Kas jāņem līdzi, braucot uz festivālu?

Ir atkal sagaidīts brīvdabas festivālu laiks! Vasara mūsu platuma grādos ir tik īsa, ka par to nākas sapņot ilgāk nekā pusgadu. Tāpēc, kravājot somu, var būt aizmirsušās tās pašas lietas, kuras neiedomājies ielikt jau pagājušogad. Tāpēc kopā ar dzīvestila blogeri Paulu Rozi apskatīsim, ko ņemt līdzi šoreiz, lai festivāla apmeklējums būtu tiešām patīkams!

Pretodu līdzeklis

Sīkie asinssūcēji odi vairojas mitrās vietās, un Latvija var lepoties ar neskaitāmām upēm, ezeriem, dīķiem, grāvjiem un ar neizžūstošām peļķēm tur, kur bedres aizlāpītas ar ūdeni. Tāpēc katrā brīvdabas festivāla apmeklējumā der bruņoties ar odu atbaidītāju, lai iecerētā atpūta nepārvērstos par kaitinošo knišļu gaiņāšanu un karstasinīgi mokošu kasīšanos.

Lietusmētelis

Latvijas vasaras ir ne vien īsas, bet arī lietainas – visvairāk nokrišņu mūsu zemi sasniedz tieši vasaras mēnešos. Paula piebilst: “Ja nolūkoto festivālu izvēlējušies apmeklēt arī lietus mākoņi, tad saulainās cerības var izmirkt līdz nepazīšanai. Taču arī lietū pavadītais laiks ar tā dzīvīgajām krāsām un smaržām būs īsta bauda, ja vien ietērpsies lietusmētelī.” Tie nopērkami gan mazās paciņās, gan modes salonos, un tos ražo pat mugursomām. Bet, ja pirms brauciena nav iznācis iegriezties veikalā, paņem līdzi lietussargu, un varēsi omulīgi patverties tā sausajā pajumtē.

Ārējā uzlādes baterija

Cenšoties aizbēgt no ekrāniem un Wi-Fi starojuma, parasti tomēr nevaram iztikt bez savām mobilajām ierīcēm. Tālrunis ļauj ne vien sazināties, bet arī atskaņot mūziku, aplūkot kartes un gaidāmos laika apstākļus, kas izbraucienā var būt ļoti noderīgi. Bet, lai vairākas dienas ilga festivāla laikā viedtālrunis nepārvērstos nelietojamā plāksnītē, atceries paņemt līdzi ārējo uzlādes bateriju!

Mitrais tualetes papīrs

Pavadot ilgāku laiku ārpus mājām, sevišķu komfortu sagādā ērti lietojami higiēnas produkti. Viens no patīkamākajiem būs Zewa mitrais tualetes papīrs. To vari lietot pēc sausā tualetes papīra īpašai svaiguma un tīrības sajūtai. Kā uzsver Zewa mārketinga vadītāja Heidi Toivola: „Tam ir neitrāls pH līmenis, tāpēc tas nekairina ādu, turklāt Zewa mitrais tualetes papīrs nekaitē dabai.” Zewa mitrais tualetes papīrs bionoārdās - pēc lietošanas to var droši mest atejā, un paciņa somā aizņems maz vietas un sagādās daudz jauka svaiguma.

Lukturītis

Dabā pastāv divi tumšie periodi – ziema un nakts. Ja vasarā par ziemu varam neuztraukties, tad par nakti gan laikus jāatceras un jāieliek somā lukturītis. Tehnoloģijas ir virzījušās uz priekšu un ir iegādājami nelieli un ļoti gaiši LED lukturīši, kuri darbojas ar vienu bateriju – un tās vari paņemt līdzi vairākas, lai tumsā vienmēr varētu atrast ceļu, kādu nokritušu lietu vai savu telti.

Par SCA

SCA ir viens no pasaules vadošajiem higiēnas un mežsaimniecības preču ražotājiem un ilgtspējīgi izstrādā, ražo un tirgo personīgās higiēnas, salvešu un mežsaimniecības preces. Grupas nesen iegādātais uzņēmums „BSN medical” piedāvā ievainojumu kopšanas, kompresijas terapijas un ortopēdijas produktus. SCA piedāvā savas preces apmēram 150 valstīs ar daudzu pasaulslavenu zīmolu nosaukumiem, tostarp, TENA un Tork, kā arī Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda un Zewa.

Eiropas lielākā privātā mežsaimnieka lomā SCA īpaši uzsver ilgtspējīgu mežsaimniekošanu. 2016. gadā ražotājs nodarbināja 46 000 cilvēkus, un tā noiets bija 12,4 miljardi eiro. SCA ir dibināts 1929. gadā, un tā galvenais birojs atrodas Stokholmā, Zviedrijā, un tas ir kotēts biržā Nasdaq Stockholm. SCA tiecas uzlabot dzīves kvalitāti ar vadošajiem higiēnas un veselības uzturēšanas risinājumiem. Vairāk informācijas – www.sca.com.

Matīss Francis
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi