanas prasmes un entuziasmu “Lielajā Reinī!””

Jau par neatņemamu sastāvdaļu panākumu gūšanai sacensībās, ir kļuvusi Reiņa trases "Herkuless bērnu slēpošanas skoliņa". Herkuless skoliņas galvenais atbalstītājs ir AS Rīgas Dzirnavnieks. Ilgtermiņa sadarbības ietvaros ir tapis vēl labāks Herkuless bērnu slēpošanas parks, kurš aprīkots ar lentas pacēlāju, jautrām dzīvnieku figūrām, macību karuseli un kameršļūkšanas trasi bērniem. Slēpošanas skoliņas bērni ir nodrošināti ne tikai ar drošu un aizraujošu slēpošanas mācību procesu, bet arī ar pilvērtīgu un veselīgu maltīti enerģijas atjaunošanai!

Jau piekto gadu pēc kārtas, "Herkuless bērnu slēpošanas skoliņa" notiek četros attīstības līmeņos, sākot ar bērniem, kuriem nav pieredzes uz slēpēm un beidzot ar līmeni sporta kluba „APEX” vadībā, nodrošinot nebeidzamu slēpošanas iemaņu attīstību.

Mazo slēpotāju otrais slēpošanas pārbaudījums notiks 4.martā!

Ja vēlaties sagādāt prieku savam mazajam un iegūt kādu veselības devu pavadot dienu svaigā gaisā kustībā, tiekamies Reiņa trasē jau šajā nedēļas nogalē!

Vairāk informāciju iegūt par sacensībām un skoliņu Jūs varat zvanot +37129272255 vai sūtot e-pastu uz administracija@reinatrase.lv.


 

Līva Legzdiņa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli